Recenze bookmakera 22BET - Bonusy

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusAž 600 $
Velký výběr her
Získejte bonus

Pravidla a Podmínky

S důvěrou
Ověřeno
Bezpečné
Velký výběr her
22BET
Až 600 $
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Získejte bonus

Pravidla a Podmínky

Bonusy

Bonusy

U 22Bet není nouze o herní pobídky pro hráče eSports. Noví i stávající hráči mohou využít seznam bonusů ve své snaze maximalizovat své výnosy a minimalizovat ztráty. Zatímco 22Bet provozuje dlouhý seznam propagačních kampaní, hráči eSports mají tendenci se soustředit na to, co se jich týká.

Za zmínku však stojí, že jakýkoli bonus využitý pro sportovní hráče lze využít také v sekci eSports. Vzhledem k tomu, že sekce eSports rychle přitahuje obrovské publikum, může se také zvýšit rozmanitost bonusů eSportů. Pro začátek je zde přehled bonusů dostupných hráčům 22Bet eSports.

Bonus za vklad 22Bet

The Bonus za vklad je běžně k dispozici novým hráčům, kteří se zaregistrují v kasinu. Noví hráči eSports obdrží bonus na zápas na základě jejich počátečního vkladu v kasinu. 22Bet nabízí štědrý zápasový bonus na vklad provedený novými hráči až do maximální výše 122 € pro sportovce a hráče eSports.

Tento bonus lze aktivovat již od 1 €. Stejně jako u většiny bonusů nabízených provozovateli online kasin podléhá uvítací bonus určitým sázkovým požadavkům. Hráči, kteří se těší na využití bonusů eSports, by měli postupovat podle kroků sdílených níže:

  • Zamiřte přímo na web 22Bet a vytvořte si účet
  • Proveďte počáteční vklad nejméně 1 €. Upozorňujeme, že k aktivaci tohoto bonusu nejsou nutné žádné promo kódy
  • Po vytvoření vašeho prvního kvalifikačního bonusu vám 22Bet vyrovná 100 % až do maximální výše 122 €.
  • Získaný bonus by měl být vsazen na eSports hru 5X s odstupem sedmi dnů. Za zmínku také stojí, že hráči by měli umístit akumulační kurzy s minimálním kurzem 2/5, aby splnili požadavky na sázení.

Hráči mohou také využít páteční reload bonus, který je otevřený pro stávající hráče. Jak název napovídá, tento bonus se využívá každý pátek a dává hráčům šanci získat zápasový bonus až 100 €, když si v pátek znovu nabijí své herní účty.

Proces registrace u 22Bet

Začít u 22Bet je snadné. Proces registrace lze zjednodušit do následujících tří kroků:

  • Otevřete oficiální web 22Bet
  • Klepněte na tlačítko Přihlásit
  • Vyplňte registrační formulář a klikněte na Dokončit pro dokončení registrace.

Po otevření účtu musí hráči dokončit ověření KYC, než se budou moci přihlásit ke svému účtu. Teprve po dokončení ověřovacího procesu a přihlášení můžete provést svůj první vklad u 22Bet, než se vydáte přímo do sekce eSports.

Bonusové požadavky na 22Bet

Jak již bylo zmíněno, 22Bet's bonusy a propagační akce podléhají sázkovým požadavkům. Hráči tedy mohou aktivovat výhry vkladů pro výběr pouze po splnění těchto požadavků. Každý hráč, který chce těžit z jakékoli pobídky nabízené u 22Bet, by měl věnovat pozornost následujícím faktorům:

  • Kvalifikační sázka – Také známý jako minimální vklad, sázkaři eSports by měli věnovat pozornost možnosti, že budou muset vsadit stejnou nebo vyšší než stanovený minimální vklad.
  • Kvalifikační kurzy – Stejně jako kvalifikační sázka, kvalifikační kurzy odkazují na požadavek minimálního kurzu, který by měl být vložen. Tento požadavek se používá k tomu, aby odradil hráče od používání sázek od drtivých favoritů. Například 22Bet nastavuje kvalifikační kurzy na 5X pro kurz 1,4 nebo vyšší.
  • Časové limity – I když je nepravděpodobné, že by sázkaři neztráceli čas využitím svých bonusů za vklad, musí věnovat pozornost kvalifikačním časům. Například hráči 22Bet musí splnit požadavek na sázení do týdne od obdržení bonusu. Páteční reload bonus by měl být převeden do 24 hodin.
22BET:Až 600 $
Získejte bonus

Pravidla a Podmínky

Nomini
Nomini

Pravidla a Podmínky

Nenechte si ujít tyto bonusy

22BET
22BET
Způsoby vkladu
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Získejte bonus22BET recenze

Pravidla a Podmínky

Close