Pixel.bet Journey to eSports Prominence

Novinky

2022-06-16

Někdy na začátku ledna 2018 společnost Pixel.bet oznámila své tvrzení na scéně sázení eSports poté, co spustila specializovanou stránku pro sázení eSports. Pixel.bet se zaměřoval na evropský trh pouze během svých prvních let a fungoval pod herní licencí Curacao. To znamenalo, že poskytovatel sázek nebyl ve Spojeném království dostupný, protože v té době neměl licenci od britské komise pro hazardní hry.

Pixel.bet Journey to eSports Prominence

Jejich platforma, která byla původně spuštěna v režimu Beta, se snažila pokrýt eSports turnaje, včetně těch hlavních, jako jsou League of Legends (LoL), Heroes of the Storm, Starcraft, Dota 2 a Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), které se pravidelně objevují v turnajích eSports. Pro fanoušky eSports to mohla být dobrá zpráva, ale tehdejší generální ředitel společnosti Pixel.bet, pan Richard Smith, měl v plánu rozšířit pokrytí eSports a poskytnout specializovanou platformu, místo aby eSport hry schovával v malém koutku sázek. stránka, která se podle jeho slov zaměřila na fotbal nebo tenis.

Vlastnictví

Během Pixelu. v raných letech bet, v září 2018, Leo Vegas Group, švédská herní společnost, získala 51% podíl ve společnosti Pixel Holding Group Ltd. Tato akvizice byla provedena prostřednictvím společnosti LeoVentures Ltd, což je krok inspirovaný vizemi investorů, které se dokonale shodovaly s Pixel .sázky. Z prohlášení vydaného Pixel.bet, toto počáteční partnerství mělo za cíl posunout společnost do další fáze, což jí umožní „připravit se na širší spuštění“. Kromě toho společnost LeoVegas zvýšila svůj podíl ve společnosti Pixel o 34 % po růstu eSports v posledních letech, aby dále posílila své úsilí.

Klíčová partnerství

Playson vstupuje do sítě Pixel.bet

Partnerství hrají nepochybně významnou roli v provozu LeoVegas. Společnost LeoVegas a Pixel.bet spolupráce byla zásadní. Díky tomuto kroku Pixel.bet začlenil některé z nejlepších titulů Playson do svého rozsáhlého herního portfolia. Hlavním příjemcem tohoto partnerství však byla společnost Playson, která posílila svou angažovanost na německých a skandinávských trzích, kde působí především LeoVegas.

Generální ředitel Pixel.bet Erick Kristiansen z obchodního partnerství Playson chválil úsilí mezi těmito dvěma poskytovateli her, přičemž Playson přináší špičkovou sadu obsahu a působivé herní funkce.

Pixel.bet spolupracuje s PandaScore

Nedávno společnost PandaScore, poskytovatel kurzů a dat pro živé eSporty, sepsala smlouvu s Pixel.bet. Díky této dohodě bude PandaScore poskytovat společnosti Pixel.bet své inovativní widgety statistik eSports navržené tak, aby hráčům Pixel.bet eSports poskytly klíčové statistiky hráčů, které jim pomohou informovaně vybírat.

V průběhu let se hráči Pixel.bet při sázení vždy spoléhali na externí data. Nedostatek oficiálních údajů je na vině za boj, kterému čelí poskytovatelé sázení na esport, aby svým fanouškům poskytli správný obsah. Partnerství Pixel.bet/PandaScore je oslavováno jako první svého druhu v odvětví sázení eSports.

Flavien Guillocheau, generální ředitel PandaScore, zůstává ohledně tohoto partnerství optimistický a uvádí, že úspěch v sázení na eSport je založen na zdravém úsudku a určitém štěstí. Když vyjádřil své potěšení z obchodu, poukázal také na svou touhu navázat partnerství s dalšími předními weby pro sázení na esport.

Přehled Pixel.bet

Pixel.bet je bezpochyby inovativní herní destinací pro nadšence eSports. Hráči si tuto platformu nastaví, což znamená, že herní zážitek zde nabízený je jim šitý na míru. Díky působivé kombinaci zábavy a profesionality zůstává na této platformě zřejmé skutečné porozumění potřebám hráčů.

Nedávno Pixel.bet spustil specializovanou platformu pro esport sázení, která slibuje bezkonkurenční kreativitu a inovace v jejich pokrytí. Tato platforma zaškrtává všechna políčka v následujících oblastech.

Sázkové trhy a kurzy

Pokud existuje oblast, kde se Pixel.bet daří, mělo by to být v jejich sázkových trzích a kurzech. Stránka nabízí různé typy sázek na prakticky každou událost eSports. Kromě běžných sázek na vítěze nabízí stránka dlouhý seznam možností sázení, jako jsou zabití a handicapy. Pixel.bet si v tomto oddělení vede výjimečně dobře a brzy by se mohly objevit další sázkové trhy a kurzy.

Design webových stránek

Design webových stránek Pixel.bet je působivý v mnoha ohledech. Pro začátečníky je jejich nová stránka velmi snadná na navigaci a nalezení. Růžové, fialové a fialové barevné schéma se zeleným odleskem slibuje neodolatelný design, který láká každého sázkaře.

Živý přenos

Sázkaři eSports dnes velmi oceňují funkci živého vysílání. Pixel.bet nabízí na všech svých stránkách odkazy na živé přenosy, které pomáhají sázkařům sledovat hry při uzavírání sázek. Jejich funkce živého vysílání pokrývá předzápasové i živé hry a je podporována službou Twitch (interaktivní služba živého vysílání).

Díky působivé rozmanitosti sázkových trhů eSports spolu s řadou dalších funkcí zůstává zřejmé, že Pixel.bet nabízí sport mezi nejlepšími weby pro sázení na esporty. Také fakt, že bookmakeři nabízejí sekci kasina, svědčí o tom, že Pixel.bet má zájem hráčů na srdci. Ale vzhledem k tomu, že eSport je jejich hlavním zaměřením, je nejlepší odložit příběh kasina na další den.

Nejnovější zprávy

Základy sázení Fortnite
2023-03-30

Základy sázení Fortnite

Novinky

Propagace kasina

22BET:Až 600 $
Hrát

Pravidla a Podmínky

Nomini
Nomini

Pravidla a Podmínky

Nenechte si ujít tyto bonusy

22BET
22BET
Způsoby vkladu
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Získejte bonus22BET recenze

Pravidla a Podmínky

Close