Jediný udatný průvodce sázením, který budete potřebovat

E-sporty

2023-01-12

Ethan Tremblay

Nejnovější titul od Riot Games, Valorant, zažívá na konkurenčním herním okruhu hodně akce. Nadšenci sázení pravděpodobně zaznamenali nárůst trhů esportů u jejich preferované sázkové kanceláře, přičemž Valorant je pravděpodobně jednou z dostupných her.

Jediný udatný průvodce sázením, který budete potřebovat

Vaše hledání informací o sázení Valorant končí zde. V tomto odborném průvodci se dozvíte, že Valorant si mezi nadšenci do esports sázení získává velkou pozornost, protože kombinuje střílečku z pohledu první osoby a herní komponenty v bojové aréně. Pevné uchopení hry je páteří každého úspěšného přístupu k sázení Valorant, stejně jako u jakéhokoli jiného sázkového sportu. Pokračujte ve čtení a dozvíte se více.

Základy udatné hry a mechaniky

První věc, kterou musíte udělat, když se učíte sázet na Valorant, je pochopit, jak hra funguje a jak strana vyhrává nebo prohrává.

Pět hráčů se utká s dalšími pěti v zápase Valorant.

K dispozici je několik hratelných postav zvaných Agenti a každý tým si musí vybrat pět z nich. Každý agent má jedinečné dovednosti, které lze strategicky využít, jako jsou kouřové granáty, Molotovovy koktejly a léčení. Klíčem k vítězství je vybírání agentů, kteří dokážou vytvářet výkonná komba.

Schopnosti agenta existují především pro vylepšení arzenálu hry. Na výběr je široká škála zbraní. K dispozici jsou pistole, samopaly, pušky a ostřelovače, stejně jako další typy zbraní běžné pro střílečky z pohledu první osoby.

Existuje herní ekonomika, se kterou lze interagovat. Výhra vám vydělá více peněz, ale prohra poškozuje ekonomiku. Abyste byli na stejné úrovni se svými nepřáteli, musíte ovládat umění ekonomického řízení.

Oba týmy se během dvou poločasů střídají v útočení a bránění. Aby útočníci uspěli, musí umístit bodec (podobně jako bomba Counter Strike) na jedno ze dvou míst. Obránci musí udržovat tyto oblasti v bezpečí a neutralizovat hrot, pokud je tam instalován.

Formát shody je nejlepší z 25 ve výchozím režimu bez hodnocení. První tým, který vyhraje 13 kol, vyhrává zápas. V soutěžním režimu musí vítězný tým vyhrát s náskokem dvou kol.

Udatné herní režimy

  • Nehodnoceno: Pokud hledáte méně konkurenceschopnou zkušenost s Valorantem, vyzkoušejte Unrated. Ztráta pořadí týmů nebude v tomto herním režimu ovlivněna. Pokud strana vyhraje 13 po sobě jdoucích kol ve formátu best-of-25, vyhraje zápas.
  • Spike Rush: Spike Rush Game Mode je 80sekundová nebo 100sekundová hra, ve které každý člen útočného týmu nese Spike, který musí hráči aktivovat zasazením. U každého hráče je připravena konečná schopnost a koule síly se náhodně objevují na hracím poli.
  • Zápas na život a na smrt: V režimu deathmatch soutěží deset hráčů ve hře zdarma pro všechny po dobu šesti minut; vítěz je určen tím, kdo jako první nasbírá 30 zabití.
  • Konkurenční: Soutěžní režim je hodnocená varianta obvyklého zápasu nejlepších 25 ve Valorantu. Po soutěži v pěti zápasech jsou výkony hráčů hodnoceny, přičemž Radiant je nejvyšší úroveň a Iron je nejnižší.

Jak číst Valorant Odds

Pochopení toho, jak Valorant odds fungují je součástí jádra vaší sázkové strategie Valorant.

Valorantní sázkové kurzy jsou často prezentovány jako americké kurzy, zobrazené jako číslo v poměru k -100. Pravděpodobnost, že tým vyhraje, má na tato čísla obrovský vliv. Underdogs jsou označeni symbolem plus (+), zatímco oblíbení jsou zobrazeni záporným znaménkem (-).

Zde je příklad toho, jak by mohly vypadat kurzy Valorant: Cloud9 -175 vs. Nesmrtelní +150.

Na základě výše uvedených kurzů je Cloud9 favoritem zápasu. Za záporným znaménkem je částka, kterou by bylo nutné vsadit, abyste dosáhli zisku 100 $. Pokud získáte například 175 $ a vyhrajete, váš zisk bude 100 $.

Naopak, symbol plus znamená, že Nesmrtelní jsou smolaři tohoto zápasu. Zde kurzy ukazují, kolik můžete očekávat, že vyhrajete při sázce 100 $. Vsaďte 100 $ a získáte zisk 150 $.

Sázející by měli vědět, že kurzy pravidelně kolísají a mezi jednotlivými sázkovými sázkami se nepatrně liší. Podívejte se na naše doporučené sázkové stránky Valorant pokud nevíte, kde sázet, nebo jen nakupujete nového bookmakera.

Udatné typy sázení

Jakmile vypilujete svou strategii sázení Valorant, musíte se nyní naučit, jaké sázky na vás při sázení na Valorant čekají. Tato část tohoto odborného průvodce sázením Valorant pojednává o typech sázek, které většina sázkových webů eSports nabízí pro Valorant.

Vítěz zápasu

Vítězové zápasů jsou nejzákladnější výběry sázek Valorant. Jedná se o tradiční sázku „vyberte vítěze“. Chcete-li vyhrát, vše, co musíte udělat, je předpovědět vítězný tým. Dá se s jistotou říci, že vítězové zápasů jsou nejoblíbenějším typem sázek, ať už hrajete dvouhru nebo akumulátory.

Správné skóre

Chcete-li vyhrát tyto sázky, musíte předpovědět konečné skóre hry. Sázky na správné skóre lze ve Valorant rozdělit do dvou typů: na základě mapy a na základě zápasu. 

Správné skóre založené na mapě vyžaduje úspěšné předpovídání výsledku konkrétní mapy (např. 13-9 pro Immortals na mapě 1). Správné skóre založené na shodě vás žádá, abyste přesně předpověděli výsledek daného zápasu (např. 2-1 pro Cloud9). Správné sázky na skóre jsou obecně známé těžko dorovnat.

Celkový počet kol nebo mapy

Sázky nad/pod na počet map nebo kol se hrají podobně jako sázky na správné skóre, s jedním klíčovým rozdílem. Spíše než hádat konečné skóre budete muset předpovědět, kolik map nebo kol se bude hrát v daném zápase. 

Bookmakeri dělají kvalifikovanou předpověď na základě nedávných výsledků (a dalších metrik) a vaším úkolem je předpovědět, zda konečný počet map/kol bude větší nebo nižší než toto číslo.

Nejvíce asistencí nebo zabití

Tato možnost sázení Valorant je poměrně jednoduchá. Abyste vyhráli tuto sázku, musíte správně předpovědět, který hráč během zápasu zaznamená nejvíce zabití (nebo asistencí, chcete-li). Tato nabídka esportů je riskantní, ale může se vám hodně vyplatit, pokud se vyznáte v konkurenční herní komunitě Valorant.

Vyhrát kola pistole

Pistolové náboje slouží jako úvodní náboje pro obě poloviny. Takže v zápase Valorant jsou první a třináctá mapa známá jako „pištolová kola“. Zásadně ovlivní následující dvě kola a mohou výrazně změnit šance ve prospěch jakéhokoli týmu. To je důvod, proč týmy vyvíjejí další práci na zdokonalování nábojů pistolí a proč je sázení na ně tak populární. 

Udatné turnaje, na které se dá vsadit

Nyní, když víte, jak sázet na Valorant, by vás mohlo zajímat nalezení turnaje Valorant eSport, na který můžete vsadit. Po celém světě se již uskutečnilo několik turnajů, i když hra je stále relativně mladá.

Zatím jediným turnajem na seznamu je VCT Champions Tour 2022: Game Changers Championship, který se bude konat v Berlíně od 15. do 20. listopadu.

Mějte na paměti, že některá z těchto dat se mohou posunout. Nejen, že je Valorant relativně novým přírůstkem do světa online hraní, ale svět se nyní také potýká s pandemií COVID-19. Kvůli těmto neobvyklým okolnostem muselo několik velkých esportových turnajů na poslední chvíli provést úpravy v rozvrhu.

Komunita Valorant esports dosud neorganizovala žádné velké opakující se akce. Aktuální informace můžete mít návštěvou sázkových kanceláří Valorant. Jak se rychle rozšiřuje, současná hráčská základna je stále zakrnělá tím, co bude v budoucnu.

Závěrečné myšlenky

Valorant je stále poměrně mladá hra, jak bylo naznačeno na začátku. Doposud jsme viděli jen několik velkých událostí, z nichž několik zaznamenalo velmi málo sázkových akcí. 

Dobrou zprávou je, že se zdá, že soutěžní kultura hry pěkně dozrává. Na scénu se také připojilo mnoho bývalých profesionálů CSGO a dalších ze světa konkurenčních stříleček z pohledu první osoby. Je zde také spousta čerstvých talentů. Nakonec se hra uchytí v dalším kole nadějí na esporty.

To je fantastická zpráva pro hazardní průmysl Valorant, protože týmy sázkových kanceláří pro řízení rizik věnují velkou pozornost dlouhodobé udržitelnosti a zároveň rozvíjejí komplexní pokrytí.

Pokud jde o prastarý dotaz „jak sázet na Valorant“, jsme si jisti, že jsme pokryli všechny základy. Existuje samozřejmě nepřeberné množství dalších, složitějších nápadů a konceptů. Vzhledem k tomu, že náš návod na sázení Valorant je zaměřen na nováčky, snažili jsme se, aby vše bylo co nejpřímější a nejstručnější.

Hodně štěstí ve vašich sázkových dobrodružstvích Valorant.

Nejnovější zprávy

Základy sázení Fortnite
2023-03-30

Základy sázení Fortnite

Novinky