Parimatch opouští Rusko a expanduje v Indii

Novinky

2022-06-09

Parimatch patří mezi nejlepší esportovní sázkové stránky, které jsou důvěryhodné, kde mohou sázkaři vždy vsadit na své oblíbené esporty, turnaje nebo fotbalový klub. Parimatch nabízí živé sázení, aktuální sportovní zprávy a pořadí šampionátů. Poskytovatel sázek také poskytuje podrobné statistiky a denní analýzy. Sázkaři mohou vsadit na více než dvacet sportů z více než padesáti zemí. Tyto události pokrývají více než dvě stě lig s více než 500 sportovními událostmi denně.

Parimatch opouští Rusko a expanduje v Indii

Ukončení operací v Rusku

Po dokončení všech právních a technických kroků společnost Parimatch Tech stáhla svou značku z trhu v Rusku. Společnost Parimatch Tech oznámila v březnu 2022, že opouští ruský trh kvůli své invazi na Ukrajinu.

V roce 2016 Betring LLC podepsala partnerství s Parimatch Tech za účelem provozování značky Parimatch v Rusku. Betring získala veškerá práva na používání ochranné známky Parimatch v Rusku jako součást této smlouvy. Ukrajinská společnost Parimatch Tech však zaslala dokumenty o ukončení společnosti Betring, aby přestala provozovat značku Parimatch v Rusku. Kromě toho byla společnost Betring povinna omezit používání ochranné známky Parimatch v místních sponzorských smlouvách.

Toto zrušení znamená, že veškeré reklamní materiály, emblémy, barvy, globální velvyslanci a slogany společnosti Parimatch jsou v Rusku zakázány. Všichni místní ambasadoři mají také zakázáno používat jakoukoli značku Parimatch.

Žádné datum návratu v aktuálním plánu

Podle Romana Syrotiana, spolupředsedy představenstva Parimatch, jim ruská válka proti ukrajinskému lidu a státu znemožnila používat ruskou značku a digitální řešení. Parimatch tak přestal napomáhat veškerým provozním a technickým činnostem a stáhl svou ochrannou známku.

Maksym Liashko, spoluvýkonný ředitel společnosti Parimatch Tech, cítil, že rozhodnutí představenstva opustit ruský trh bylo provedeno správně. Jakékoli použití značky Parimatch v Rusku bude považováno za porušení duševního vlastnictví. Zopakovali, že se nejednalo o změnu stylu nebo změnu značky. Franšíza byla zcela uzavřena.

Ukončení partnerství Team Spirit

Mnoho esports organizací ukončilo nebo omezilo své operace v Rusku nebo s ruskými organizacemi kvůli ruské invazi na Ukrajinu. Po odchodu společnosti Parimatch z ruských trhů, sázení a ruské organizace esportů Kolektivní duch předčasně ukončili spolupráci.

V lednu firmy oznámily, že prodlouží spolupráci. Šéf Esports společnosti Parimatch Tech, Stepan Shulga, reagoval na rozhodnutí a řekl, že nemají žádné vzájemné nároky, protože všechny závazky partnerství byly splněny. Domnívají se však, že to byl jediný způsob, jak je překonat kvůli výzvám práce během konfliktu.

Společnost Parimatch od té doby pozastavila své cíle v oblasti rozvoje esportů, aby věnovala své zdroje na pomoc Ukrajině v bitvě. Po ruské invazi se podnik rozhodl v únoru ukončit své ruské aktivity. Součástí je i její platforma Parimatch Tech, která operátorům v zemi poskytuje technologická řešení.

Podobně Team Spirit přemístil své sídlo z Ruska do Bělehradu v Srbsku. Skupina navíc uvedla, že plány na rozšíření infrastruktury v Moskvě prozatím odloží.

Podle Nikity Chukalina, generálního ředitele Team Spirit, byl Parimatch čestným a spolehlivým partnerem, se kterým Team Spirit navázal vzájemné porozumění ve všech situacích. Jménem týmu vyjádřil vděk za tři roky produktivní práce a toto nucené odloučení jim nepřineslo žádnou radost. Tým má jasnou představu o aktuální situaci a spolupracuje s Parimatch, aniž by jeden druhého obviňoval.

Více atraktivních sázkových příležitostí v Indii

Novou iniciativu zahájila PMI, servisní firma, která pomáhá společnosti Parimatch při plánování a realizaci její strategie expanze. Společnost je nadšená, že herní průmysl v zemi roste.

Parimatch Exchange je a nový způsob sázení online která je přizpůsobivější, výnosnější a příjemnější. Společnost Parimatch oznámila otevření své sázkové burzy, online platformy, která se rychle stala známou jako nový typ sázení na esport. Uživatelé mají více příležitostí sázet a vyhrávat díky široké škále sázek dostupných na nových trzích. Rychlost, s jakou jsou sázky přijímány, stejně jako další funkce jsou vynikající.

PMI, servisní společnost pověřená vývojem a implementací plánu expanze společnosti Parimatch, oznámila novou iniciativu, což naznačuje, že herní sektor v zemi je na vzestupu. Parimatch Exchange je jedinečná sázková platforma, která kombinuje tradiční a obecné sázení. Různými způsoby zlepšuje efektivitu a efektivitu sázení.

Lepší kurzy s výměnou

Je zde jeden velmi přitažlivý aspekt: lze vsadit a poskytnout významnější koeficient, ale musí být podpořen a vyrovnán jiným hráčem. Uživatelé těží z vysokých sazeb a větší transparentnosti, pokud jde o počet lidí sázejících a celkovou vsazenou částku. Obrat je vždy patrný při zobrazení částek zaplacených za akci. Pokud chce vsadit jiná osoba, burza umožňuje klientům provádět vyšší sázky.

Platforma Parimatch Exchange je pro sázení atraktivnější a efektivnější, protože kombinuje tradiční a online sázení. Layers a Backers mají své sázky uzavřeny rychleji díky dorovnání obou stran. Pomocí Parimatch Exchange si sázející zlepšili své kurzy a získali užitečné zkušenosti. Klientům také umožňuje sázet proti sobě, bez ohledu na to, zda k události dojde či nikoli, jakmile je dohodnuta sázka. Jeho primární základ fungování je podobný jako u burzy. Zákazníci sázejí na různé sportovní události po celém světě.

Nejnovější zprávy

Jaké jsou největší eSports organizace, o kterých potřebujete vědět?
2023-03-16

Jaké jsou největší eSports organizace, o kterých potřebujete vědět?

Novinky