Uplatněte Bonus za registraci

Sázkové stránky Esports využívají bonusy za registraci k přilákání nových klientů. Téměř všechny ty nejlepší sázkové stránky esportů poskytnou novým klientům tučný uvítací bonus. Jedná se o nabídky, které vám poskytují další sázkové prostředky, které můžete použít k sázkám na esporty, jako jsou Dota 2, CS:GO, FIFA, Rocket League, Hearthstone, League of Legends a další.

Po registraci na webové stránce pro online sázení na esporty je vždy příjemné využít nabídky bonusů za registraci. Tyto stránky mohou svým novým zákazníkům nabídnout skvělé propagační akce, které stojí za to uplatnit.

Uplatněte Bonus za registraci
Najděte bonusy za registraci na sázkových stránkách esportů

Najděte bonusy za registraci na sázkových stránkách esportů

Prvním krokem je nalezení nejlepších sázkařských webů, které poskytují bonusy pro esporty. Noví sázkaři mohou využít bonusy za registraci na většině hlavních sázkařských webů s trhy eSports. Ověřené a důvěryhodné společnosti, jako jsou 1xBet, Betsson a Betsafe, poskytují řadu atraktivních pobídek k registraci, aby nalákaly nové sázkaře k uzavírání sázek na jejich platformách.

Dalším krokem je vytvoření nebo registrace účtu. Vyberte si preferovaný způsob platby a výši vkladu a vaše esportovní sázka se postará o zbytek. Je to chytrá možnost studovat v této fázi drobným písmem, protože částky převrácení a další podmínky a kritéria jsou obvykle tím, co určuje, zda bonus esportů stojí za to.

Na základě zvoleného bookmakera můžete své bonusové prostředky obdržet okamžitě, zatímco ostatní vás mohou požádat o ruční zadání kódu při vašem prvním vkladu. Mějte na paměti, že výše vašeho prvního vkladu má ve většině případů významný dopad na vaše bonusové prostředky.

Najděte bonusy za registraci na sázkových stránkách esportů
Jak funguje bonus za registraci?

Jak funguje bonus za registraci?

Nejčastějším druhem nabídky registrace do eSportsbooku je bonus ve výši vkladu, který můžete očekávat, když se poprvé zaregistrujete na nový web.

Webová stránka přijme váš vklad a poskytne vám bezplatné sázkové kredity, které můžete použít k podávání sázek na jejich platformě. To platí pro 100% shody, nicméně některé sázkové stránky eSports mohou poskytnout pouze 50 % shod, což znamená, že vám připíší pouze polovinu toho, co jste vložili.

Protože se to stává na začátku, bonusy za registraci jen zřídka ovlivňují to, jak sázíte nebo na jaký eSport vsadíte, pokud to není uvedeno drobným písmem. Vkladové zápasy mají obvykle požadavek na minimální vklad pro aktivaci bonusu a také maximální částku peněz navíc, které vám web poskytne, pokud se kvalifikujete.

Stránka může například uvádět, že bonus se spustí pouze v případě, že vložíte alespoň 10 $ a že propagační akce zdvojnásobí váš vklad až do výše 500 $ v bezplatných kreditech. Jinými slovy, pokud vložíte 500 $ nebo méně, webová stránka váš vklad 100 procent dorovná. Pokud však vložíte 600 $, vaše bonusová hotovost bude pouze 500 $. Pokud vložíte méně než 10 USD, nebudete mít nárok na bonus.

Jak využít bonus za registraci

Místo eSportu určuje, jak utratíte bonus za registraci, vaše preferovaná sázková stránka eSports. Většina z nich se použije automaticky, když se zaregistrujete a provedete svůj první vklad, zatímco některé vyžadují, abyste zadali konkrétní kód, který vám byl dříve vydán. Existují však strategie sázení eSports, které vám mohou pomoci vytěžit maximum z registrace nebo uvítací bonus.

Jak funguje bonus za registraci?
Tipy a triky pro sázky zdarma

Tipy a triky pro sázky zdarma

Sázková diverzifikace

Sportovní sázkaři mohou využít bonusy za registraci k sázkám na mnoho týmů nebo hráčů, aniž by riskovali své peníze. Jinak řečeno, můžete vsadit na tým, který byste normálně nevrátili. I když prohrajete, částka bude odstraněna z vašich bonusových prostředků namísto vašeho vkladu skutečných peněz. Bohužel existuje několik výjimek z tohoto pravidla, protože některé stránky s hazardními hrami po vás mohou vyžadovat vklad skutečných peněz, než získáte přístup k bonusovým penězům.

Někteří lidé mohou dokonce vsadit na smolařky. S výrazným bonusem za registraci mohou sázející začít sázet na smolné hráče a jít proti favoritům, aniž by ohrozili svůj kapitál. Pokud prohrají, budou jim odečteny bonusové peníze. Pokud však sázka vyhraje, vydělají na své sázce všechny skutečné peníze.

Sázení na obou stranách trhu

„Obě strany tržní metody“ znamená, že hráč vsadí bonusovou sázku na opačný výsledek, než na který již vsadil. Touto strategií je efektivně zajištěn zisk.

Například sázkař Valorant může vsadit své vlastní peníze na Team Liquid při -2,5 ve hře. Vložili bonusovou sázku ve stejné hodnotě, jako byla jejich původní sázka, když se hra blíží k podpoře soupeře Team Liquid na +2,5. Tímto způsobem, bez ohledu na to, co se stane, budou peníze nějakou formou vráceny.

Tipy a triky pro sázky zdarma
Nakupování možností

Nakupování možností

Pokud jde o sázení eSports, měli byste se vždy spojit s několika různými weby, abyste mohli porovnávat ceny. Jako bonus si také budete moci vybrat propagační akce z nabídky různých knih. Není nic špatného na přeskakování z jednoho webu na druhý při hledání speciálních nabídek. To je něco, co do určité míry provádí několik zkušených sázkařů na eSports.

Pokud na jiném webu najdete skvělou nabídku, která vás osloví, přesuňte část svých peněz a využijte toho. Po skončení kampaně máte možnost zůstat nebo přesunout své prostředky zpět na svůj původní web.

Řekněme, že se vám líbí sázení na League of Legends a další online sázková kancelář nabízí bonus za registraci během Worlds. Byli byste blázni, kdybyste toho plně nevyužili, alespoň po zbytek akce.

Samozřejmě si budete chtít být jisti, že plně rozumíte všem omezením pro každý bonus, aby vaše prostředky neskončily tam, kam nemají. Pamatujte, že vynikající linie vždy předčí jakoukoli propagaci. Nenechte se rozptylovat bonusy a ztrácejte ze zřetele svůj hlavní cíl vytvářet výjimečně hodnotné tipy a vyhrávat sázky.

Nakupování možností
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

Berte hazard pouze jako prostředek zábavy. Musíte počítat se ztrátou peněz a přijmout tyto ztráty jako nezbytnou součást zábavy. Toto je správný přístup k hazardním hrám.

Lidé, kteří očekávají nebo požadují výhru, jsou místem, kde se obecně zakořenila závislost na hazardních hrách. Když prohrají, mohou být frustrovaní nebo úzkostliví, což je vede k tomu, že riskují ještě více peněz, aby kompenzovali své ztráty. To může spustit hroznou řetězovou reakci, která se rychle vymkne kontrole.

Dejte si stranou stanovenou částku peněz, o kterou jste ochotni v daném období přijít. Pokud si stanovíte omezení a budete je dodržovat, měli byste být schopni si hraní užít, aniž byste se dostali do potíží.

Spravujte množství času, který strávíte hraním hazardních her, stejným způsobem, jakým kontrolujete množství peněz, které utratíte. Hazardní hry ve volném čase jsou v pořádku, pokud si to můžete dovolit, ale nechcete, aby ovládly váš život.

Pokud víte nebo máte podezření, že hazardní hry pro vás začínají být problematické, nestyďte se někoho oslovit. Není se za co stydět a pokoušet se situaci řešit vlastními silami je zbytečné. Pokud vám není příjemné diskutovat o svých problémech s přáteli nebo rodinou, mohou vám pomoci určité organizace.

Zodpovědné hraní