Novinky

February 15, 2024

Aktualizace Destiny 2 7.3.5: Vylepšení střelných zbraní a další

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Nadcházející aktualizace 7.3.5 Destiny 2 má přinést některá tolik potřebná vylepšení některých těžkých municových zbraní, které se snaží držet krok s konkurencí. V oficiálním příspěvku na blogu Bungie nastínila své plány na vylepšení raketometů, granátometů a mečů Caster-Frame.

Aktualizace Destiny 2 7.3.5: Vylepšení střelných zbraní a další

Raketomety

Ne všechny raketomety jsou stvořeny stejně a dva archetypy, Apex Predator a Cold Comfort, se ukázaly jako nejlepší volba kvůli jejich vyššímu poškození. Aby bylo možné vyrovnat hrací pole, bude Bungie vylepšovat přesné rámy a rámy s vysokým dopadem. Precision Frames dostanou dvě kola navíc a pětiprocentní zvýšení poškození, zatímco High-Impact Frames také zaznamenají zvýšení poškození se zaměřením na exploze pro lepší přidání. Navíc bude bonusové poškození způsobené Bait and Switch, klíčovým faktorem dominance Apex Predator a Cold Comfort, sníženo z 35 procent na 30 procent.

Granátomety

Těžké granátomety, navzdory jejich matematické síle, nefungovaly tak dobře, jak se očekávalo. Aby se to vyřešilo, Bungie zvýší rezervy munice pro tyto zbraně, poskytne šest až deset výstřelů spolu se zvýšením poškození. Spike Grenades však obdrží nerf, aby se snížilo jeho povinné používání. Na druhou stranu, granátomety Heavy Wave-Frame dostanou výrazný buff s o 40 procent širší oblastí účinku a o 20 procent navýšením poškození.

Meče Caster-Frame

Meče Caster-Frame, méně používaný archetyp, si v aktualizaci 7.3.5 také získá určitou pozornost. S cenou sníženou na čtyři energie a zvýšením poškození o 16 procent se tyto meče stanou životaschopnějšími možnostmi. Zatímco meče Caster-Frame nabízejí útok na dálku, často byly přehlíženy ve prospěch rámů Vortex nebo Lament.

Aktualizace z 5. března bude obsahovat také různé další vychytávky a změny, jako jsou aktualizace Crucible, zbraňové buffy a nerfy a další. Hráči mohou očekávat, že plné poznámky k opravě budou vydány blíže ke konci měsíce. Díky těmto vylepšením se mohou hráči Destiny 2 těšit na vyváženější a vzrušující herní zážitek.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky