Uplatněte Uvítací bonus

Uvítací bonusy pro sázení na esporty patří mezi nejlepší promo akce, které si hráč může nárokovat po registraci na webové stránce pro online sázení na esporty. Tento článek se ponoří do těchto bonusů, abyste zjistili, co to jsou, jak fungují, jak je uplatnit a další. Jak název napovídá, uvítací bonusy jsou promo akce, které bookmakeri eSports využívají pro nové hráče. Existují dva hlavní typy uvítacích bonusů; žádný vklad a bonusy za vklad.

Vyplatí se uplatňovat tyto bonusy? Nebo je to jen příjemný způsob, jak přilákat nové hráče? Zjistěte více o tom, jak používat bonusy bez vkladu a vkladu po otevření účtu u sázkové kanceláře esportů.

Uplatněte Uvítací bonus
Jak funguje sázkový bonus na esporty?Jak získat uvítací bonusyPožadavky na sázeníVítejte bonusové tipy a trikyZodpovědné hraní
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
LocaliserJakub SvobodaLocaliser
Jak funguje sázkový bonus na esporty?

Jak funguje sázkový bonus na esporty?

Mnoho sázkařů má tendenci vyhýbat se online bonusům, protože nezní legitimně. Pravdou však je, že uvítací bonusy pro sázení eSports jsou pravé, alespoň na licencovaných a regulovaných stránkách. Pro záznam, existují některé pochybné sázkové stránky, jejichž bonusy nejsou legitimní, ale všechny stránky uvedené na této stránce jsou pravé.

Nyní je velkou otázkou, proč by sázkové kanceláře eSports poskytovaly hráčům peníze zdarma?

Studna. Odpověď je jednoduchá – přilákat nové hráče v online sázkovém odvětví eSports, které je tak konkurenční. Zatímco bonusy za opětovné načtení slouží k udržení zákazníků, uvítací bonusy jsou určeny k získání nových hráčů na palubě. Stane se, že bookmaker nastaví rozpočet na marketing a jednou z marketingových strategií jsou propagace.

Bonusy pro sázení na esporty bez vkladu

Jak název napovídá, bonus bez vkladu je nabídka, která odměňuje hráče bonusem za pouhou registraci na a Sázková stránka eSports. K uplatnění této nabídky nemusí složit zálohu.

Bonus bez vkladu sázky zdarma je standardní bonus bez vkladu, který hráčům poskytuje pevnou částku peněz. Druhým typem je vyplatitelný bonus bez vkladu, který mohou hráči použít k sázkám na eSports o skutečné peníze a vyhrát skutečné peníze. A konečně, hráči eSports mohou využít nepeněžní bonusy bez vkladu, které hráčům poskytují peníze na hraní, ale nelze je vybrat.

Bonusy za vklad sázení Esports

Bonus bez vkladu, známý také jako zápasový bonus, je vítanou nabídkou, která odměňuje hráče při prvním vkladu. Většina vkladových bonusů odpovídá vložené částce s určitým procentem až do stanovené částky. Může to být 50% vkladový bonus, 100% nebo dokonce více.

Jen abych zmínil, na některých sázkařských webech vkladové bonusy mohou být nabízeny ve druhém, třetím a dokonce čtvrtém vkladu.

Jak funguje sázkový bonus na esporty?
Jak získat uvítací bonusy

Jak získat uvítací bonusy

Jak se aktivují uvítací bonusy po splnění požadavků na způsobilost? No, existují dva způsoby. Nejprve je bonus připsán na hráčský účet automaticky. Je to nejjednodušší způsob, jak získat bonus. Případně musí hráči aktivovat bonus pomocí uvítacích bonusových kódů nebo kuponů pro sázení eSports. Je zde slot, kam se tyto kódy vyplňují, aby se bonus aktivoval.

Jak používat uvítací bonusy pro sázení na esporty

Uvítací bonusy jsou zábavné, ale sázející na eSports by měli vědět, jak je dobře využít. Bohužel většina hráčů, kteří si nárokují uvítací bonusy, je nakonec promrhá jen několika sázkami kvůli nedostatku znalostí o tom, co je za oponou. V tomto segmentu zjistěte vše, co je třeba vědět o používání uvítacích bonusů.

Jak získat uvítací bonusy
Požadavky na sázení

Požadavky na sázení

I když uvítací bonusy zní lukrativní, jsou vázány přísnými požadavky na sázení. I když bookmakeri vydělávají peníze ve formě bonusů, nastavili určitá omezení, aby hráčům znesnadnili vytěžení z uvítacích bonusů co nejlépe. Tato omezení jsou známá jako požadavky na sázení nebo požadavky na průběh hry.

Pro začátečníky je sázkový požadavek násobkem počtu, kolikrát musí sázkaři prohrát bonus, než si mohou vybrat jakoukoli výhru. Pokud například sázkař požaduje dorovnání vkladu u bookmakera s 20násobným požadavkem na sázení, musí bonus prohrát 20krát, než bude mít nárok na výběr. Je to velká výzva hrát 20krát bez ztráty všech peněz.

Sázkové stránky esportů s nejlukrativnějšími bonusy mají ve většině scénářů nejvyšší a nejpřísnější požadavky na sázení.

Limity šancí a her

Kromě požadavků na sázení, bookmakeři ztěžují hráčům vyhrát skutečné peníze pomocí bonusů nastavením minimálních kurzů. Například sázková stránka eSports může nabízet 150% bonus, ale bonus se vztahuje pouze na vysoké kurzy. Kromě limitu na kurzy se na vybrané hry eSports vztahují některé uvítací bonusy.

Požadavky na sázení
Vítejte bonusové tipy a triky

Vítejte bonusové tipy a triky

I když sázkové stránky hráčům ztěžují využívání bonusů, stále je možné využít uvítací bonusy.

Prvním tipem je být vždy na lovu, nejen kvůli uvítacím bonusům, ale i těm nejlukrativnějším. Hráči si mohou vybrat, zda budou lovit sami sebe, nebo využít sázkové kanceláře, které uvádějí sázkové kanceláře eSports s nejvyššími uvítacími bonusy.

Dalším tipem, který se vztahuje pouze na sázkové stránky bez limitů kurzů, je sázení na nejnižší kurzy. Na rozdíl od vysokých kurzů mají sázky s nízkými kurzy vysokou pravděpodobnost, že projdou. To znamená, že jít nízko je chytrý tip, jak překonat sázkové požadavky. Jediný problém je, že výtěžnost nakonec není tak vysoká.

Nyní, když vysoké požadavky na sázení snižují šance na získání čehokoli z bonusů, měli by sázkaři usilovat o uvítací bonusy s nižšími požadavky na průběh hry. Jedná se o jednoduchý tip na bonus sportovního sázení, který lze vydělat. Je snazší překonat 15násobný sázkový požadavek než 30násobný.

Důležité je také zkontrolovat dobu platnosti uvítacího bonusu. Často si hráči tyto bonusy nárokují, ale nevyužijí je ve stanoveném období. Zní to legračně, ale ano, bonusy mají datum vypršení platnosti.

Sázejte moudře. To, že se jedná o 100% bonus, neznamená, že by se měl promrhat na nereálné kurzy. Místo toho by sázkaři měli zůstat moudrými sázkaři a používat uvítací bonus jako skutečné peníze, které vložili. Zkoumání různých zápasů eSports a kontrola předpovědí je dlouhá cesta.

Vítejte bonusové tipy a triky
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

Uvítací bonusy jsou fantastické a jsou jedním z důvodů, proč je mnoho hráčů zataženo do sázení eSports. Mohou však být spouštěčem závislosti na hazardních hrách. Mnoho hráčů zjistí, že používá více peněz, než si mohou dovolit nárokovat bonusy.

Hráči musí zůstat v mezích zodpovědného hraní. Stanovení rozpočtu pro sázení eSports a jeho dodržování je prvořadé. Dalším tipem je nikdy se při sázení nehonit za ztrátami a vždy vědět, kdy odejít. Důležité je, že sázení na eSports by nemělo nahrazovat školu nebo práci.

To je vše pro tuto příručku o uvítacích bonusech pro sázení eSports. Nabídky online sázení pro nové hráče skutečně stojí za to. Není však snadné je využít.

Zodpovědné hraní
About the author
Zhang Wei
Zhang Wei

Zhang Wei, lépe známý v esports aréně jako „DragonMaster“, si vytvořil výklenek jako myšlenkový vůdce na křižovatce online kasin a esportů. S neomylným instinktem pro trendy v kombinaci s puntičkářskou pozorností k detailu je to jak stratég, tak vizionář v oboru.

Send email
More posts by Zhang Wei