Certifikace Paf's Cloud pro sázející na Esport

Novinky

2022-11-03

Velké množství webových stránek dává uživatelům možnost zahrát si na svých oblíbených turnajích ve videohrách. Čtenáři mohou navštívit EsportRanker pokud chtějí vyhledat nejlepší dostupné stránky pro sázení na esporty. Paf vyniká díky své nedávné cloudové certifikaci. Tento vývoj pravděpodobně přiláká sázkaře na esporty, kteří chtějí spolehlivé systémové rozhraní.

Certifikace Paf's Cloud pro sázející na Esport

Paf esports bookmaker běží na cloudové technologii. Umožňuje webu fungovat co nejefektivněji. V minulosti esport bookmakeri vyžadovali drahé servery na místě. S cloudovými systémy však může web zaměřit větší část svého rozpočtu na zlepšení zákaznické zkušenosti. Mnoho sázkových kanceláří se z tohoto důvodu spoléhá na úložiště třetích stran. 

Paf je jednou z mála esportovních firem, které dosáhly certifikace ISO 27017. Jde o nejvyšší dostupné ověření, pokud jde o dokonalost v cloudové kybernetické bezpečnosti. Je proto logické, že Paf by mohl v nadcházejících letech také zaznamenat nárůst nových zákazníků.

Když hráč hledá ty správné stránky pro sázení na esport, vybere si ty, které odpovídají konkrétním kritériím. To může zahrnovat nabízení skvělých bonusových akcí, různé esportové trhy a nepřetržitou zákaznickou podporu. Nejdůležitějším faktorem však bude bezpečnost. Hráč bude důvěřovat stránce s důvěrnými údaji o své identitě a bankovních údajích. 

Průmysl často uvádí licence jako znak legitimity. Pokud zákazník chce další vrstvu zabezpečení, může si vybrat Paf. Jejich nedávná cloudová certifikace jim dává náskok před konkurenčními esports bookmakery.

Zaměření na švédské trhy

Na druhou stranu existují náznaky, že Paf nezíská globální diváckou základnu. Důvodem je jejich zaměření na hazardní hráče se sídlem v severských zemích. Například v roce 2021 společnost nakoupila značky, které se staraly především o švédské zákazníky. V důsledku toho se Paf stal šestým největším provozovatelem her v zemi. 

Během tohoto období Christer Fahlstedt, generální ředitel společnosti Paf, uvedl, že firma převezme pouze stránky s hazardními hrami, které podporují zodpovědné hraní. Vysvětlil také, že takové stránky by musely mít poměrně velkou a zavedenou zákaznickou základnu.

Není náhoda, že se Paf zaměřil na Švédsko. Jejich sídlo se nachází na Ålandských ostrovech, na území, které hraničí se Švédskem a Finskem. Christer Fahlstedt řekl, že jednou z klíčových ambicí společnosti Paf je stát se „vedoucím hráčem na švédském licencovaném trhu“. Fanoušci sázení na esporty sídlící mimo Skandinávii proto mohou být zklamáni.

Pochopení zranitelností

Existuje několik důvodů, proč nedávná cloudová certifikace společnosti Paf bude závidět průmysl sázení na esporty. Ověření ISO 27017 zahrnuje analýzu potenciálních zranitelností a nalezení životaschopných řešení. Kyberkriminalita je stále sofistikovanější. Aby se s tím vypořádal, bude sázková kancelář potřebovat kodex praxe, který rozpozná nejnovější hrozby. 

Při využití cloudové technologie jsou ohrožena data zákazníků i poskytovatelů. Společnost Paf uvedla, že pravidelně reviduje svůj ISMS (systém řízení bezpečnosti informací), aby zůstal co nejefektivnější. Získání certifikace od ISO ukazuje, že tato stránka má výjimečné technické zabezpečení.

Pokud chce jiný web pro sázení esportů napodobit tento úspěch, bude muset nejprve změnit své zásady. To by mohlo zahrnovat celkovou revizi bezpečnostního systému. Místo toho, aby čekal, až jejich současný bookmaker zlepší jejich bezpečnost, mohl by raději přejít na Paf. Nicméně, jak již bylo řečeno, stránka primárně cílí na lidi žijící v severských zemích.

Mimo Esporty

Je třeba také zdůraznit, že trhy esportů jsou jen jedním aspektem Paf. Společnost také nabízí pravidelné sportovní sázení a kasinové hry včetně stolních her a automatů. Sekce sázení esport na jejich webových stránkách nabízí pouze a výběr z více mainstreamových herních titulů. Patří mezi ně CS:GO, Dota 2, League of Legends a Starcraft 2. 

Paf neosloví ty, kteří hledají specializovaný esport zážitek. Místo toho se zaměřuje na hazardní hráče, kteří chtějí rozsáhlý web s nejlepším možným zabezpečením cloudových technologií.

Stále velký trh

Oblast sázení na esporty zůstává rozsáhlá. Jen proto, že má Paf vynikající bezpečnostní certifikaci, neznamená to, že většina sázkařů se hrne na jejich stránky. Na trhu je příliš velká saturace, aby k tomu mohlo dojít. Fanoušci esportů se specializovanými zájmy jsou rozptýleni na široké škále webových stránek.

Zdá se pravděpodobnější, že tato nedávná zpráva přinutí řadu sázkových kanceláří ke zlepšení celkové bezpečnosti. Naštěstí jsou legitimní stránky již poměrně bezpečné. Je vzácné, ale ne nemožné, aby tyto stránky utrpěly kybernetické útoky. 

Zákazníci se mohou chránit výběrem správných poskytovatelů. To lze zjistit čtením recenzí zaměřených na bezpečnostní záznamy jejich cloudového systému. Paf dokázal, že sázkové kanceláře moderních esportů mohou být maximálně bezpečné. Tento příklad mohou zkopírovat i další firmy.

Nejnovější zprávy

Jaké jsou největší eSports organizace, o kterých potřebujete vědět?
2023-03-16

Jaké jsou největší eSports organizace, o kterých potřebujete vědět?

Novinky