Uplatněte Věrnostní bonus

Dnešní sázkové stránky eSports nabízejí různé způsoby odměňování oddaných hráčů. Pokud hrajete pravidelně, sázková kancelář vás v určitém okamžiku pozve do různých věrnostních programů. Po vstupu do klubu začnete sbírat body, když se zapojíte do určitých činností, jako je vkládání finančních prostředků na váš účet.

Nasbírané body mohou být vaším věrnostním bonusem, který můžete vyměnit za hotovost a další výhody. Tento sázkový bonus obvykle přichází s předem stanovenými úrovněmi. Postupujete po žebříčku a získáváte nové odměny, jak budete hrát více. Věrnostní bonusy mohou mít různou podobu a musíte každému typu porozumět, abyste je využili na maximum.

Uplatněte Věrnostní bonus
Jak fungují online věrnostní bonusy?Jak využít věrnostní bonusyTipy a triky pro sázky zdarmaZodpovědné hraní
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Důvod pro věrnostní bonus je zřejmý. Nabízí vyšší hodnotu za vaše peníze. Představte si, že využíváte sázky zdarma bez vkladu. Díky sázkové kanceláři se budete cítit oceňováni za váš závazek a tvrdou práci. S těmito nabídkami online sázení neexistují žádné skryté poplatky ani složité sázkové podmínky.

Účastí ve věrnostním programu eSports nemohou přísné požadavky uzamknout vaše výhry. A co víc, mnoho esportovních sázek s věrnostními programy je legitimních a důvěryhodných a jejich hlavním cílem je pěstovat dlouhodobé vztahy se svými zákazníky. Žádný falešný bookmaker by do takových programů neinvestoval své prostředky.

Section icon
Jak fungují online věrnostní bonusy?

Jak fungují online věrnostní bonusy?

Věrnostní bonusy mohou být splatné nebo nesplatitelné. V případě vyplacení získáte bonusové peníze ve svém bankrollovém zůstatku a můžete je vybrat nebo použít k umístění dalších sázek. Nevyměnitelné znamená, že nemůžete vyplatit bonusové peníze, takže je musíte vsadit a vyhrát, abyste je mohli vybrat.

Míra přehrání nebo převrácení a sázkový bonus se vypočítává podle multiplikátoru bonusu, multiplikátoru vkladu nebo součtu vkladu a multiplikátoru bonusu. Tyto podrobnosti najdete v sekci obchodní podmínky. Ne všechny sázky vám poskytnou 100 % vašeho vkladu jako bonus.

Jedním z nejzajímavějších věrnostních bonusů je sázka bez vkladu zdarma. Pokud na to máte nárok, sázková kancelář připíše na váš sázkařský účet nějaké peníze, když bonus aktivujete. Obvykle se jedná o malý přírůstek do vašeho bankrollu, řekněme 5 až 20 USD. Několik věcí, které je třeba mít na paměti při používání bezplatné sázky, zahrnuje dobu platnosti, která může být od týdne do měsíce.

Ujistěte se, že jste volné peníze použili ve stanoveném časovém rámci. Opět musíte využít sázku zdarma jako celek a možná vám nebude dovoleno ji rozdělit na menší sázky. Cena vítězné hry pochází ze sázky, nikoli ze sázky zdarma. V zásadě budete uzavírat sázky bez rizika, aniž byste k aktivaci bonusu přidali skutečné peníze na svůj účet.

Jak fungují online věrnostní bonusy?
Jak využít věrnostní bonusy

Jak využít věrnostní bonusy

Než se zapojíte do věrnostního programu, je nutné znát základy. Pokud jde o výběr sázkové kanceláře, je to snadné bonus k sázení na esporty může udělat velký rozdíl. Je to tedy něco, s čím byste měli počítat a zajistit, abyste to důkladně pochopili. Jedním z aspektů, kterému je třeba věnovat pozornost, je míra přehrání a to, co je potřeba k postupu v žebříčku věrnostního programu.

Bookmaker může mít systém zpětného odkupu, který převádí body na peněžní odměny. Některé hry a aktivity nabízejí více bodů než jiné.

Před aktivací bonusu zkontrolujte procento bonusu a maximální částku. Mnoho platforem pro sázení na esporty odpovídá vkladům o 100 %, zatímco některé se shodují až o 200 %. Pokud jde o maximální výši bonusu, částka není nikdy pevná. Může to být 100 až 200 $, ale některé stránky poskytují věrným hráčům neomezené částky bonusů. Musíte porozumět těmto dvěma konceptům, abyste mohli vypočítat, na kolik máte nárok ze svého počátečního vkladu.

Když jste věrným hráčem eSports, budete mít k dispozici spoustu odměn, které můžete využít. Oblíbenou možností je cashback bonus, který je jako doplnění vašeho sázkařského účtu. Cashback bonus přichází jako procento vaší sázky. Čím více vsadíte, tím více můžete získat jako cashback. Někdy můžete vyměnit věrnostní body za peníze.

Pokud vsadíte 50 $ na FIFA a dostanete náhradu 50 $ bez ohledu na výsledek, kvalifikuje se to jako cashback bonus. Dalšími výhodami věrnostního programu jsou pravidelné vstupenky na turnaje, bezplatné karty a nabídky na míru. Můžete také vyhrát doplňky a suvenýry z věrnostního bonusu. Někteří veteráni vyhráli i hotelové pobyty a výlety.

Jak využít věrnostní bonusy
Tipy a triky pro sázky zdarma

Tipy a triky pro sázky zdarma

I když vás možná těší eSports bonus bez vkladu, vězte, že některé věrnostní bonusy jsou omezeny na konkrétní hry. Pokud ano, ujistěte se, že víte, jak tyto hry hrát. Pokud je nabídka omezena na CS: GO, zeptejte se sami sebe, zda je to hra, kterou rádi hrajete. Zatímco 100 bezplatných sázek se zdá atraktivní pro každého sázkaře, co když jsou pouze pro hráče Apex Legends?

Předpokládejme, že obdržíte promo cashback na Call of Duty: Warzone, ale ještě nejste obeznámeni s hratelností? Neberte si bonusový kód pro konkrétní hru, pokud nevíte, jak uvedenou hru hrát.

Dalším tipem pro používání bezplatných sázek je, že byste nikdy neměli zneužívat těchto nabídek online sázení. Vaše oblíbená esportovní sbírka bude pravidelně zveřejňovat věrnostní akce a dokonce je posílat přímo do vaší e-mailové schránky. Může být lákavé tyto vlastnosti zneužít.

Poskytovatel chce také získat návratnost investice, stejně jako chcete získat zisk výběrem své výhry. Nepřekračujte tedy maximální sázku, kterou požaduje webová stránka. V opačném případě se budete prezentovat jako výhodný hráč a váš vklad bude s okamžitou platností snížen.

Tipy a triky pro sázky zdarma
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

Sázení na esporty by mělo být zábavné, ale je snadné uvíznout v daném okamžiku. Pokud chcete být zodpovědným online hráčem, začněte tím, že se naučíte pravidla. Jak hry fungují a jejich podmínky.

Skutečnou zábavou online sázení je činit informovaná rozhodnutí spíše než spoléhat na pouhé štěstí. To vyžaduje nastavení hranic při hraní. Naplánujte si sázení eSports na konkrétní dny, jako jsou víkendy a svátky, aniž byste zasahovali do rodinného času a vaší každodenní práce.

Nezapomeňte si nastavit limit útraty. Možná budete chtít mít své bankovní karty pryč. Pamatujte, že dlouhodobé hraní může vést k únavě mozku, proto je dobré se protáhnout a udělat si krátké přestávky. Pokud si myslíte, že máte problém s hazardními hrami, zvažte sebevyloučení z online esport bookmakera tím, že na nějakou dobu uzavřete svůj účet. V neposlední řadě neváhejte vyhledat odbornou pomoc a finanční poradenství.

Zodpovědné hraní