Novinky

January 27, 2022

Proč Unibet zůstává dominantní v eSports sázení

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Renomovaná eSports bookmaker Unibet nepolevuje ve své snaze stát se největší eSports sázkovou stránkou. Zdá se, že značka je plně nabitá definitivně ovládnout odvětví sázení eSports.

Proč Unibet zůstává dominantní v eSports sázení

Není pochyb o tom, že sázení eSports je další velkou věcí v odvětví online hazardních her. Statistiky ukazují, že přes 6,5 milionu sázkařů sází na eSports. Zajímavé je, že sázkový průmysl eSports má v roce 2021 hodnotu neuvěřitelných 66 miliard dolarů.

I když dnes existují stovky eSport sázkových webů, Unibet vyniká z několika důvodů a je hodnocen jako jedna z nejlepších eSport sázkových kanceláří podle hodnocení bookmakerů, jako je např. eSportsRanker mezi ostatními.

Intuitivní rozhraní a vynikající použitelnost

Jedním z důvodů úspěchu Unibetu je intuitivní rozhraní, které umožňuje hráčům sázet bez větších potíží. Existuje desktopová stránka, která přehledně zobrazuje všechny hry a soutěže. co víc? Unibet je mobilní sázková stránka pro sázející na eSports na cestách. Bookmaker také zjednodušil služby zákazníkům a má vícejazyčné webové stránky.

Unibet je také oblíbený mezi nadšenci eSports sázení díky rychlým a bezpečným bankovním možnostem. Hráči mohou vkládat a vybírat peníze rychle a bezpečně.

Zahrnuje všechny eSporty

Snad největším důvodem, proč Unibet dominuje na scéně eSports sázení, je to, že pokrývá všechny eSporty, od stříleček z pohledu první osoby až po sportovní simulační tituly.

V době psaní tohoto článku má Unibet trhy pro všechny špičkové eSporty, včetně Valorant, Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, FIFA, PES, League of Legends, Tom Clancy's Rainbow Six Siege a tak dále. To je na rozdíl od mnoha sázkových webů eSports, které mají ve svém portfoliu pouze jeden nebo dva eSporty.

Kromě pokrytí všech eSportů pokrývá Unibet všechny soutěžní turnaje, takže hráči mají na co sázet po celý rok. Některé z nejlepších eSport turnajů na radaru Unibetu zahrnují CBCS Finals, Elisa Invitational, ESEA Advanced EU, Fragleague, Intel Extreme Masters, Malta Vibes, Blast Premier, Dota Pro Circuit a Blast Rising. Pro ty, kteří chtějí vsadit na nejlepší CS: GO eSports tým, jako jsou Natus Vincere a Team Liquid, je Unibet tím pravým místem.

Další silnou stránkou Unibetu na scéně eSports sázek jsou rozsáhlé trhy eSports sázek. Na rozdíl od mnoha bookmakerů nabízí Unibet hráčům mnoho příležitostí k sázení. Hráči mohou vsadit na nadcházející události před jejich začátkem a dokonce i ve hře. 

Kromě toho jsou kurzy Unibet eSports vyšší ve srovnání s tím, co nabízí konkurence. Stránka také podporuje všechny kurzy eSports, od desetinných a zlomkových kurzů až po americké.

Unibet, bookmaker zaměřený na eSporty

Není pochyb o tom, že Unibet je integrální společností v ekosystému eSports. Například v roce 2018 podepsal Astralis, jeden z největších eSports týmů současnosti, dvouletou mnohamilionovou sponzorskou smlouvu s Unibetem. To ukazuje odhodlání společnosti učinit eSports a eSports sázení ještě větší.

V roce 2019 společnost také uzavřela partnerství s Abios. Tato inovativní platforma eSports umožňuje Unibetu plně zapojit své publikum díky podrobným údajům o turnajích eSports, podrobným statistikám hráčů a týmů, rozpisům zápasů a dalším. Zajímavé je, že hráči mohou také sledovat veškerou akci na Unibet díky funkci živého vysílání.

Unibet je bezpochyby síla, se kterou je třeba počítat. Jedním z produktů, na který se společnost hodně zaměřuje, je eSports. Komplexní pokrytí eSports na konkurenční scéně jasně ukazuje, že tu zůstane.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky