Novinky

February 13, 2024

Chyťte Enamorus Incarnate Forme v Pokémon Go: Shiny Release již brzy!

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Pokud jde o chytání Pokémonů v Pokémon Go, není nic lepšího, než ulovit Shiny formu a přidat ji do své sbírky. Ale ne každý Pokémon v mobilní hře má Shiny formu a možná se ptáte, jestli můžete nějakého chytit pro Enamorus Incarnate Forme.

Chyťte Enamorus Incarnate Forme v Pokémon Go: Shiny Release již brzy!

Lesklá verze Enamorus Incarnate Forme

Enamorus Incarnate Forme se má objevit během události Carnival of Love v Pokémon Go. Během této akce však nemá k dispozici Shiny formu. Hráči, kteří se ji pokusí napadnout během omezených bitev Elite Raid, nebudou mít šanci získat Shiny verzi. Niantic, vývojář Pokémon Go, obvykle zadržuje vydání lesklé formy Pokémona na rok nebo dva, někdy i déle. Očekává se, že Enamorus Incarnate Forme bude mít v budoucnu vydání Shiny.

Výjimka pro Raid Pokémony

Zatímco většina Pokémonů musí čekat na vydání své Shiny formy, někteří speciální raid Pokémoni, jako Hisuian Decidueye, měli vydání Shiny ve stejný den. Bohužel Enamorus Incarnate Forme nedokázal tuto výjimku obejít. Je pravděpodobné, že Enamorus bude mít svou Shiny verzi vydanou, až se příště objeví v raidech, konkrétně ve standardních pětihvězdičkových střetnutích.

Chytání Enamorus Incarnate Form

Pokud chcete do svého týmu přidat Enamorus, výkonné skleněné dělo typu Fairy, událost Carnival of Love je ten správný čas to udělat. Máte omezený čas na to, abyste to chytili v Elite Raids. Pokud však raději počkáte, až bude široce dostupný, měl by se objevit v pětihvězdičkových nájezdech v Pokémon Go. Podobně jako u jiných Elite Raid Pokémonů, jako jsou Regidrago a Regieleki, se neočekává, že Enamorus bude mít během tohoto druhého kola nájezdů vydanou svou Shiny verzi. Je pravděpodobné, že Shiny verze Enamorus bude v budoucnu vydána spolu s jedinečnou událostí.

Závěr

Stručně řečeno, Enamorus Incarnate Forme nemá během události Carnival of Love v Pokémon Go k dispozici verzi Shiny. Hráči si budou muset počkat na budoucí událost, aby chytila ​​svou lesklou formu. Pokud chcete Enamorus přidat do svého týmu, nezapomeňte se zúčastnit Elite Raids během akce Carnival of Love nebo počkejte na jeho vydání v pětihvězdičkových nájezdech.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky