Výběr redakce z nejnovější recenze Zulabet

Novinky

2022-06-02

Zulabet je jednou z novějších platforem online sázení, která v poslední době přitahuje velký zájem. Společnost, která za tím stojí, Maltix Limited, musela udělat hodně pro to, aby se vznášela ve vysoce konkurenčním odvětví hazardních her, zvláště poté, co se k němu připojila tak pozdě. Tato recenze zdůrazňuje některé z nových a jedinečných funkcí, které společnost Zulabet v poslední době zavedla, aby sázková stránka vynikla v tomto odvětví.

Výběr redakce z nejnovější recenze Zulabet

Licencování

Společnost Zulabet sídlí v jurisdikci Malty a má licenci od Malta Gaming Authority. Licenční číslo je MGA/B2C/486/2018 a registrační číslo společnosti je C96904. Díky licenčním a registračním podrobnostem zveřejněným na oficiálních stránkách si Zulabet vytvořil mezi sázkaři a recenzenty vysokou úroveň důvěryhodnosti.

Zprávy naznačují, že tato sázková kancelář eSports nyní získala švédskou herní licenci. To naznačuje, že Zulabet se s největší pravděpodobností spustí na švédském regulovaném trhu a nabídne eSport sázení a další sázkové služby většímu počtu sázkařů. Společnost Maltix Limited Company však neposkytla žádné oficiální prohlášení ohledně toho, zda a kdy k přesunu dojde. Maltská licence je také platná do roku 2028, což vyvolává pochybnosti o tom, proč by se měla přesunout do Švédska.

Marketing

Někteří odborníci tvrdí, že úspěch společnosti Zulabet pramení z jejích rozsáhlých a účinných marketingových kampaní. Společnost Zulabet investovala do mnoha forem marketingu, včetně reklam na sociálních sítích, přímého zasílání e-mailů a telemarketingu. Marketingové strategie jsou personalizované a navržené pro konkrétní cílovou skupinu, kterou poskytovatel sázek hledá. Ústní marketing také hrál významnou roli v jejich marketingovém úspěchu, vyvolaném jejich dobrými službami.

Několik odborníků však tvrdí, že marketingové náklady společnosti mohou být příliš vysoké na to, aby byly kampaně udržitelné. Mohla to být dobrá strategie pro vstup na trh, ale není finančně proveditelné ji dlouhodobě udržet.

Bonusové nabídky

Bonusové nabídky a několik dalších propagačních nabídek jsou docela běžné na sázkařských stránkách eSport a dalších online sázkových platformách, takže je logické, že je Zulabet nabízí. Rozdíl však spočívá v samotném počtu nabídek, které Zulabet má. Má více než 15 typů bonusů a propagačních nabídek dostupných pro všechny hráče, včetně uvítacích bonusů, bezplatných sázek, zvýšených sázek, týdenních bonusů a cashback bonusů.

Bonusové a akční nabídky jsou také relativně atraktivnější než na jiných konkurenčních online sázkových platformách. To se týká částky nebo hodnoty, kterou sázkaři získají, a podmínek sázení připojených k nabídkám. Dobrá platforma pro hodnocení eSports může sázkařům pomoci porovnat nabídky mezi nejlepšími sázkovými kancelářemi pokrývajícími trhy s eSports.

Služby zákazníkům

Statistiky naznačují, že sázkaři mají tendenci tíhnout k nejlepším sázkovým webům eSports a dalším hazardním platformám, které nabízejí kvalitní služby zákaznické podpory. Několik dalších Sázkové platformy eSports rozhodně poskytují lepší služby zákaznické podpory než Zulabet, zejména pokud jde o dostupné kanály a dobu odezvy. Bez ohledu na to jsou zákaznické služby ve společnosti Zulabet stále chvályhodné.

Zulabet má pouze dva kanály pro přístup k zákaznickým službám. První z nich je prostřednictvím e-mailu, což trvá nějakou dobu, než dostanete odpověď, ale může se hodit pro dlouhé požadavky nebo požadavky zaměřené na detaily. Další možností je live chat. Sázkaři mohou také použít stránku FAQ na webu Zulabet nebo online fóra k nalezení řešení běžných problémů, se kterými se mohou setkat.

Rozmanitost sázkového trhu

Podle společnosti Maltix Limited je jejich hlavním tajemstvím široká škála sázkových trhů. Zulabet poskytuje sázkové trhy pro prakticky všechny legální a registrované sporty hrané po celém světě, včetně eSportů a virtuálních sportů. Předzápasová sekce obvykle nabízí více než 32 000 událostí každý měsíc. Sázkaři si mohou být jisti, že najdou sázkové trhy jakéhokoli velkého sportovního turnaje a užijí si různé typy sázek. Podporováno je také živé sázení, a to i pro eSports.

Sázkové kurzy jsou také záměrně atraktivnější, než nabízí většina konkurentů, díky čemuž je obchod ještě sladší. Uživatelské rozhraní webu je navrženo tak, aby sázkaři mohli snadno procházet mnoha možnostmi, jak najít sporty a zápasy, na které chtějí vsadit.

platební metody

Zulabet nabízí působivé různé depozitní řešení pokrýt preference většiny sázkařů. Sázkaři mohou platit ve čtyřech měnách, eurech, maďarském forintu, norské koruně a indické rupii. Proces vkládání prostředků je poměrně snadný, ale závisí na použité platební metodě. Možnosti výběru jsou však značně omezené. Obecně zahrnují různá řešení elektronických peněženek. Zulabet také nenabízí možnosti platby kryptoměnami, které jsou v dnešní době mezi elitními sázkaři žádoucí.

Zodpovědné hraní

Zulabet podporuje zodpovědné hraní několika různými způsoby. Pro začátek umožňuje sázkařům zavřít své účty, kdy chtějí, bez ohledu na důvody, které nabízejí. Uzavření hazardních účtů může sázkařům pomoci vyhnout se návykovému hazardu. Zulabet také umožňuje limity účtu, které si sázkaři mohou nastavit, aby omezili své aktivity.

Nejnovější zprávy

Jaké jsou největší eSports organizace, o kterých potřebujete vědět?
2023-03-16

Jaké jsou největší eSports organizace, o kterých potřebujete vědět?

Novinky