Novinky

September 15, 2022

Nejnovější zprávy o sázení na StarCraft II

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

TeamLiquid StarLeague9

Soutěž TeamLiquid StarLeague9 pro StarCraft II byla vyhlášena v červnu 2022. Tyto akce začnou 29. července a potrvají do 4. září. Budou se konat online a offline na adrese Tým Liquidškolicí zařízení. Po úvodním online turnaji odletí 12 nejlepších závodníků do Nizozemí, aby se zúčastnili offline v Team Liquid's Training Facility.

Nejnovější zprávy o sázení na StarCraft II

StarLeague9 má dvojitou eliminační skupinu s 32 hráči. Zápasy Bo3 se budou hrát v 1. a 2. kole vítězných závorek, čtvrtfinále vítězů a 1. až 5. kole závorky poražených. Zápasy Bo5 se hrají v semifinále vítězů, čtvrtfinále poražených a semifinále poražených.

Zápasy Bo7 se budou hrát o finále vítězů a finále poražených. Podobně se bude hrát velké finále Bo7, přičemž vítěz skupiny vítězů začíná s převahou 1:0. Týmy budou soutěžit o cenový fond v hodnotě 40 000 USD, přičemž vítězové obdrží 14 000 USD. Nadšenci StarCraftu najdou turnajové kurzy na oblíbené online sázkové stránky na esporty.

Global StarCraft II League sezóna 3: Code S 2022

Legacy of the Void verze hry bude uvedena na offline akci v Jižní Koreji. Týmy budou soutěžit o prize pool 123 000 USD, přičemž vítězové si odnesou 30 000 USD. Zatímco týmy na třetím a čtvrtém místě obdrží každý po 9 000 USD, na druhém místě 12 000 USD. Soutěž bude probíhat od 22. srpna do 13. října.

Všechny hry ve formátu dvou turnajů ve skupinové fázi 1 jsou soutěže typu Bo3. Dva nejlepší hráči z každé skupiny se kvalifikují do skupinové fáze 2, což je zápas Round Robin Bo3. Nejlepší hráč z každé skupiny postupuje do semifinále play off. Do osmifinále postupují z každé skupiny na druhém a třetím místě.

Celkový rozdíl v zápase, rozdíl ve hře a vzájemný souboj se používají k rozuzlení. Pokud je stále remíza, budou se brát v úvahu kumulovaná vítězství účastníků v zápasech a jejich rozdíly na mapách nerozhodných účastníků. Remízový zápas a hod mincí jsou jediné zbývající způsoby, jak rozdělit nerozhodný výsledek.

2022 GSL Super Tournament 2 nasadí své semifinalisty. Nadcházející ESL Pro Tour 2022–23 Masters Atlanta se zasadila o šest nejlepších hráčů. Vítěz akce má zaručeno místo na IEM Katowice 2023.

Jak sázet na nadcházející události StarCraft2

Typický vítěz hry je nejoblíbenější druh Sázení StarCraft 2 možnosti, které lze nalézt na stránkách sázení na esport. Myšlenka je tak přímočará, jak přicházejí. Hráči si vyberou soutěžícího, o kterém věří, že zvítězí. Když je člověk začátečník, musí se této metody držet, protože je to nejjednodušší, dokud nepochopí, jak všechno ostatní funguje.

Správné skóre

Nejoblíbenější sázkové stránky StarCraft 2 poskytují správné sázky na skóre pro nejlepší zápasy. Tyto sázky přinášejí značné riziko, ale mají dobrou výplatu. Protože však sázkaři musí správně předvídat přesné skóre konkrétního zápasu, neměli by do nich vkládat mnoho peněz.

Mapy celkem nad/pod

Celkové mapy nad/pod jsou příznivějším stylem sázkaře, pokud jsou pro něj správné sázky na skóre příliš nebezpečné. Jednotlivcům stačí uhodnout celkový počet odehraných map pro tyto sázky; spíše než předpovídat konečné skóre. Soutěž buď skončí se dvěma nebo třemi mapami a bookmakeri dají hráčům hrubý odhad, řekněme 3, kde hráči mohou předpovědět více než 3 nebo méně než 3.

Akumulátory

Starcraft 2 je hra 1v1, díky které jsou akumulátory fantastickou volbou pro vysoce rizikové sázky s vysokou odměnou. Tato sázka je skvělou volbou pro hráče, kteří chtějí vydělávat peníze sázením na StarCraft 2. Člověk se však bude muset seznámit s výhodami a nevýhodami současného konkurenčního prostředí prostřednictvím tipů na sázení na esport, které jsou k dispozici online. Díky těmto tipům mají hráči výhodu při sázení na SC2.

Vzhledem k tomu, že více zápasů je k dispozici téměř neustále, jednotlivci mohou rychle spojit několik sázek, aby dosáhli významného multiplikátoru. Šance na výhru tiketu se s každou další sázkou výrazně snižují. Naštěstí se vyhrát pětinásobný akumulátor s dobrým kurzem vyplatí.

Proč je sázení Starcraft2 populární?

Základ přitažlivosti StarCraft 2 spočívá v jejích herních prvcích. Tato hra je jednou z nejvíce soutěživých a vyrovnaných esportovních her vůbec. RTS, která odstartovala esports hnutí a je stále silná i dnes, i když se esportová komunita zaměřila na jiné žánry, je králem všech RTS her.

Přestože soutěže nejvyšší úrovně lze nalézt po celém světě, Jižní Korea je místo, kde je hra nejoblíbenější. StarCraft 2 je dobře známý v komunitě online sázení na esporty a je oblíbený u sázkařů na esporty.

Primárním cílem hry je vybudovat základnu s různými strukturami kolem center tvořených ložisky nerostů a plynu. Aby hráči utráceli za vytváření armádních jednotek a vývoj složitějších zařízení, která poskytují přístup k silnějším jednotkám, sbírají nerosty a plyn. 

Konečným cílem je, aby hráč využil své jednotky ke zničení soupeřovy základny a jednotek a zároveň se chránil před stejným osudem, který by potkal jejich stranu.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky