Svět Betsson Esports sázení

Novinky

2022-10-27

Pomoci Skupina Betsson rozšířit svou online sázkovou kancelář do Spojených států, zpracovatel plateb Nuvei navázal partnerství se švédskou společností zabývající se hazardními hrami. V Coloradu Betsson založil firmu, která se jmenuje Betsafe. Hráči mohou automaticky vkládat peníze na své herní účty ze svých bankovních účtů pomocí okamžitého bankovního převodu společnosti Nuvei.

Svět Betsson Esports sázení

Okamžité výběry, které hráčům umožňují získat své výhry okamžitě a 24 hodin denně na jejich bankovní účty, jsou další výhodou pro hráče. Po dokončení počáteční transakce Nuvei také tokenizuje finanční informace hráčů, aby mohli vkládat peníze nebo žádat o výplaty pomocí platebního mechanismu „jedním kliknutím“.

Díky této spolupráci se Betsson připojuje k rostoucí skupině esportových sázkových webů a dalších bookmakerů, kteří používají Nuvei pro své platební požadavky. Díky integraci Nuvei se sítí plateb v reálném čase The Clearing House mohou hráči prostřednictvím tohoto vztahu okamžitě vkládat peníze do své herní peněženky a vybírat je ze své herní peněženky na své bankovní účty.

Podle předsedy a generálního ředitele společnosti Nuvei Philipa Fayera jsou okamžité, snadné vklady a platby v reálném čase životně nutné k uspokojení potřeb amerických hráčů ohledně jejich nejlepších sázkových stránek na esporty. Na vzrušujícím a rychle se vyvíjejícím herním trhu v USA od roku 2022 poskytovatel plateb spolupracoval s některými z nejvýznamnějších operátorů, včetně společnosti Betsson.

Betsson vítězí na švédských cenách za hazardní hry 2022

Na švédských cenách za hazard, které živě vysílají průmyslové skupiny SPER a BOS, byla společnosti Betsson udělena nová cena Customer Satisfaction - Marketing. Tato ocenění oceňují chvályhodné projekty, skupiny a vůdce, kteří zvýšili odpovědnost a udrželi růst v sektoru hazardních her.

I když tento sektor přináší radost a zábavu mnoha lidem ve Švédsku, je třeba ještě vyřešit konkrétní problémy. Objem a agresivita reklamy na hazardní hry jsou věci, které často přitahují velké množství kritiky. Švédské ceny za hazardní hry proto poprvé přidaly zcela novou kategorii: spokojenost zákazníků – marketing. 

Betsson získal toto ocenění díky své webové sérii Fimpen's Resa, což v překladu znamená Cesta Fimpens, která si skutečně získala srdce švédských sportovních fanoušků.

Proč vyhrál Betsson?

Porota při vyhlašování Betssona jako vítěze citovala následující: Ve světě, kde se marketing často rovná reklamám a krátkozrakým konverzím, u nichž hrozí riziko eskalace přetížení reklamami, se Betsson rozhodl produkovat vysoce kvalitní obsah, který průměrný divák sleduje. impozantních 17 minut v řadě. 

Vzhledem k tomu, že program běží již čtvrtý ročník, je jasné, že se jedná o dlouhodobou strategii, která přináší prospěch jak Betssonu, tak jeho divákům. Kromě rychlých výher a bonusů podporuje emocionální pouto s Betssonem. Poté, co udělal dojem, Betsson "hokejově udeřil" porotu jako vítěz. To je důvod, proč nejlepší recenzenti esports bookmakerů mají na Betsson tolik pozitivních recenzí.

Co tato cena znamená pro bookmakera?

Vítěz, Robin Olenius, PR manažer společnosti Betsson, vyjádřil své štěstí, že si cenu odnesl domů tváří v tvář tvrdé konkurenci. Podle jejich názoru to, co vymysleli ve spolupráci se společností Fimpens Resa, skutečně vyniká jako osvědčený postup, jak může provozovatel sázek poskytovat hodnotu nenápadnou komunikací. 

Společnost vyrábí vysoce kvalitní materiál, který osloví a zaujme milovníky hokeje po celé zemi. V důsledku toho je jim ctí získat tento druh uznání na švédských cenách za hazardní hry v často kritizovaném sektoru za jeho agresivní propagaci.

Bettson vydává dluhopisy, aby získal 90 milionů eur

Tříleté dluhopisy v hodnotě 90 milionů dolarů vydal Betsson, švédská online herna a sázková kancelář. Jejich splatnost byla stanovena na červen 2025. Betsson neupřesnil, jak budou prostředky využity, ale přicházejí, když se společnost snaží růst na nedávno regulovaných severoamerických trzích.

Úroková sazba dluhopisů je fixována na 6,5 % plus tři měsíce společné úrokové sazby, standardní mezibankovní sazby EU (EURIBOR). Martin Ahman, finanční ředitel, vyjádřil spokojenost s velkým zájmem o nový dluhopis společnosti ze strany širokého spektra investorů, včetně severských a mezinárodních institucí. 

Finanční ředitel cítil, že tato akce demonstruje důvěru v jejich podnikovou strategii, která nadále vytváří konzistentní peněžní toky a ziskový růst.

Betsson dále zveřejnil výsledky své nabídky nabídkového řízení držitelům nesplacených dluhopisů společnosti v hodnotě 1 miliardy SEK (79 milionů GBP, 97 milionů USD nebo 93 milionů EUR), jejichž splatnost je naplánována na konec září. Nabídka, která má skončit 15. června 2022, se rovná 100,5 % nominální hodnoty každého dluhopisu plus naběhlý a nezaplacený úrok.

Pontus Wernbloom se stává členem Betsson

Betsson najal fotbalovou hvězdu Pontuse Wernblooma jako svého nového ambasadora značky, aby nadále produkoval ten nejlepší obsah ve švédském herním sektoru. Wernbloom, jehož kariéra právě skončila, bude součástí pokračující investice Betssonu do švédského a fotbalového sportu. Co se týče hokeje, tenisu a padelu, Betsson již spolupracuje s Christianem „Fimpenem“ Eklundem a Jonasem Björkmanem.

Pontus Wernbloom hrál za AZ Alkmaar v Nizozemsku, CSKA Moskva v Rusku a PAOK v Řecku, dokud se v roce 2021 nerozhodl nazvat kariéru v IFK Göteborg. Nyní má novou pozici partnera ve společnosti Betsson, kde se bude mimo jiné podílet na aktivitách společnosti kolem fotbalu a mnoha dalších iniciativ a produkcí souvisejících se sportem.

Nejnovější zprávy

Jaké jsou největší eSports organizace, o kterých potřebujete vědět?
2023-03-16

Jaké jsou největší eSports organizace, o kterých potřebujete vědět?

Novinky