Novinky

February 15, 2024

Optimalizujte svou honbu za pokladem ve hře Skull and Bones: Dokončete misi Život po smrti a získejte hodnotné odměny

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Hledání pokladu je klíčovým prvkem ve hře Skull and Bones s pirátskou tématikou. Mise Život po smrti vyniká jako jedinečný úkol, který zahrnuje dodání cenného pokladu mírumilovnému mořskému lidu. V této příručce vás provedeme procesem vyzvednutí a dokončení mise Život po smrti.

Optimalizujte svou honbu za pokladem ve hře Skull and Bones: Dokončete misi Život po smrti a získejte hodnotné odměny

Vyzvednutí mise Život po smrti

Chcete-li zahájit misi Život po smrti, musíte zamířit do Verona Falls. Pokud jste tam ještě nebyli, uvidíte otazník v kroužku s označením „neznámý“. Doplujte do Verona Falls a vyloďte se, abyste našli NPC, která vám zadá úkol. Pro úspěšné dokončení mise se doporučuje mít loď úrovně čtyři.

Dokončení mise Život po smrti

Jakmile přijmete misi, obdržíte mapu pokladů od obchodníka Sea People. Mapa poskytne nápovědu o umístění zakopaného pokladu, které je pro každého hráče jedinečné. Místo abyste šli nahoru v ruinách, vraťte se ke vchodu do základny a zahněte doleva. Pokračujte po cestě, dokud nedojdete na konec, kde najdete ostatky. Oblast bude zvýrazněna červeně, takže ji bude snadné najít.

Po vyzvednutí ostatků se vraťte do Sea People Merchant a vyzvedněte Rice. Vaším dalším cílem je základna Lanitra, která se nachází na severu. Promluvte si s tamním lovcem Sea People, abyste získali Toaka Gasyho.

Chcete-li ušetřit čas, doporučuje se objevit Lanitru před aktivací úkolu, což vám umožní rychle tam cestovat. Z Lanitry se rychle vydejte do Fort Louis, základny jižně od Sea People. Doručte ostatky Sea People ve Fort Louis.

Nakonec se vydejte na jih do města Tenina na pobřeží Tenina. Komunikujte s místem, abyste dokončili úkol a získali své odměny.

Podle těchto kroků úspěšně dokončíte misi Life After Death ve hře Skull and Bones a získáte hodnotné odměny. Šťastné hledání pokladu!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky