Novinky

February 16, 2024

Bude World of Warcraft součástí Game Pass? Spekulace a možnosti

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

15. února Microsoft oznámil, že Diablo 4 bude dostupné na Game Pass od 28. března. Tato zpráva nechala mnoho hráčů World of Warcraft (WoW) přemýšlet, zda jejich oblíbená hra bude také zahrnuta do Game Pass.

Bude World of Warcraft součástí Game Pass? Spekulace a možnosti

Platební model World of Warcraft

WoW je dlouholetý MMORPG titán s více iteracemi k dispozici. Zatímco klasické WoW hry jsou pro předplacené hráče zdarma, maloobchodní rozšíření přicházejí s cenovkou. Například nadcházející rozšíření The War Within má různé edice v rozmezí od 49,99 $ do 89,99 $.

Oznámení a spekulace

Původní oznámení zmiňovalo pouze Diablo 4, takže hráči WoW nebyli v nejistotě ohledně jeho zařazení do Game Pass. Formulace oznámení však naznačuje, že WoW by potenciálně mohlo být v budoucnu přidáno. WoW zůstalo i po 20 letech jedním z nejoblíbenějších MMORPG a nezařadit ho na Game Pass by byla promarněná příležitost.

Začlenění WoW do Game Pass

Začlenění WoW do Game Pass může být náročné kvůli jeho jedinečnému platebnímu modelu. I když není jasné, zda bude vyžadováno předplatné, je pravděpodobné, že si hráči budou muset koupit nejnovější rozšíření. Na druhou stranu klasické WoW hry mohou být k dispozici ke hraní bez jakýchkoli dalších nákladů.

Závěr

V tuto chvíli zůstává záhadou, zda bude WoW dostupné na Game Pass. Jakmile budou k dispozici nové informace, bude tento článek aktualizován. Hráči WoW netrpělivě očekávají další oznámení týkající se zahrnutí jejich milované hry do Game Pass.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky