Novinky

February 15, 2024

Odemykání Forged Camo pro Holger 556: Překonávání výzev a výběr správných doplňků

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Odemykání kamufláží v Modern Warfare 3 může být někdy náročná cesta. Proces odemykání Forged Camo například pro Holger 556 může být matoucí kvůli nejasným vysvětlením.

Odemykání Forged Camo pro Holger 556: Překonávání výzev a výběr správných doplňků

Puzzle s přílohou

Jedním z důvodů, proč je odemykání Forged Camo pro Holger 556 jako řešení hádanky, je to, že ve hře je několik příloh, které odpovídají popisu potřeby 25 zabití s ​​podhlavníkem Non-Drill Charge. Zdá se však, že při shromažďování zabití s ​​Holger 556 nedochází k žádným aktualizacím pokroku. To může být frustrující, protože to vyžaduje otestování všech příloh ve vašem arzenálu, abyste našli ty, které fungují.

Co je podhlavník bez vrtání?

V MW3, Non-Drill Charge odkazuje na nevýbušná příslušenství. Nicméně, pokud se pokoušíte odemknout Forged Camo pro Holger 556, požadavek 25 zabití s ​​Non-Drill Charge underbarrel se zdá být chybný. K dokončení této výzvy budete muset použít konkrétní přílohy.

Jak odemknout Forged Camo pro Holger 556

Chcete-li překonat tuto překážku a odemknout Forged Camo pro Holger 556, máte dvě možnosti. Můžete použít granátomet SPW 40MM HE nebo nástavec na brokovnici Corvus Masterkey pod hlavní. Je důležité poznamenat, že nástavec na brokovnici Corvus Masterkey nemusí být tou nejmocnější zbraní a při pokusu o přiblížení se k tomu, abyste ji mohli použít, se může stát, že budete zastřeleni silnějšími zbraněmi. Navíc má Corvus omezenou munici. Hraní hardcore režimů však může být prospěšné, protože nepřátelé budou mít omezenou munici pro své brokovnice a menší množství zdraví, což vám dá větší šanci na zabití pod hlavně s Corvusem nebo granátometem SPW 40MM HE.

Výběr správného nástavce

Když jsem začal procházet questem, zpočátku jsem používal granátomet, ale později jsem přešel na brokovnici Corvus Masterkey kvůli problému s municí v granátometu. Zpočátku jsem si myslel, že budu muset použít přílohy, které nebyly výbušniny, ale zdá se, že existuje chyba, která hráčům brání v postupu, pokud nepoužijí dvě výše zmíněné přílohy. Někteří hráči hlásili, že jim nefungoval nástavec na brokovnici, takže pokud narazíte na stejný problém, doporučujeme zůstat u granátometu.

Odemykání kamufláží v Modern Warfare 3 může být náročným a někdy i frustrujícím zážitkem. Dodržováním tipů a používáním doporučených nástavců však můžete překonat překážky a odemknout Forged Camo pro Holger 556. Hodně štěstí!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky