Novinky

February 12, 2024

Fortnite's Reaper's Showtime Emote: A Tribute to Hazbin Hotel

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Jednou za čas převezme hru nové emoce Fortnite. Přesně takový je „Reaper's Showtime“. Taneční emoce za 300 V-Bucks se objevila v obchodě Fortnite 11. února a každý, kdo hru hrál a viděl ji v obchodě, hledal další informace. Reaper's Showtime se během několika hodin po vydání začal objevovat, ale co to je a o čem to všechno je?

Fortnite's Reaper's Showtime Emote: A Tribute to Hazbin Hotel

Původ Emotu

The Reaper's Showtime emote ve Fortnite je poctou animovanému seriálu Prime Video, Hazbin Hotel a postavě jménem Alastor AKA „Radio Demon“. Hazbin Hotel měl premiéru pilotního dílu v roce 2019 a celá sezóna debutovala v lednu 2024. Píseň uvedená v emoci je fanouškovskou písní s názvem „Insane“ od Black Gryph0n a Baasik, kterou podpořil tvůrce show. .

Popis hotelu Hazbin

"Hazbin Hotel je příběhem Charlie, princezny z pekla, která sleduje svůj zdánlivě nemožný cíl rehabilitace démonů, aby pokojně snížila přelidnění ve svém království," píše se v popisu pořadu Fandom Wiki. Přehlídka právě dokončila svou první sezónu s finálem 2. února 2024 a druhá sezóna již byla potvrzena. Přehlídka si získala popularitu od vydání své první sezóny a všech osm epizod lze nyní streamovat na Prime Video.

Závěr

Emoce „Reaper's Showtime“ od Fortnite je poctou animovanému seriálu Hazbin Hotel a jeho postavě Alastorovi. Emote, dostupný za 300 V-Bucks, obsahuje fanouškovskou píseň „Insane“ od Black Gryph0n a Baasik. Hazbin Hotel vypráví příběh Charlie, princezny z pekla, a jejího cíle rehabilitovat démony. První sezóna přehlídky nedávno skončila a druhá sezóna byla potvrzena. Fanoušci seriálu si mohou užít emoce a píseň při čekání na další epizody. Streamujte všech osm epizod Hazbin Hotel na Prime Video.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky