Novinky

February 15, 2024

Poražení stínu Abyss ve hře Persona 3 Reload: A Challenging Story Battle

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Persona 3 Reload obsahuje poutavé bitvy v Tartaru a v celém světě. Kromě náročných bossů Tartarus a 12 Arcana Shadows jsou v remaku nová příběhová setkání. Jedním z těchto setkání je Shadow of the Abyss.

Poražení stínu Abyss ve hře Persona 3 Reload: A Challenging Story Battle

Stín propasti

The Shadow of the Abyss je unikátní Shadow, který se objeví 14. srpna. Během příběhové události se hlavní hrdina setká s Takaya konfrontujícím Shadow, který se podobá Abaddonovi z ďábla Arcany. Po rozhovoru se hlavní hrdina spojí s Takaya, aby porazili Stín.

Obtížnost bitvy

Obtížnost boje proti Shadow of the Abyss závisí na zvolené úrovni obtížnosti. Na obtížnosti Hard nebo Merciless je důležité znát slabiny Shadow a nejlepší strategii, jak jej porazit.

Porazit Shadow of the Abyss

Bohužel, Shadow of the Abyss nemá žádné slabiny, které by bylo možné využít, a je odolný vůči všem útokům. Jelikož se však jedná o příběhovou bitvu, nemusíte si připravovat různé Persony. Pokud hrajete na vyšší obtížnost, doporučuje se na tři kola boje sloučit Healing Personu.

Po přežití tří tahů Takaya zasáhne a zničí Personu silným útokem, porazí Shadow of the Abyss a uzavře příběhovou bitvu.

Závěr

Persona 3 Reload představuje Shadow of the Abyss jako jedinečné příběhové setkání. Navzdory jeho odolnosti vůči útokům mohou hráči tuto výzvu překonat tím, že přežijí tři tahy a spolehnout se na pomoc Takaya. Připravte se podle toho a užijte si bitvu!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky