Nejlepší Battlefield sázkové stránky 2024

Tento průvodce sázením Battlefield eSports se ponoří do veškeré dynamiky sázení na tento blok. Zjistěte více o pozadí videohry, různých hrách v sérii, hratelnosti, místě Battlefieldu na eSports scéně, sázkových trzích a kurzech, turnajích eSports, na které můžete vsadit, nejlepších týmech Battlefield eSports a tak dále.

Podle statistik má odvětví eSports hodnotu neuvěřitelných 1,08 miliardy USD v roce 2021 a očekává se, že do roku 2024 dosáhne 1,62 miliardy USD. Konkurenceschopnost v odvětví eSportů podnítila sázení na eSporty, zejména po vypuknutí pandemie. Vzhledem k tomu, že většina živých událostí byla zrušena, bookmakeři prozkoumali eSport, aby nabídli hráčům něco, na co si vsadit.

Nejlepší Battlefield sázkové stránky 2024
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

O sérii Battlefield

Dnes patří sázení eSports mezi nejrychleji rostoucí trhy na scéně online hazardních her. Statistiky ukazují, že v roce 2020 činila celková hodnota sázek v eSportech více než 12,9 miliardy amerických dolarů.

Jedním z eSportů, na který lze dnes vsadit, je Battlefield. I když to není tak výrazné jako jiné hry eSports, nový díl, Battlefield 2042, je další velká věc. Jeho cílem je napravit všechny nedostatky, které přišly s jeho dvěma předchůdci, Battlefield 4 a Battlefield 5.

Battlefield je a videohra střílečka z pohledu první osoby (FPS) která se může pochlubit několika samostatnými hrami a rozšiřujícími balíčky. Hlavními hrami jsou Battlefield 1942 (2002), Battlefield Vietnam (2004), Battlefield 2 (2005), Battlefield 2142 (2006), Battlefield 3 (2011), Battlefield 4 (2013), Battlefield 1 (2016), Battlefield V (2018 ) a nejnovější díl Battlefield 2042 (2021).

Battlefield 4

Battlefield IV je nejdominantnějším dílem. Je to jediná hra v sérii, která dobře reprezentovala franšízu na scéně eSports. Děj se odehrává šest let po fiktivní válce v roce 2020. Battlefield 4 byl vydán v roce 2013 a byl chválen pro svou vynikající grafiku, hratelnost a režim pro více hráčů.

I když je to stále nejlepší eSports hra v sérii, režim pro jednoho hráče a závady v režimu pro více hráčů ji trochu kritizovaly.

Battlefield V

Battlefield V byl pokračováním Battlefieldu 4, ale bohužel zůstává propadákem. Nesplnil očekávání kvůli marketingovým chybám. Zaměřujeme se také na kampaň pro jednoho hráče namísto kampaně battle royale, která je synonymem pro eSports, které zničily potenciál hry. Na Battlefield 5 se ale hráčům líbí několik věcí.

Přišel s několika doplňky, například nové režimy pro více hráčů, včetně režimu „nepřetržité“ kampaně „Firestorm“ a „Grand Operations“. V Battlefield V je vylepšený realismus díky hernímu enginu Frostbite 3 a režim Battle Royale je zakřiven kolem pilířů destrukce, vozidel a, což je důležité, týmové hry.

Battlefield 2042

Dne 19. listopadu 2021 vyšel dlouho očekávaný Battlefield 2042. Obsahuje sedm zcela nových map a zajímavý režim Portal. Jedna věc, která dělá tento díl zvláštním, je to, že je to hra určená pouze pro režim pro více hráčů, což znamená, že je zaměřena na eSports.

I když při spuštění neexistují žádné hodnocené nebo eSports režimy, hra má alespoň nástroje pro tvůrce, které hráčům umožňují přizpůsobit herní režimy. Režimy hodnocení a eSports nejsou v tuto chvíli k dispozici, aby umožnily hráčům naučit se dynamiku hry, která je trochu složitá. Tyto funkce budou přidány později, jakmile se hráči seznámí s hrou. Battlefield 2042 se ještě nedostal na eSports scénu, ale až se tak stane, bude to trhák. Odehrává se v blízké budoucnosti a obsahuje futuristické zbraně.

Sázení na Battlefield

I když sázení na Battlefield není tak populární jako další eSport hry, určitě to získá trakci. Pro začátek je zcela legální sázet na Battlefieldu, pokud sázející dosáhli zákonného věku pro hraní hazardních her. Sázení na tuto videohru se nijak neliší od sázení na jiné FPS hry, řeči o CS: GO, Valorant, Rainbow Six Siege a další.

Jak se zaregistrovat na sázkařských stránkách Battlefield

Aby mohli hráči vsadit na Battlefield, musí nejprve vyhledat sázkovou stránku s trhy Battlefield. Dále by měli kliknout na možnost registrace a dokončit proces registrace potvrzením svého e-mailu. V případě sázkových stránek bez ověření, jinak známých jako sázkové stránky Trustly, se mohou dostat do hry bez potíží s registrací nebo ověřováním pouhým vložením peněz do bookmakera.

Sázení Battlefield za skutečné peníze

Zatímco některé eSports sázkové stránky nabízejí sázení o peníze zdarma, většina z nich jsou sázení za skutečné peníze, takže hráči musí mít skutečné peníze, aby se mohli zúčastnit akce. Výhodou sázkových stránek Battlefield o skutečné peníze je, že hráči mohou vyhrát skutečné peníze, když jejich sázky projdou. Na sázkových kancelářích se skutečnými penězi mohou nadšenci sázení eSports hrát za použití fiat peněžních měn nebo kryptoměn, jako je bitcoin a ethereum.

Jak populární je Battlefield?

Battlefield patří mezi nejoblíbenější tituly EA v online herní komunitě. Na eSports scéně to však není tak populární. Tento segment zkoumá popularitu Battlefieldu a důvody, proč existují tvrzení, že umírá.

Bojiště v číslech

V září 2021 ohlásil Gamerant nárůst popularity Battlefield 5 na Steamu. Videohra zasáhla poslední týden v srpnu 2021 neuvěřitelných 76 456 souběžných hráčů, což je historické maximum od jejího vydání. To byla docela dobrá zpráva pro vývojáře hry, protože popularita hry dříve klesala.

K 1. září byl BF na 9. místě v seznamu špičkových souběžných hráčů, pod takovými hráči jako Rocket League, Dead By Daylight a Rainbow Six Siege. I přes hlavní nedostatky hry je Battlefield 5 stále oblíbenou hrou.

Steam Charts také uvedl, že v květnu 2021 hra dosáhla vrcholu na 3 408 souběžných hráčů. Popularita hry dále vzrostla v červnu, přičemž nejvyšší čísla dosáhla 11 714, zatímco v září se počet hráčů zvýšil na 12 284.

Bohužel se zdá, že pro Battlefield 2042 to není tak růžové. I když se jedná o nejnovější díl, není kolem hry žádný velký humbuk v oblasti eSportů. I když EA a DICE trvají na tom, že hra je na tom mnohem lépe, než jak si ve stejném okamžiku vedl Battlefield 5, stále je potřeba pokrýt spoustu prostoru. Možná se hra začne rozvíjet, jakmile budou přidány chybějící režimy eSports a týmy začnou vytvářet soupisky Battlefield 2042.

Proč je Battlefield populární?

Vše řečeno a hotovo, série Battlefield zůstává jedním z nejpopulárnějších AAA FPS titulů. Existuje několik důvodů, které vysvětlují proč.

Herní komunita Battlefield

Za prvé, hra je tu již dlouho a může se pochlubit širokou komunitou na sociálních platformách, jako je Reddit. První hra, Battlefield 1942, byla vydána již v roce 2002 a od té doby byla aktualizována o další vzrušující a nové hry.

co víc? Ke každému titulu bylo přidáno obrovské množství a spousta obsahu ke stažení (DLC). Vydavatelé hry také rádi opravují chyby a závady, kdykoli je objeví.

Čerstvé příběhy, zápletky a válečné éry

Dalším důvodem popularity Battlefieldu je dynamika. Na rozdíl od většiny FPS her, které se zabývají téměř podobnými příběhy a prostředím, je série Battlefield rozmanitá.

Například nejnovější díl Battlefield 2042 se odehrává v blízké budoucnosti a má tři herní režimy. Na druhou stranu je Battlefield V zasazen do 2. světové války po vzoru Battlefield 1, který se odehrává v období první světové války. Série Battlefield má tedy vše, ať už se hráči chtějí dostat na bojiště se zbraněmi z dob staré světové války nebo s futuristickými zbraněmi a dělostřelectvem.

Lze hrát online (zdarma)

Online free to play (s Xbox Game Pass nebo Battlefield Online) je také důvodem pro nárůst popularity Battlefieldu. Vysvětluje nedávný nárůst počtu hráčů souběžných hráčů Battlefield 5. Kromě toho výrazně zlevněné ceny hry také podnítily její popularitu.

Výborná herní mechanika

Realismus herních mechanismů Battlefieldu je také důvodem, proč fanoušci FPS her Battlefield milují. Nejnovější edice spoléhají na herní engine Frostbite 3. Vyznačuje se zničitelným prostředím, selektivním upřednostňováním zvuku, osvětlením v reálném čase, sledováním na dlouhé vzdálenosti a grafikou ve vysokém rozlišení.

Klesající popularita Battlefieldu

Jak již bylo zmíněno, Battlefield má také slušný podíl haterů. Popularita hry v určitém okamžiku klesla z několika důvodů, jak je uvedeno níže.

V případě Battlefield V je zaměření na kampaň pro jednoho hráče namísto režimu Battle Royale důvodem, proč popularita hry klesá. To je také hlavní důvod, proč hra selhala na eSports scéně.

Dalším důvodem pádu BF, zejména poslední edice, Battlefield 2042, je nedostatek kritických konkurenčních funkcí, které ještě nebyly vydány. I když existuje funkce pro vytváření vlastních režimů, Battlefield 2042 není hodnocen a nemá režim eSports, takže nepřilákal mnoho hráčů.

Nejlepší sázkové stránky Battlefield eSports

Se zvyšující se poptávkou po sázkových trzích eSports, stovky sázkových webů eSports vyklíčily. Pro hráče je to dobrá věc, ale pak může být těžké najít ty nejlepší stránky, kam se připojit. Pro ty, kteří si nejsou jisti, která je nejlepší stránka pro sázení Battlefield, níže uvádíme několik důležitých aspektů, které je třeba zvážit.

Důvěryhodnost

První věc, kterou musí hráči udělat, je připojit se k sázkové stránce, která byla licencována některým z renomovaných regulačních úřadů pro hazardní hry. Na takových stránkách si hráči mohou být jisti, že jejich peníze jsou v bezpečných rukou, a případy ovlivňování zápasů nejsou problémem.

Trhy a kurzy

Dále by se měli ujistit, že stránka obsahuje různé sázkové trhy Battlefield a spoustu akcí Battlefield, na které lze sázet. Důležité je, že šance by měly být vysoké.

Bankovní opce

Dalším zásadním faktorem při výběru nejlepší sázkové stránky Battlefield je Možnosti platby eSports. Sázková aplikace eSports, ke které se chcete připojit, by měla nabízet flexibilní, rychlé a bezpečné bankovní možnosti. Měly by být podporovány všechny oblíbené online platební metody. Vklady a výběry eSports by také měly být rychlé.

Bonusy na sázení na esporty

Pro ty, kteří chtějí zvýšit svůj bankroll, promo akce jako a bonusy bez vkladu a počítají se také bonusy za vklad. Některé z nejlepších sázkařských webů, kde lze nalézt bonusy, zahrnují BetWay, 22Bet, Bet365 a Betsson.

Battlefield eSports turnaje a soutěže

Battlefield není tak aktivní jako jiné FPS hry na eSports scéně. Nekonají se zde žádné pravidelné turnaje a soutěže jako ve Valorant, Counter-Strike: Global Offensive, Tom Clancy's Rainbow Six Siege a Call of Duty. Je to proto, že poslední díly nebyly zaměřeny převážně na eSports. Dřívější edice FPS her však byly aktivní v minulosti a přitahovaly několik špičkových turnajů a soutěží.

Existuje mistrovství Battlefield?

Mistrovství světa je crème de la crème v eSportu. Tento turnaj má různé názvy v závislosti na eSports. Bohužel pro Battlefield se nekoná mistrovství světa ani velký turnaj, protože videohra není v odvětví eSports tak populární. Jakmile však nejnovější díl, BF2042, získá na síle, bude se jistě konat premiérový turnaj, který bude korunovat nejlepší tým, který se zúčastní.

I když v tuto chvíli nejsou žádné prvotřídní turnaje, několik minulých turnajů bude v blízké budoucnosti skutečně obnoveno, jakmile Battlefield získá své pevné místo v eSports. Níže jsou uvedeny některé z velkých turnajů Battlefield, které by se mohly připravovat.

Montáž Zima

Podporováno Organizace montáže Oy, Assembly Winter je finská eSports událost, která je aktivní již od 90. let. V roce 2007 například turnaj přilákal několik zápasů Battlefield 2142, kde byly uděleny celkové prize money ve výši 13 644,88 $. Bohužel v turnaji Assembly Winter 2021 nebyly uspořádány žádné akce Battlefield, ale Battlefield se určitě objeví, jakmile nejnovější díl spustí režim eSports a týmy začnou sestavovat seznamy BF.

ESL One

Electronic Sports League One, také známý jako ESL One, je další turnaj Battlefield, který se před několika lety pokusil pozvednout Battlefield na eSports scénu. Turnaj přilákal několik nejlepších týmů ve finále zimní sezóny 2015, které se konalo v německém Kolíně nad Rýnem.

Osm týmů rozdělených do dvou skupin bojovalo o slávu. Po příšerných bitvách je to Epsilon eSports, kdo si po vyřazení INTZ e-Sports zajistil lví podíl na prize poolu €35,000. Jakmile Battlefield 2042 aktualizuje své eSports režimy, ESL One jej určitě bude mít na palubě ve svých turnajích a soutěžích.

ESB liga

I když nepřitahuje obrovské cenové fondy, které vidíme v jiných soutěžích, ESB League udělala Battlefield V trochu spravedlnosti navzdory chybám videohry. ESB pořádalo několik turnajů, na kterých se postavily některé z nejkonkurenceschopnějších týmů se soupiskami Battlefield 5. Když Battlefield 2042 získá neaktivní eSports, je to jeden z turnajů, který se vrátí.

Zurich Invitational

Zurich Invitational je další turnaj, který umístil Battlefield na mapu eSports. ESB pořádá turnaj spolu s GameTurnier, eStudios a g4g.ch. V sezóně 2019/2020 tato událost přilákala čtyři týmy Battlefield 1 ve dvojitém vyřazovacím, 5v5 dominačním zápase Battlefield 1 LAN na PS4 pouze pro pozvání.

Výherní fond nebyl tak velký, ale fanoušci Battlefieldu měli alespoň možnost vidět hru na soutěžním pódiu. Pokud Battlefield 2042 zhmotní režimy eSports, bude tento turnaj pravděpodobně znovu prožívat.

Výše jsou uvedeny některé z turnajů a soutěží Battlefield. Bohužel v tuto chvíli není tolik soutěží, na které by se dalo sázet, když hra propadla na eSports scéně.

Ale vzhledem k tomu, že DICE se těší na nastavení Battlefield 2042 pro eSports, odhalením hodnocených a eSport režimů, které teprve budou vydány, bude společnost pravděpodobně spolupracovat s organizátory eSports turnajů, aby uspořádali několik eSports akcí, pravděpodobně World Cup Battlefield.

Nejlepší týmy Battlefield eSports

Nyní, když Battlefield není na eSports scéně populární, není jich tolik eSports profesionální týmy. V eSportech mají týmy tendenci vytvářet soupisky na populárních eSportech, které přitahují velké ceny, například DOTA 2, CS: GO, FIFA a Valorant.

Ale nyní, když je Battlefield připraven na návrat eSports, týmy, které dominovaly v minulosti, se určitě vrátí.

Některé z týmů, které lze očekávat, zahrnují;

PENTA Sport

PENTA Sports, založený v roce 2013, je německý tým eSports, který zanechal stopu na konkurenční scéně Battlefield. Účastnil se sezóny ESL One Battlefield 4 Winter 2015. Týmu se dařilo, ale bohužel skončilo třetí. Možná, že pokud Battlefield 2042 vydá své režimy eSports, tým vytvoří soupisku a vrátí se k aktivní soutěži. V roce 2021 byl tým aktivní na scéně CS: GO.

Epsilon eSports

Dalším špičkovým týmem, který by se měl objevit v Battlefield eSports, je Epsilon eSports, eSports organizace založená v roce 2008. Tým vyhrál sezónu ESL One Battlefield 4 Winter 2015 a porazil INTZ e-Sports. V současné době má Epsilon eSports seznamy v Call of Duty, Counter-Strike: Global Offensive, FIFA, Gears of War a H1Z1. Vzhledem k dřívějším počinům týmu v Battlefield 4 může vedení zvážit vytvoření soupisky BF2042.

Výše uvedené jsou některé z oblíbených týmů Battlefield eSports. Pravděpodobně, jakmile bude Battlefield 2042 debutovat v eSports, jakmile bude režim eSports aktivní, ostatní týmy eSports specializující se na hry FPS, například Astralis, Entropiq, Extra Salt, Team Vitality a Movistar Riders, vytvoří soupiska Battlefieldu.

Battlefield sázení Klady a zápory

Stejně jako dvě strany téže mince má i sázení Battlefield výhody i nevýhody.

Profesionálové

  • Dostupnost Battlefieldu na sázkařských stránkách – Dnes má mnoho sázkových stránek eSports trhy eSports. Hráči nebudou muset prohledávat mnoho sázkařských stránek, aby našli bookmakery se sázkovými trhy Battlefield.
  • Vyhrajte skutečné peníze – Druhou výhodou sázení na bojiště je, že hráči mají šanci na výhru. Ale pro pořádek, hráči mohou vyhrát skutečné peníze, pouze pokud hrají na sázkařských stránkách Battlefield o skutečné peníze.
  • Lukrativní bonusy a propagační akce– Nyní, když mezi sázkovými weby eSports existuje tvrdá konkurence, existuje spousta fantastických sázkových bonusů Battlefield pro nové i stávající hráče.

Nevýhody

  • Nedostatek dat – Na rozdíl od běžného sportovního sázení nemá eSports, včetně Battlefieldu, žádná nezpracovaná data, na kterých by sázkaři mohli zakládat sázky.
  • Riziko závislosti – Stejně jako hraní Battlefieldu může být návykové, sázení na hru také představuje riziko závislosti a následně problémového hraní.

Vysvětlení sázkových kurzů Battlefield

Než se hráči pustí do akce, musí pochopit sázkové kurzy Battlefield. Pro začátek jsou sázkové kurzy vyjádřením události, která nastala nebo nenastala. Vždy platí pravidlo, čím vyšší kurz, tím nižší šance na výhru a naopak.

Formáty sázkových kurzů Battlefield

Existují tři standardní formáty sázkových kurzů. Některé sázkové weby podporují pouze jeden formát kurzu, zatímco jiné podporují všechny tři formáty.

  • Britské kurzy: Také označované jako zlomkové nebo britské kurzy, tyto kurzy jsou uvedeny ve zlomcích, například 5/2. Číslo vlevo je částka, kterou hráči vyhrají za vsazení toho, co je napravo, plus jejich počáteční vklad.
  • americké kurzy: Tyto kurzy jsou znázorněny symbolem plus nebo mínus. První označuje smolař, zatímco druhý je pro favority. Americké kurzy se znaménkem plus ukazují zisk hráčů za každých vsazených 100 $, zatímco znaménko mínus udává částku, kterou musí hráč vsadit, aby získal 100 $ jako zisk.
  • Evropský kurz: Také známé jako desetinné kurzy, tyto kurzy jsou uvedeny v desetinných číslech. Aby hráči věděli, jakou částku mají vyhrát, měli by vynásobit svůj vklad na desetinný kurz.

Tipy na sázení

Stejně jako tradiční sportovní sázení, Battlefield Sázení eSports vyžaduje určité strategie zvýšit šance hráčů na výhru. Tento segment sdílí několik tipů na sázení Battlefield.

První věcí je seznámit se s pravidly a pravidly hry Battlefield. Mnoho sázkařů začíná sázet naslepo, aniž by chápali dynamiku hry. Mějte přehled o tom, jak se hra hraje, a co je důležité, o sázkových trzích a kurzech. Bez toho, aby se hráči naučili dynamiku hry, riskují sázky na vysoce nemožné výsledky.

Další věcí je porozumět scéně Battlefield eSports. Sázející si musí být vědomi nejvyšších soutěží a favoritů každého zápasu nebo turnaje. Podívejte se na aktuální formu týmů, které s ní bojují, a vždy důvěřujte pravděpodobnosti. Pamatujte, že čím vyšší je kurz, tím nižší je šance, že tato sázka projde. Ve stejném tokenu platí, že čím nižší je kurz, tím vyšší je šance na výhru.

Nakonec se řiďte tím, co říkají odborníci. Při sázení Battlefield eSports někteří odborníci hru pozorně sledují a tipují vítěze. I když není zaručeno, že předpovědi sázek Battlefield projdou, mají poměrně vysokou přesnost.

I když hra není na eSports a sázkařské scéně tak populární, nový díl změní věci k lepšímu. Počítejte s tím, že jakmile budou vydány tolik očekávané funkce, režimy hodnocení a eSports, začne narážet na zem.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda