Novinky

February 13, 2024

Aktualizace druhé řady Warzone: Vyvažování zbraní, změny kvality života a opravy chyb

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Necelý týden po úvodní aktualizaci druhé sezóny MW3 vydal Raven Software dnes malý patch Warzone, který se zabývá vyvážením zbraní, změnami kvality života a opravami chyb.

Aktualizace druhé řady Warzone: Vyvažování zbraní, změny kvality života a opravy chyb

Úpravy zbraní

Meta krátkého dosahu druhé řady nemá jasného favorita. AMR9, RAM-9, HRM-9 a WSP-9 jsou všechny životaschopné možnosti a každá nabízí své vlastní výhody, které je odlišují od ostatních možností. Vývojáři možná přidali do mixu nového soupeře snížením kopu zbraně Striker 9, šířením hipfire a zvýšením rychlosti střely.

Rychlost pohybu TAQ Evolvere se zvýšila a rychlost střelby se výrazně snížila ze 706 RPM na 500 RPM. Obě změny poškodily LMG, ale zásobník 556 Belts dostal buff, který zvyšuje rychlost střelby až na 857 otáček za minutu, zvyšuje rychlost pohybu o 16 procent a zrychluje časy ADS v celém rozsahu.

Většina hráčů Warzone tíhne k používání XRK Stalker poté, co se z něj v poslední aktualizaci stala jednorázová odstřelovací puška, ale konverzní sada JAK Tyrant 762 pro Longbow vstupuje do konverzace poté, co se zlepšila jeho doba ADS a rychlost pohybu. A konečně, WSP Stinger bude hůře použitelný poté, co se jeho kopání zbraní mnohem zhoršilo.

Změny kvality života a opravy chyb

Druhá sezóna také přinesla nové změny v kvalitě života, jako je rychlejší regenerace zdraví, nové ikony nebezpečných zón označující oblast, kterou Precision Airstrike nebo UAV pokryje, a vylepšené pozemní kořistní zbraně, aby měli větší šanci v přestřelce. nabíjecí pistole. Aktualizace z 13. února rozšiřuje tento původní patch tím, že řeší případné nedostatky.

Vývojáři Warzone přidali štítek k různým režimům, který označoval, jak dlouho zápas trvá, a představili novou funkci, která umožňuje uložit nebo vyměnit brnění a munici, když je batoh plný.

Navíc byl vyřešen problém v Ranked Play Resurgence, který ukazoval nesprávný počet SR udělených za některé výzvy, a opraven problém, který bránil výzvám SR v zobrazení oznámení po dokončení.

Mezi další klíčové změny patří oprava problému, který hráčům umožňoval duplikovat předměty při interakci s batohem, a oprava exploitu, která hráčům umožňovala zůstat v plynu po neomezenou dobu, a to kombinací efektů výhod Irradiated a Quick Fix.

Závěr

Aktualizace druhé sezóny Warzone přinesla významné změny ve vyvážení zbraní, vylepšení kvality života a opravy chyb. Krátkodobá meta nyní nabízí několik životaschopných možností, přičemž Striker 9 se ukazuje jako potenciální uchazeč. TAQ Evolvere a časopis 556 Belts obdržely úpravy, které ovlivňují jejich výkon. Vylepšení se dočkala také konverzní sada JAK Tyrant 762 a XRK Stalker. Aktualizace také přinesla změny v kvalitě života, jako je rychlejší regenerace zdraví a vylepšené pozemní kořistní zbraně. Byly implementovány opravy chyb, které řeší problémy v Ranked Play Resurgence a brání zneužití. Celkově aktualizace vylepšuje hratelnost a poskytuje vyváženější a zábavnější zážitek pro hráče Warzone.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky