Novinky

February 13, 2024

Jezděte na nemrtvých Stalhorses a plňte úkoly v The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

V The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom mají hráči možnost jezdit na kostnatých, nemrtvých koních zvaných Stalhorses. I když to není tak rychlé nebo přizpůsobitelné jako běžní koně, nalezení a jízda na Stalhorse může být ve hře zábavným zážitkem.

Jezděte na nemrtvých Stalhorses a plňte úkoly v The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Hledání Stalhorses

Aby hráči našli Stalhorse, musí zamířit do zřícenin parku Sanidin na souřadnicích -1645, -0684, 0136. Tito kostlivci se objevují pouze v noci, takže pokud je ještě den, mohou hráči založit táborák házením dřeva a pazourku. zem a udeřit do něj kovovou zbraní, aby rychle uběhl čas.

Chytání Stalhorse

Když dorazí měsíc, Stalhorses se objeví poblíž západní strany ruin. Hráči se k jedné mohou připlížit nebo k ní slétnout pomocí svého padákového kluzáku. Na rozdíl od běžných koní není třeba Stalhorse před jízdou konejšit.

Registrace Stalhorses

Hráči bohužel nemohou registrovat Stalhorse do stabilního systému. Při přiblížení ke stáji bude stájový mistr reagovat strachem a není zde možnost Stalhorse zaregistrovat.

Požadavek koňské stráže

Stále však existuje využití pro Stalhorse. Stájník jménem Toffa ve stáji Outskirts, který se nachází na souřadnicích -1445, -1251, 0034, má zájem vidět zblízka kostrového koně. Hráči si mohou přivést Stalhorse do Toffy, aby zahájili quest ‚The Horse Guard's Request'. Při jízdě na Stalhorse do stáje a přiblížení se k Toffě hráči spustí dialogové okno a obdrží odměnu 50 rupií a Pony Point.

Závěr

Přestože Stalhorse nelze chovat ani registrovat jako normální koně, v The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom poskytují jedinečný a obohacující zážitek. Hráči mohou tato nemrtvá stvoření najít a jezdit na nich a dokonce dokončit výpravu za speciální odměnu. Takže si osedlejte a vydejte se na dobrodružství se Stalhorse ještě dnes!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky