Melbet představuje řadu odměn

Novinky

2022-06-23

Webové stránky bookmakera Melbet jsou jedním z nejúžasnějších míst pro nadšence sportovního sázení. Sázkaři mohou sázet s dobrými kurzy a rychle vybírat peníze. Melbet je uživatelsky velmi přívětivý web. Po dokončení rychlého registračního procesu budou uživatelé moci okamžitě začít sázet. První vklad také není přehnaně nízký, činí 1 €.

Melbet představuje řadu odměn

Melbet Group je držitelem licence Curacao a licencí v několika dalších zemích. Bookmaker poprvé vstoupil na trh v roce 2012 a stal se jedním z nich nejlepší bookmakery v oboru globálně. Počet návštěv za měsíc se odhaduje na miliony. Vysoké kurzy, rychlé výběry a rozsáhlá řada jsou kritickými důvody explozivního růstu Melbet Betting Company.

Melbet poskytuje sofistikovanou a přitažlivou sázkovou platformu, která je mezi hráči velmi žádaná. Renomovaná sázkařská organizace nabízí širokou škálu možností sportovního sázení. Oficiální web je dostupný v desktopové podobě, mobilní verzi a aplikacích pro Android a iOS. Uživatelé si také mohou stáhnout aplikace a nainstalovat je do svých počítačů.

Indický turnaj denních her Melbet

Melbet Daily Games Tournament je denní slosování o ceny za aktivní hru v části Fast Games z propagační nabídky bookmakera. Čím více peněz hráč vsadí, tím více bonusových bodů nasbírá. Tyto body se přibližují výhře hlavní ceny Apple iPhone 12.
Tato akce se vztahuje na všechny hry v oblasti Fast Games, kromě:

 • PF kostky.
 • Ruleta PF.
 • PF Pokerlight.
 • Pachinko.
 • Točte a vyhrajte.
 • Opice.
 • Kolo štěstí.
 • Koruna a kotva.
 • Derby Racing.
 • Slot Respin.
 • Ruleta.
 • Africká ruleta.
 • Dostihy chrtů.
 • Poker.

Jak se získávají body

Melbet Daily Games Tournament běží kampaň s 15 cenami. Sázka 100 EUR má hodnotu 1 bodu, zatímco sázka 200 EUR má hodnotu 3 body. Hráči, kteří vsadí 500 eur, obdrží 7 bodů, zatímco ti, kteří vsadí 1 000 eur, obdrží 15 bodů. Hráči, kteří vsadí 2 500 a 5 000 EUR, obdrží 40 a 85 bodů. Hráči s vyššími sázkami získávají více bodů, přičemž 10 000 EUR získá 180 bodů a 25 000 EUR získá 450 bodů.

Ten, kdo skončí na prvním místě, získá Apple iPhone 12. Ostatní hráči, kteří skončí na druhém až patnáctém místě v pořadí, vyhrají 10–100 bezplatných zatočení pro Lucky Wheel.

Každý den probíhá v sázkové kanceláři losování o ceny. Uživatelé mohou sledovat svůj pokrok v žebříčku online na propagační stránce. Seznam titulů zahrnutých v nabídce se může změnit, takže hráči musí zůstat naladěni. Aby se jednotlivci mohli zúčastnit turnaje Melbet Daily Games Tournament, musí být registrovanými uživateli online platformy.

Dnešní Melbet Accumulator

Melbet Accumulator of the Day je cenná funkce pro všechny fanoušky akumulačních sázek. Tato funkce umožňuje každému klientovi zvýšit svůj příjem o 10 %, pokud vyhraje.

Akce Melbet Accumulator of the Day je jednoduchá: online platforma poskytuje uživatelům možnost náhodného výběru akumulačního kupónu. Elektronický voucher obvykle obsahuje výsledky pěti samostatných atletických podniků s výhodnými kurzy. Společnost také získala dodatečný koeficient 1,10. Pokud sázka vyhraje, hráč obdrží navíc 10 % z celkových výdělků.

Jak se zúčastnit Melbet Akumulátoru dne

Hráči se musí přihlásit na web Melbet. Pokud někdo na této stránce ještě nemá účet, bude si muset vytvořit herní účet. Akumulátor dne najdete na pravé straně hlavní stránky webu. Pokud se někomu nelíbí výběr bookmakera, musí kliknout na symbol kostky, aby se mu zobrazila jiná alternativa akumulátoru. Hráči mohou kupón měnit, kolikrát chtějí, dokud nenajdou vhodný. Sbírky jsou denně aktualizovány.

Akumulační sázky lze poskytnout během předzápasové události a živé události. Hráči Pokud vidí slevu, která se jim líbí, klikněte na tlačítko Přidat do sázenky. Poté musíte jít o něco výše, zadejte částku sázky a klikněte na možnost Vsadit. Uživatelé musí být trpěliví, aby umožnili výpočet vkladu do akumulátoru. Pokud se ukáže, že je vítěz, jeden obdrží dalších 10 % ze svých výdělků, což je další kurz 1,10.

Keňský podnikatel vyhrál 500 000 KShs (4300 USD) v akci Melbet

Kampaň #TwendeEuroNaMelbet vyhrál podnikatel Ismael Mohammed Ibrahim. Ismael byl obdarován šekem na 500 000 KShs (kolem 4 000 EUR) ráno 17. března 2022. Vítězství se týkalo povýšení mezi dubnem a květnem loňského roku. Vítěz měl získat zájezd pro dva na Euro Tournament. Nebylo to ale možné kvůli cestovním omezením kvůli pandemii COVID-19.

Podle Melbet Kenya se rozhodli nahradit Ismaelovu cestu Euro cestou AFCON. Také slavnost byla stejně neuskutečnitelná kvůli cestovním omezením. Nakonec by se rozhodli spokojit se s finanční odměnou. Poskytovatelé dorazili do Ismaela po provedení náhodného losování.

Ismael byl zpočátku skeptický. Poté, co mu Melbet zavolal, potvrdil, že je to skutečné, a slíbil, že peníze použije na propagaci svého podnikání. Byl potěšen vítězstvím, které označil za neuvěřitelné poté, co měl zpočátku podezření, že jde o lest. Poté, co mu Melbet zavolal, se však přesvědčil, že je to pravda.

Nejnovější zprávy

Jaké jsou největší eSports organizace, o kterých potřebujete vědět?
2023-03-16

Jaké jsou největší eSports organizace, o kterých potřebujete vědět?

Novinky