1xBet Nedávné sázky na esporty

Novinky

2022-10-06

1xBet se stává oficiálním sázkovým partnerem TSM v Indii

1xBet, jedna z nejlepší sázkové stránky eSport, neustále rozšiřuje svůj seznam sponzorů eSports. Tentokrát se sázková kancelář a TSM, americká organizace eSports, dohodly na roční dohodě. Smlouva určila 1xBet jako uznávaného sázkařského partnera pro kategorii Battlegrounds Mobile India. 

1xBet Nedávné sázky na esporty

Výsledkem je, že dres týmu nyní bude mít emblém 1xBet. Proběhne také propagační kampaň s hráči TSM BGMI. Kromě toho budou akce hostit několik bezplatných příspěvků na sociálních sítích pro jejich následovníky.

1xSázka mluvčí Alex Somers řekl, že TSM BGMI je mladý tým s vážnými ambicemi. Tým již letos získal ocenění na významných soutěžích eSports. TSM patří mezi nejlepší závodníky v disciplíně BGMI, o čemž svědčí jejich poslední triumf v Nodwin x Loco All-Stars Invitational.

Na jejich straně, TSM SVP Sales Ned Watkins řekl, že jsou nadšeni, že mohou začít spolupracovat se sázkovou firmou 1xBet. Podobně jako je tým eSports jedním z lídrů v BGMI, každý ví, že tato společnost je lídrem na mezinárodním trhu sázení. Výsledkem je, že fanoušci Esports v Indii budou brzy svědky ovoce spolupráce 1xBet a TSM BGMI.

Partneři OG Esports s 1xBet

Sázková kancelář a špičkový tým eSports nedávno podepsali partnerství. Díky tomuto vztahu bude OG pokračovat ve výrobě špičkového videomateriálu, včetně Road to Mezinárodní série a další obsah související se značkou 1xBet.

Na jejich Dota 2 a CS: GO seznam triček a bund, Tým OG bude nosit logo 1xBet. Společnost uvedla, že protože rozšíří nabídku obsahu, její nový partner bude v budoucnu klíčový. 

Podle zástupce 1xBet Alexe Sommerse věří, že organizace dosáhla závazku stovek tisíc příznivců v každém koutě planety. Úspěchy jsou způsobeny jejich vítězstvím nad The International pouhý rok po jeho vzniku.

Sommers dále poznamenal, že OG by mohl zažehnout vášeň fanoušků díky vynikajícím výkonům a originálním perspektivám CS: Jděte a Dota 2. Sázková kancelář je přesvědčena, že je před námi krásné dobrodružství, které poznamenají velkolepá vítězství.

1xBet se stává oficiálním sponzorem MIBR

Jeden z předních týmů eSports v Brazílii, MIBR, oznámil sázkovou kancelář jako svého nového sponzora. Být hlavním sponzorem týmu zlepšuje zapojení sázkové společnosti do profesionálních eSportů a posiluje její vztah s CBCS.

Všechny týmy by měly v roce 2022 díky investicím urychlit svou snahu o vysoký výkon. Podle generální ředitelky týmu eSport Roberta Coelho MIBR předpokládá, že letošní rok bude plodný a potenciální dopady pandemie budou méně závažné. 

Tým bude investovat do četných výcvikových táborů, soutěží, zážitků, možného návratu do našeho Gaming House ve Spojených státech a doufejme i titulů.

Alex Somers, mluvčí 1xBet, řekl, že jsou nadšeni, že mohou podporovat jeden z nejlepších eSports týmů na světě, a jsou rádi, že mohou být součástí jejich růstu. Mluvčí dále poznamenal, že mají zájem být svědky toho, co tým a jeho fanouškovská základna zažije v následujících třech letech.

MIBR, zvláště populární v Brazílii, je známá značka eSports s obdivovateli po celém světě. Podle Twitter Gaming Insights byl MIBR v roce 2020 třetím nejvíce tweetovaným o týmu na celém světě. Toto prohlášení nepochybně demonstruje sílu značky MIBR oproti rozvíjejícím se společnostem, které postupně prezentují podporu a investují do rozšíření celkového scénáře.

Kdo je 1xbet?

1xbet je kamenná sázková kancelář se sídlem ve východní Evropě, která byla založena v roce 2007. Provozuje ji 1xCorp NV a v roce 2011 byla také online. Kromě toho, že má místní licence v Nigérii, Rusku, Keni a Mexiku, je licencována na Curacau. 

Více než 100 národů, včetně Kanady, Indie a Norska, mohou sázkovou kancelář používat. Kromě široké škály služeb, jazyků webových stránek a možností plateb je známý tím, že poskytuje extrémně vysoké kurzy prakticky na všechny sporty a trhy.

Je 1xbet Bookmaker populární?

Skupina 1xBet má pověst budování spolehlivých aliancí. Bookmaker sponzoruje brazilskou fotbalovou ligu, italskou fotbalovou ligu, španělskou La Ligu a francouzský CAF. 1xBet má společné podniky s FC Barcelona a Olympique Lyonnais. Dwayne Bravo také zastupuje značku v Indii jako její ambasador.

1xBet se dostal na vrchol online hraní a stal se jedním z nejlepších eSport sázkových webů v oboru. Nový hlavní sponzor, aktivní ve více než 130 zemích, podporuje prestižní sportovní týmy a organizace po celém světě, jako je Barcelona a mezinárodní ESL turnaje.

Na jejich stránkách si najde něco pro každého milovníka sportu a sázkaře. I ti nejvybíravější spotřebitelé najdou spoustu možností sázení eSport. Uživatelé denně vyhodnocují více než tisíc událostí, od známých až po specializované. S licencí Curaçao eGaming 1xBet provozuje online hry a sportovní sázení.

Nejnovější zprávy

Jaké jsou největší eSports organizace, o kterých potřebujete vědět?
2023-03-16

Jaké jsou největší eSports organizace, o kterých potřebujete vědět?

Novinky