Novinky

November 7, 2023

LoL Arena se vrací: Nové funkce, vylepšená hratelnost a zpětná vazba hráčů

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Riot Games oficiálně oznámilo návrat LoL Arena, populárního herního režimu, v prosinci s patchem 13.23. Po jeho počátečním úspěchu hráči netrpělivě očekávali jeho comeback a Riot vyslyšel jejich požadavky.

LoL Arena se vrací: Nové funkce, vylepšená hratelnost a zpětná vazba hráčů

LoL Arena – PBE v listopadu, živě v prosinci

Aby mohli hráči ochutnat nadcházející změny, Riot od 8. listopadu uvolní LoL Arena ve veřejném beta prostředí (PBE). To hráčům umožní vyzkoušet si nové funkce a poskytnout cennou zpětnou vazbu, než bude režim spuštěn na serverech. na začátku prosince.

Budoucnost Areny

LoL Arena byla prvním novým režimem představeným League of Legends po několika letech a rychle se stala oblíbenou mezi fanoušky. V reakci na zpětnou vazbu hráčů Riot provedl několik vylepšení a dodatků pro zlepšení herního zážitku.

Implementace fronty pro 8 lidí

Jednou z nejžádanějších funkcí hráčů byla možnost postavit se do fronty s větší skupinou přátel. V nové verzi Arena budou hráči moci ve frontě až 8 lidí, což jim umožní vytvářet vlastní soukromé zápasy.

Šampion rozmanitosti

Riot se také zaměřil na zlepšení rozmanitosti šampionů v LoL Areně. Hráči nyní budou mít na výběr více možností a strategií, takže každý zápas bude jedinečný a vzrušující.

Jevištní hratelnost

Pro větší hloubku hraní představil Riot jevištní hru v LoL Areně. Tato funkce poskytne hráčům další výzvy a cíle, které musí zdolat, a přidá do režimu novou vrstvu strategie.

Cameos

Kromě herních změn Riot zahrnul portréty různých šampionů League of Legends v LoL Areně. Tyto portréty dodají fanouškům hry nádech známosti a vzrušení.

Změny hodnocení

Aby bylo zajištěno spravedlivé a konkurenční prostředí, Riot provedl změny hodnocení v LoL Areně. To pomůže porovnat hráče s podobnou úrovní dovedností a vytvořit vyváženější a zábavnější zážitek.

Omezený běh a zpětná vazba

Riot uvedl, že toto vydání LoL Arena bude dostupné pouze po omezenou dobu. Budou pečlivě sledovat zpětnou vazbu hráčů a provádět další úpravy, aby vytvořili nejlepší verzi herního režimu. I když to zatím není stálý herní režim jako ARAM a Summoners' Rift, Riot je otevřený možnosti, aby byl v budoucnu trvalý.

Závěrem lze říci, že LoL Arena je nastavena na velmi očekávaný návrat v prosinci s patchem 13.23. Hráči se mohou těšit na vzrušující nové funkce, vylepšenou hratelnost a možnost poskytnout zpětnou vazbu k utváření budoucnosti herního režimu.

Nejnovější zprávy

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs
2023-11-26

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs

Novinky