William Hill; Nejlepší eSport sázkový web?

Novinky

2022-04-07

William Hill je jedním z nejlepších webů pro sportovní sázení. I když je známá tradičním sportovním sázením, společnost rozšířila svá křídla i na scénu eSports sázení a dnes se řadí mezi nejlepší eSports sázkové stránky. Co tedy stojí za úspěchem tohoto bookmakera? O tom je celý tento článek. Než se však ponoříme do podrobností, zde jsou hlavní body společnosti.

William Hill; Nejlepší eSport sázkový web?

William Hill byla založena v roce 1934 a je nejstarší sázkovou společností. Sázková kancelář, kterou vlastní Caesars Entertainment, nabízí sportovní sázkové trhy a kasinové hry. Oceněná sázková kancelář s licencí ve Spojeném království, na Gibraltaru a na Maltě. William Hill je všímavá sázkařská stránka, která bojuje za zodpovědné hazardní hry a ve skutečnosti je součástí programu GAMSTOP.

William Hill eSports sázení

Zatímco William Hill začínal jako sázková stránka nabízející trhy pro skutečné sportovní události, rozšířila své produktové portfolio přidáním virtuálních sportů, které mají trhy po celý den. Jak eSports rozkvétal a ukázal svůj potenciál v odvětví sázení, William Hill byl mezi prvními sázkařskými weby, které nabízely trhy s eSportem. Dnes patří mezi nejlepší Hodnocení sázkových webů eSports, čímž porazí i bookmakery, kteří se zaměřují výhradně na eSports.

Jaké je tedy tajemství dominance Williama Hilla? Několik faktorů činí britskou sázkovou kancelář oblíbenou mezi sázkaři na eSports.

Komplexní pokrytí eSports

I když dnes existuje tolik sázkových webů eSport, ne všechny pokrývají eSport události komplexně. Některé mají trhy jen pro několik titulů, zatímco jiné pokrývají pouze soutěže nejvyšší úrovně. Ale William Hill sestavil robustní infrastrukturu, která mu umožňuje pokrýt všechny akce eSports, takže sázkové trhy existují po celý rok.

První výhodou William Hill je, že pokrývá všechny populární hry na scéně eSports. Bookmaker má sázkové trhy pro všechny nejlepší hry, včetně Call of Duty, Counter-Strike: Global Offensive, Valorant, Apex Legends, Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Apex Legends, Fortnite, Hearthstone, Dota 2, League of Legends, PUBG, World of Warcraft a tak dále.

Kromě pokrytí všech eSportů pracuje William Hill přesčas, aby pokryl všechny turnaje a soutěže po celém světě. Na rozdíl od některých sázkových kanceláří eSports, které pokrývají pouze velké události v eSportu, má William Hill sázkové trhy pro všechny události úrovně, od kvalifikací a regionálních turnajů až po nejprestižnější soutěže v každé divizi.

Další skvělou věcí na William Hill jsou rozsáhlé sázkové trhy. Sázkaři mají v každém zápase tolik možností sázení. V sázení FIFA a PES mohou hráči například sázet na vítěze zápasu (poločas / celý zápas), celkový počet gólů, karet, rohové kopy, vítěze turnaje atd. Na druhou stranu ve hrách se střílečkami jsou například Valorant a CS: GO, sázkaři mohou vsadit na vítěze turnaje, vítěze zápasu, vítěze mapy, první krev, celkový počet kol, handicap na mapě, nad/pod atd. Zajímavé je, že existuje sázení přímo ve hře, známé také jako živé sázení, kde hráči můžete vsadit na živé zápasy.

William Hill je také preferovanou platformou pro sázení eSports, protože pokrývá všechny hry v reálném čase. U některých her mohou hráči sledovat akci živě, jak se to děje prostřednictvím živého kanálu. Pro ostatní je tu komentář, který hráče informuje o tom, jak si hra vede.

Fantastické propagace

Kromě komplexního pokrytí eSports z něj udělaly jméno také fantastické nabídky sázení William Hill. Sázkaři neustále hledají propagační akce, a to je přesně to, co má tato sázková kancelář v zásobě. William Hill má exkluzivní sázkové bonusy šité na míru sázkařům eSports, aby rozrostla svou fanouškovskou základnu sázení na eSport.

Noví hráči u této sázkové kanceláře dostanou lukrativní uvítací bonus, který zahrnuje dorovnání částky, kterou vloží hned po registraci. Tím dobrodružství nekončí; William Hill má také mnoho dalších bonusů, které si hráči mohou nárokovat, když pokračují v sázení na své oblíbené hry eSports. Bonus za opětovné nabití je zde hlavní předností, protože také odpovídá částce, kterou hráči vložili v určité dny.

Výborná použitelnost

Za zmínku také stojí vynikající zákaznická zkušenost, kterou William Hill nabízí. Je to jedna z nejjednodušších sázkařských stránek, na kterou se lze připojit. K dispozici je verze pro stolní počítače a verze optimalizovaná pro mobily pro sázející na cestách. Kromě toho má nativní mobilní aplikace pro zařízení iOS a Android. William Hill má také vynalézavou zákaznickou podporu dostupnou na živém chatu 24/7.

Zabalit se

Není pochyb o tom, že sázení eSports je jedním z nejrychleji rostoucích trhů online hazardních her. V nejnovějších zprávách se očekává, že trh s eSports sázením dosáhne do roku 2027 neuvěřitelných 205 miliard dolarů. To je jeden z důvodů, proč se William Hill zajímá o eSports sázení.

V roce 2022 se William Hill již prosadil tím, že pokryl probíhající turnaje včetně League of Legends - LCS, League of Legends - Circuito Brasileiro, League of Legends - Turkish Championship League, Valorant - Conquerors Championship, CS: GO - BLAST Premier Series a Dota 2 - Liga mistrů.

Nejnovější zprávy

Průvodce sázením FIFAe, který vás připraví na návrat finále FIFAe 2023
2023-01-26

Průvodce sázením FIFAe, který vás připraví na návrat finále FIFAe 2023

Novinky