Novinky

February 12, 2024

Seraphine's Resurgence: Narušení meta v League of Legends

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Seraphine, růžovovlasá šampionka, se opět objevila na pozici ADC, což způsobilo narušení meta v League of Legends. S mírou výher kolem 54 procent napříč všemi Elos se Seraphine prokázala jako mocná síla na dráze botů.

Seraphine's Resurgence: Narušení meta v League of Legends

Změny v Meta

Patch 14.2 přinesl nervy do strategie dvojité podpory, která dominovala hře od začátku sezóny 2024. Tato změna posunula enchantery pryč z role ADC a zpět do podpůrné pozice. Seraphine, která odhalila nezdravou strategii, má však flexibilitu, aby mohla přijmout útočněji zaměřenou sestavu, kterou ostatní kouzelníci nemohou efektivně dělat.

Seraphininy silné stránky

Seraphininy schopnosti čištění vln byly klíčovým faktorem jejího úspěchu jako ADC. Její poškozující schopnosti mohou způsobit poškození více cílům a v kombinaci s její pasivitou může rychle vyčistit přisluhovače blokující její cestu. To otevírá různé strategie bot lane, jako je umožnění její podpory volně se pohybovat nebo potápění nepřátel s pomocí jejího junglera.

Potenciální Nerfové

Pokud zůstane míra výher Seraphine vysoká, může být zařazena do seznamu nerfů pro Patch 14.4. Její vyvážení je však náročné kvůli její schopnosti hrát ve třech rolích. Očekává se, že brzy budou odhaleny další informace o změnách v Patchu 14.4, včetně události Lunar New Year a nových vzhledů Porcelain.

Závěr

Obnovení Seraphine na pozici ADC způsobilo rozruch v meta League of Legends. Její jedinečné schopnosti a flexibilita z ní dělají impozantního šampiona. Ať už bude nerfovaná nebo ne, její dopad na hru nelze ignorovat.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky