Novinky

February 14, 2024

Ovládněte obchod s modrým lotosovým opiem s lebkou a kostmi

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Blue Lotus Opium je cennou komoditou ve hře Skull and Bones, která nabízí finanční zisk i hanbu. Pokud chcete začít profitovat z tohoto obchodu, zde je to, co potřebujete vědět.

Ovládněte obchod s modrým lotosovým opiem s lebkou a kostmi

Získání modrého lotosu opia

Chcete-li získat modré lotosové opium ve hře Skull and Bones, budete si ho muset vyrobit sami. Nejprve musíte odemknout Laboratory at the Helm v Telok Penjarah. Toho lze dosáhnout dosažením určité hodnosti Infamy a dokončením části Spurlockova hlavního úkolu. Po odemčení můžete získat Poppy ze Supply Network.

Výroba modrého lotosu opia

Jakmile získáte Poppy, přineste ji do laboratoře v Smuggler's Hideout v Telok Penjarah. Poskytněte pracovníkům Poppy a za malý poplatek vyrobí Blue Lotus Opium. Vytvoření každé dávky trvá 15 sekund.

Použití modrého lotosu opia

Blue Lotus Opium lze prodávat prostřednictvím Registru objednávek za kusy po osmi. Aktivujte objednávku Blue Lotus Opium v ​​Registru objednávek a doručte celou zásilku kupujícímu. Buďte připraveni bránit své zboží proti zlotřilým lodím, které se ho mohou pokusit ukrást.

Pamatujte, že obchod s modrým lotosovým opiem s lebkou a kostmi může být lukrativní, ale také přináší rizika. Naplánujte si strategii moudře a sklízejte plody.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky