Betsafe CS:GO Betting Partners s GODSENT

Novinky

2022-10-20

Betsafe se stala výhradním partnerem Godsent pro sázení po podpisu dohody mezi oběma společnostmi. Bookmaker uvedl, že se zaměří na CS: GO, i když se společnost skládá z profesionálních esportových týmů, hráčů a producentů obsahu z deseti různé esportovní hry, včetně League of Legends a Dota 2.

Betsafe CS:GO Betting Partners s GODSENT

Esports v posledních několika letech nabírá na síle. Vzhledem k tomu, že všechny velké sportovní události byly na jaře odloženy, esporty získaly větší pozornost, což zvýšilo jejich atraktivitu pro širší publikum. Podle Kim Ekelunda, vedoucího marketingu pro Švédsko ve společnosti Betsson Group, globální pandemie dále upevnila pozici esportů.

Betsafe, jedna z nejodvážnějších a nejaktivnějších společností, byla esport týmvolba pro toto sponzorství. Tyto dvě skupiny věří, že v budoucnu dojde v odvětví esportu k mnohem většímu pokroku. Proto je toto sponzorství mezi ambiciózními společnostmi GODSENT a Betsafe hmatatelnou ukázkou jejich oddanosti budoucnosti esportů.

Dopad partnerství na Godsent

Smlouva bude pokrývat všechny plánované hry pro GODSENT s datově bohatým a relevantním obsahem. Zájem neendemických komerčních partnerů o esporty lze využít k měření jeho růstu a partnerství GODSENT s BetSafe zvláště zdůrazňuje pokrok CS: GO. 

Není divu, že si sázková společnost vybrala vysoce uznávanou organizaci CS: GO jako svého prvního partnera pro esporty, protože tato hra je již dlouho oblíbená mezi hráči esportů.

V tiskovém prohlášení Ludwig Sandgren, generální ředitel společnosti GODSENT, uvedl, že jsou potěšeni tím, že Betsafe s dlouhou historií investování do jedinečného obsahu a sponzorství s nimi spojil tento dlouhodobý závazek. Betsafe je ideálním partnerem pro GODSENT kvůli jeho obrovským ambicím. Jak se tým vyvine ve společnost první úrovně, bude v nich hrát významnou roli CS: divize GO a sloužit jako vynikající strategický partner.

Dopady partnerství na Betsafe

Toto je první smlouva Betsafe o sponzorství esportů, tvrdí sportovní sázková společnost. Cílem partnerství je zlepšit nabídku sázek Betsafe zaměřením na spolupráci mezi oběma stranami a aktivaci sociálních médií. 

Vzhledem ke své oblibě mezi evropskými sázkaři na esporty se předpokládá, že se společnost zaměří především na scénu CS:GO. Kromě toho se během partnerství očekává, že budou produkovány záběry ze zákulisí.

Operátor také říká, že ujednání silně zdůrazňuje úzkou spolupráci a zapojení sociálních médií kromě povědomí o značce a finanční podpory. Transakci umožnila spolupráce společnosti Godsent a poskytovatele dat GRID Esports. Jako součást uspořádání nabídne GRID řadu obsahu pro nadcházející soutěže Godsent.

Je Godsent oblíbeným týmem esportů?

Godsent je známá švédská profesionální esportová společnost s divizemi pro Counter-Strike, Call of Duty, League of Legends a PUBG. Pronax se pustil do formování svého týmu poté, co opustil první Fnatic sestava.

15. srpna 2016 převzali GODSENT většinu předchozí sestavy, do které patřili Jesper „JW“ Wecksell, pronax, Freddy „Krimz“ Johansson a Robin „flusha“ Rönnquist. K tomu došlo v důsledku výměny hráčů na švédské pro-scéně CS:GO, kdy Fnatic získal Simona „twista“ Eliassona a Jonase „Lekr0“ Olofssona. Math Lekr0 a KRiMZ byly později vyměněny zpět mezi Fnatic a GODSENT v dalším kole obchodování.

V kvalifikaci 2. sezóny ELeague prohrál GODSENT s Alternate aTTaX a byl tak diskvalifikován z ligy. Offline kvalifikační lůžko pro nadcházející CS: GO Major, ELEAGUE Major, Atlanta, byl ujištěn poté, co tým porazil Hellraisers ve finále mistrovství Evropy v menších 6. listopadu 2016.

Tým 21. června 2018 prohlásil, že prozatím zastaví veškeré operace. Podle společnosti GODSENT se na rozhodnutí o uzavření organizace shodly všechny strany zúčastněné na jejím řízení a pro každou zainteresovanou stranu to bylo nejlepší řešení.

Godsent's Achievements

Po sloučení se švédskou esportovou skupinou The Final Tribe společnost GODSENT znovu zahájila činnost v září 2019. V listopadu později téhož roku zakoupila CS:GO řadu SMASH Esports.

Godsent vyhrál mnoho soutěží, včetně DreamHack Open Září 2021: Severní Amerika, když v mistrovském utkání porazili Extra Salt. Tým triumfoval nad Gambit Youngsters i v 7. sezóně LOOT.BET/CS v roce 2020. Ve stejném roce skončili na čtvrtém místě na ICE Challenge 2020.

TACO, latto, dumau, cky, adr a dead zakoupil 00 Nation od GODSENT 30. června. Kromě toho byl propuštěn HEN1, který byl podepsán v březnu. Jediným hráčem CS:GO týmu je v tuto chvíli Bruno "b4rtiN" Câmara. V lednu 2021 byl získán Brazilec. Sportovec bude i nadále pomáhat týmu k úspěchu, protože exceloval v několika dalších soutěžích. 

B4rtiN triumfoval v řadě soutěží, včetně DreamHack Open: Severní Amerika, září 2021 a ESEA Cash Cup: Severní Amerika, léto 2021 #2.

Nejnovější zprávy

Jaké jsou největší eSports organizace, o kterých potřebujete vědět?
2023-03-16

Jaké jsou největší eSports organizace, o kterých potřebujete vědět?

Novinky