Novinky

February 12, 2024

The Rise of Cypher: Unleasing Unprecedented Power in VALORANT

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Jeden z mých VALORANTských spoluhráčů měl plán, když jsme nakládali Breezeův útočník. Jejich plán byl jednoduchý: pokud uvidíte Cypher, otočte se. A úplně se nemýlili.

The Rise of Cypher: Unleasing Unprecedented Power in VALORANT

Předchozí stav Cypheru

Před patchem 7.09 nebyl Cypher ve VALORANT populární. Hráči by raději čelili Cypherovi než Killjoy nebo Chamber v nepřátelském týmu. Jeho nastavení by se dalo snadno prolomit se psem Skye nebo klonem Yoru. Navíc, jeho konečný výsledek byl ohromující, protože odhalil nepřátele pouze jednou.

Buffové

Patch 7.09 však vše změnil. Cypher získal v předchozích patchích buffy na své maximum, ale tento konkrétní patch mu dal novou osobnost a neuvěřitelnou sílu. Stal se základní volbou na většině map v současné rotaci.

Změny pastí

Patch znesnadnil nepřátelům odhalit a zničit Cypherovy pasti. Průzkumníci a kloni již nemohou pasti ničit a boxy hitů Skye's Trailblazer a Fade's Prowlers byly změněny, aby bylo ještě obtížnější je odhalit. K rozbití pastí nyní musíte použít škodlivý nástroj nebo střílet na jejich zdroj.

Protihra

Jediným férovým protipólem Cypheru je právě teď KAY/O NULA/bod, ale i tomu se dá vyhnout nebo ho zlomit. Prolomit past po jejím spuštění je neuvěřitelně obtížné a často končí smrtí.

Nejsilnější agent Buff

Cypherovy pasti nyní omračují rychleji a na delší dobu, takže je pro nepřítele klíčové rychle reagovat. Pokud past není rozbita nebo pokud hráč zemře poté, co byl omráčen, past se znovu vyzbrojí. Toto je pravděpodobně nejsilnější agent agent ve VALORANT.

Cypherovy silné stránky

S Cypherem ve svém týmu můžete snadno zablokovat místa v obraně, spravovat křídla bez obav o dosah a poskytovat svému týmu cenné informace. Po vypadnutí patche se jeho rychlost vyzvedávání zvýšila a zařadil se mezi pět nejlepších agentů.

Cypherova role

Zkušený Cypher dokáže změnit šance na zdánlivě nevyhratelný zápas na obranu. Při útoku může číhat a nabídnout zásadní informace způsobem, který žádný jiný strážce nedokáže. Ne všichni hráči Cypher jsou však zruční nebo přizpůsobiví. Někteří odmítají ovládat bok nebo se poučit ze svých chyb.

Závěr

I když existují způsoby, jak obejít schopnosti Cyphera, dobrý hráč Cypher bude přesně vědět, kde jsou jeho nepřátelé a čeho jsou schopni.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky