Novinky

February 15, 2024

Maximalizujte svou hru v Pokémon Go Tour: Sinnoh s diamantem nebo perlou

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Vzhledem k tomu, že Pokémon Go Tour: Sinnoh dominuje sestavě událostí až do konce února, dává Niantic hráčům včasnou volbu, aby si zablokovali exkluzivní bonusy založené na Diamond a Pearl. Toto rozhodnutí ovlivní přímo vaši hru, takže budete chtít udělat to správné.

Maximalizujte svou hru v Pokémon Go Tour: Sinnoh s diamantem nebo perlou

Go Tour 2024: Road to Sinnoh Special Research

Speciální výzkum Pokémon Go Tour 2024: Road to Sinnoh, který bude k dispozici od 15. do 25. února, nabídne odměny všem hráčům v rámci oslav Go Tour: Sinnoh. V závislosti na tom, zda zvolíte cestu Diamond nebo Pearl, se bude vaše hra během Go Tour: Sinnoh – Global výrazně lišit, pokud jde o to, abyste z Dialgy a Palkie vytěžili maximum.

Globální událost

Každý hráč má přístup ke speciálnímu výzkumu Go Tour 2024: Road to Sinnoh od 15. do 25. února, který se kryje s celou dobou trvání miniudálosti Go Tour: Sinnoh a Road to Sinnoh mezi těmito dvěma verzemi. Navzdory tomu nejdůležitější obsah vstoupí v platnost pouze Go Tour: Sinnoh – Global ve dnech 24. a 25. února.

Během globální akce, v závislosti na tom, zda si vyberete verzi Diamond nebo Pearl, získáte jinou záruku pro své nájezdy Dialga a Palkia, stejně jako prodlouženou dobu trvání pro nové efekty dobrodružství, které byly přidány, aby se časově shodovaly s debutem Origin Forme. Dialga nebo Origin Forme Palkia.

Diamant nebo perla?

Pokud jde o výběr mezi verzemi Diamond nebo Pearl, neexistuje žádná správná nebo špatná odpověď. Odměny a bonusy pro každého jsou následující:

 • Diamantové exkluzivity:
  • Dialga zachycený během Go Tour: Sinnoh zaručeně zná Roar of Time
  • Doba trvání efektu dobrodružství pro Roar of Time je zdvojnásobena
  • Dialga Candy k dispozici v rámci speciálních odměn za výzkum
 • Pearl Exclusives:
  • Palkia zachycená během Go Tour: Sinnoh zaručeně zná Spacial Rend
  • Doba trvání Adventure Effect pro Space Rend je zdvojnásobena
  • Palkia Candy k dispozici v rámci speciálních odměn za výzkum

K těmto bonusům, což je jediná verze exkluzivního obsahu v Go Tour v tomto roce, budete mít normální speciální výzkumné úkoly a odměny.

Závěr

Vyberte si moudře mezi verzemi Diamond a Pearl, abyste maximalizovali svůj herní zážitek během Pokémon Go Tour: Sinnoh. Zvažte exkluzivní bonusy a odměny nabízené každou verzí a udělejte rozhodnutí, které vyhovuje vašemu hernímu stylu a cílům. Užijte si dobrodružství!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky