Dafabet jako lídr na trhu v eSports sázení

Novinky

2022-05-26

Dafabet, jedna z nejlepších značek sportovního sázení, je dnes známá svou dominancí na sázkové scéně eSports. Společnost je předním poskytovatelem eSports sázkových trhů ve všech konkurenčních eSports soutěžích a turnajích.

Dafabet jako lídr na trhu v eSports sázení

Co je ale nutné podtrhnout je, že úspěch se nerodil snadno. Dafabet má dlouhodobou strategii prosadit se nejen jako velmoc v oblasti online hazardních her, ale i jako lídr na trhu sázení na eSports.

Abychom pochopili, proč se Dafabet zaměřil na sázení eSports, je nutné nejprve pochopit, jak velký je průmysl sázení eSport.

Esports a eSports sázení

Odvětví eSportů zažívá boom. Podle nejnovějších statistik měl eSports hodnotu v roce 2021 neuvěřitelných 1,28 miliardy dolarů a do roku 2025 rozkvete v odvětví 2,89 miliardy dolarů.

Zajímavé je, že sázení na eSporty je větší než samotné eSporty. Zpráva Grand View Research ukázala, že sázkový průmysl eSports měl v roce 2020 hodnotu 66,98 miliardy USD a v letech 2021 až 2028 poroste s CAGR 10,1 %. Roste také počet sázkařů eSports, přičemž nejnovější zprávy uvádějí, že přes 6,5 milionu lidé mají rádi sázení eSports.

Výše uvedené statistiky tvoří základní kámen zájmu společnosti Dafabet zaměřit se na sázení eSports. Ale slon v místnosti je, co vedlo k úspěchu Dafabetu jako jedné z nejlepších sázkových stránek eSports? No, existuje několik faktorů, jak je diskutováno níže.

Sponzorská dohoda Dafabet Fnatic z roku 2015

Dafabet byla jednou ze sázkových kanceláří, která viděla potenciál eSports sázení. Aby společnost využila okamžiku, sponzorovala Fnatic, jeden z nejlepších eSports týmů současnosti. V dohodě bylo logo značky Dafabet zobrazeno na tričkách hráčů Fnatic. I když dohoda skončila, sehrála významnou roli v posílení dosahu Dafabetu, když je Fnatic v odvětví eSports pojmem.

Komplexní pokrytí eSports

Klíčovým faktorem úspěchu Dafabetu jako lídra na trhu eSports sázení je jeho komplexní pokrytí eSports turnajů a soutěží. Mnoho sázkové kanceláře eSports soustředit se pouze na špičkový eSport. Dafabet je ale sázková kancelář, kde hráči mohou sázet na všechny videohry na scéně eSports. Patří mezi ně Dota 2, Valorant, FIFA, Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, FIFA, Apex Legends atd.

Komplexní pokrytí turnajů v eSportech

Kromě pokrytí všech mainstreamových eSports nabízí Dafabet trhy všech eSportů, od událostí Tier 1 až po nejprestižnější turnaje. To je něco, co mnoho bookmakerů nedělá. Na většině sázkových kanceláří eSports mohou sázkaři najít sázkové trhy pouze pro velké turnaje, ale to není případ Dafabetu. To znamená, že sázkaři mají garantované sázkové trhy eSports po celý rok.

Bonusy na sázení Esports

Jednou z nejštědřejších značek sportovních sázek je Dafabet; není pochyb. Základem úspěchu marketingové strategie společnosti jsou lukrativní bonusy a propagační akce. Aby byl Dafabet jedním z lídrů na trhu v odvětví sázení na eSporty, přizpůsobil exkluzivní bonusy a propagační akce pro sázkaře eSportů na míru.

Dafabet má spoustu uvítacích bonusů pro nové sázející na eSports. Noví hráči, kteří chtějí vsadit na eSports, získají hned po registraci obrovské dorovnání na své počáteční vklady. Kromě uvítacího balíčku dostanou stávající sázkaři na eSports možnost dobití bonusů. Pro začátek, bonusy za opětovné načtení odpovídají částkám, které již registrovaní sázkaři eSports vložili v konkrétní dny, kdy je akce aktivní.

Role mobilního sázení

Pryč jsou doby, kdy hazardní hráči museli kvůli sázení sedět u počítačů. Dnes je svět mobilní. To je trend, kterému Dafabet rozumí. Aby Dafabet držel krok s mobilním trendem, usnadnil mobilní sázení vývojem platforem pro hazardní hráče, které jsou vhodné pro mobily. Toto je aspekt, který nelze ignorovat při posuzování faktorů, které podnítily růst Dafabetu jako sázkové stránky eSports.

Sázkaři Dafabet eSports si mohou užívat hraní na cestách, díky platformě Dafabet optimalizované pro mobily, která je přístupná přes jakýkoli mobilní prohlížeč. Kromě prohlížeče má Dafabet k dispozici nativní aplikace pro platformy iOS a Android. Tyto mobilní platformy nabízejí hráčům hladký a bezproblémový zážitek ze sázení.

Flexibilní bankovnictví

Gambleři vždy chtějí sázkovou stránku, která má flexibilní a bezpečné bankovnictví. To je něco, čemu Dafabet jasně rozumí. Tato stránka spolupracuje s předními online platebními metodami, aby usnadnila snadné, rychlé a bezpečné vklady a výběry.

Kromě využívání všech oblíbených platebních bran umožňuje Dafabet hráčům sázet pomocí všech oblíbených fiat měn a také kryptoměn, jako je bitcoin. Vzhledem k tomu, že mnoho nadšenců do eSports sázení preferuje kryptoměny, byla dostupnost bitcoinů neocenitelným doplňkem.

Zabalit se

I když existují desítky eSport sázkových webů, Dafabet vyniká. Provozovatel stanovil účinnou marketingovou strategii, aby ovládl odvětví sázení eSports. S tím, jak se eSports každým dnem zvětšuje, Dafabet skutečně zůstane jednou z nejlepších eSports bookmakerů.

Nejnovější zprávy

Jaké jsou největší eSports organizace, o kterých potřebujete vědět?
2023-03-16

Jaké jsou největší eSports organizace, o kterých potřebujete vědět?

Novinky