Novinky

February 16, 2024

Maximalizujte své DPS s King of the Jungle Rune ve WoW Classic Season of Discovery

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Runa King of the Jungle je mocná runa pro divoké druidy ve World of Warcraft Classic Season of Discovery. Mohou ji používat druidi ve formě kočky nebo medvěda k drastickému zvýšení poškození jejich měnící se podoby. Tato runa je vysoce doporučena pro Feral Druidy, kteří chtějí vyniknout v DPS na blízko.

Maximalizujte své DPS s King of the Jungle Rune ve WoW Classic Season of Discovery

Získání krále džungle runy

Aby hráči získali runu King of the Jungle v Classic Season of Discovery World of Warcraft, musí si promluvit s agentem Dalaranu v Ariden's Camp v Deadwind Pass, Eastern Kingdoms. Dalaran Agent poskytne hráčům cenný nástroj zvaný Ariden's Sigil.

Ariden's Sigil je předmět, který umožňuje hráčům odhalit blízké temné jezdce, což jsou elitní moby 41. úrovně, kteří odhazují dalaranské relikvie. Tyto relikvie jsou nutné k získání runy krále džungle a také několika dalších run druhé fáze.

Hráči musí shromáždit všech sedm Dalaranských relikvií, než se vrátí k Dalaranskému agentovi. To může být náročný úkol, protože vyžaduje, aby hráči zabili sedm temných jezdců v různých zónách. S těmito mini bossy se doporučuje bojovat ve skupinách po pěti nebo více.

Výhody runy krále džungle

King of the Jungle Rune je pasivní schopnost, která poskytuje Feral Druidům značné výhody. Když je Tiger's Fury aktivní, zvyšuje veškeré fyzické poškození o 15 procent a okamžitě poskytuje 60 energie. Navíc Tiger's Fury již nemá globální cooldown a je nahrazen statickým 30sekundovým cooldownem.

Závěr

Feral Druids by měli upřednostnit získání King of the Jungle Rune, aby zvýšili jejich poškození a zlepšili svůj výkon ve World of Warcraft Classic Season of Discovery. Sledováním kroků k získání této runy a využíváním jejích výhod mohou Feral Druids stoupat v žebříčcích DPS a vynikat ve své roli.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky