Novinky

February 14, 2024

Mastering the Automaton Faction: Guide to Surviving Helldivers 2

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Ve hře Helldivers 2 je klíčové dobře porozumět svým nepřátelům. Pro přežití je nezbytné znát jejich silné a slabé stránky, chování a vzorce spawnování. Tento článek poskytne přehled všech nepřátel, na které můžete v Helldivers 2 narazit.

Mastering the Automaton Faction: Guide to Surviving Helldivers 2

Galaktická válka

Helldivers 2 se odehrává během galaktické války, kde Terminid, Illuminates a Cyborgové již byli poraženi lidstvem. Objevuje se však nová hrozba v podobě frakce Automaton. Tyto dvě frakce útočí z východu a západu a ovládají každou planetu v solárním systému. Je na vás, abyste je zastavili.

Síly automatů

Frakce Automaton se skládá z různých typů nepřátel, z nichž každý má své vlastní jedinečné schopnosti a výzvy. Zde jsou někteří nepřátelé, kterým budete čelit:

  • Marauder: Nepřátelé nejnižší úrovně vyzbrojení pistolemi a dynamitem. Mohou zavolat posily, ale jsou snadno zabiti několika kulkami.
  • Komisař: Dvojité ostří s rychlou pohyblivostí. Zblízka jsou smrtící, ale lze je sundat několika kulkami.
  • Berserker: Dvojité řetězové pily s rychlou mobilitou. Zamiřte na jejich hlavu a červenou hruď pro kritické poškození. K jejich likvidaci potřebují větší palebnou sílu.
  • Scout Strider: Věž na nohách s útoky na blízko a na dálku. Nejprve jim deaktivujte nohy a pak je dodělejte granáty.
  • Devastátor: Větší automat s podobnými pohyby na blízko jako Berserker. Pomalejší v akci, ale k poražení vyžaduje podpůrnou zbraň.
  • Vrak: Větší variace Devastatoru s dvojitými děly. Zamiřte na jeho záda, abyste ho zabili. Používejte výbušniny a dělostřeleckou palbu shora.
  • Nádrž: Neuvěřitelně odolný automat, jehož jedinou slabinou jsou záda. K jeho poražení je nejlepší použít Stratagemy a týmovou práci.
  • Výsadková loď: Loď, která přináší posily Automatonu. Namísto toho, abyste to odstranili, zaměřte se na odstranění posil, jakmile dopadnou na zem.

Roje terminidů

Zatímco frakce Terminidů již byla poražena, jejich roje mohou stále představovat hrozbu. Je důležité být na jejich útoky připraven a tomu přizpůsobit své strategie.

Pamatujte, že znalosti jsou ve hře Helldivers 2 síla. Pochopení vašich nepřátel a jejich slabin výrazně zvýší vaše šance na přežití. Takže se připrav, Helldivere, a připrav se na výzvy, které tě čekají!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky