Novinky

February 14, 2024

Jak najít plán brigantinské lodi v lebce a kostech

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Skull and Bones je hra plná různých míst k prozkoumání. Pokud hledáte plán Brigantinské lodi, je důležité vědět, kde najdete Zničený maják.

Jak najít plán brigantinské lodi v lebce a kostech

Odemykání lodí

Ve hře Skull and Bones nejsou všechny lodě okamžitě dostupné. Některé lodě, včetně Brigantine, lze odemknout pouze zakoupením požadovaných odměn podle plánu.

Hledání zničeného majáku

Vodítka ve hře vás nasměrují k Zřícenému majáku jako lokaci k získání plánu brigantinské lodi. Nejsou však uvedeny žádné konkrétní pokyny. Naštěstí jsme tu my, abychom vám ho pomohli najít.

Zničený maják

The Ruined Lighthouse je základna nacházející se ve východní Indii, mezi Nilamským mořem a Cendono Strait. Nachází se přímo na jih od Telok Penjarah, hlavního pirátského uzlu v regionu.

Postupovat opatrně

Je důležité si uvědomit, že oblast kolem Ruined Lighthouse je plná hrozeb a nepřátel na vysoké úrovni. Pokud jste v rané fázi hry, je vhodné se tomuto regionu vyhnout. Lodě v této oblasti vás mohou podezřívat, pokud plujete příliš blízko, a mohou zaútočit bez varování.

Získání plánu brigantinské lodi

V Ruined Lighthouse narazíte na Corrupt DMC Officer. Pokud jste dosáhli požadované úrovně hodnosti Cutthroat Infamy, můžete si zakoupit plán Brigantine Ship Blueprint od tohoto NPC. Kromě toho Corrupt DMC Officer také prodává plány zbraní pro Shalei I, Demi-canon IV a The Termites I.

Omezené nabídky

Kromě Corrupt DMC Officer toho Ruined Lighthouse nemá moc co nabídnout. Slouží však jako bod rychlého cestování, jakmile tam poprvé zakotvíte.

Závěr

Stručně řečeno, pokud hledáte plán Brigantine Ship v Skull and Bones, zamiřte do Ruined Lighthouse ve Východní Indii. Dávejte si pozor na nebezpečí v oblasti a ujistěte se, že máte požadovanou hodnost Cutthroat Infamy pro nákup plánu od Corrupt DMC Officer. Šťastnou plavbu!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky