Novinky

February 16, 2024

Závazek společnosti Microsoft k hardwaru Xbox a plány do budoucna

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

S nedávným oznámením společnosti Microsoft o plánech na portování exkluzivních titulů pro Xbox na jiné platformy se mezi skalními fanoušky Xboxu objevily obavy o budoucnost konzole. Společnost Microsoft však znovu potvrdila svou oddanost hardwaru konzole a tyto obavy ustála.

Závazek společnosti Microsoft k hardwaru Xbox a plány do budoucna

Exkluzivní hry pro Xbox na jiných platformách

Zprávy o tom, že hry exkluzivní pro Xbox byly portovány na platformy jako PlayStation 5 a Nintendo Switch, způsobily rozruch v herní komunitě. V reakci na to společnost Microsoft problém přímo řešila a nastínila své upravené plány pro herní byznys a jak to ovlivní vývoj značky Xbox a ekosystému.

Závazek společnosti Microsoft k hardwaru Xbox

Na rozdíl od obav některých hráčů na Xboxu nemá Microsoft v úmyslu opustit jakýkoli aspekt hardwaru Xboxu, včetně konzolí a periferií. Ve speciální obchodní edici Xbox Podcast potvrdili vedoucí pracovníci Xboxu, včetně generálního ředitele Microsoft Gaming Phila Spencera a prezidentky Xbox Sarah Bond, že čtyři nejmenované hry pro Xbox přijdou na jiné platformy jako zkušební provoz. Xbox je však stále plně oddán svým konzolím a Game Pass jako klíčovým faktorům svých budoucích plánů.

Význam hardwaru

Bond i Spencer zdůrazňovali význam hardwaru v prostředí Xboxu a ujistili fanoušky, že se neplánuje překročit jeho hranice. Zatímco Microsoft zkoumá nové strategie, zaměřuje se i nadále na vytváření her pro Xbox a zajištění jejich přístupu na různých obrazovkách. To zahrnuje investice do cloudového hraní, PC Game Pass a možnost portování her na konkurenční platformy.

Před námi vzrušující vývoj

Podle Sarah Bond se fanoušci Xboxu mohou těšit na odhalení nového hardwaru v roce 2024, přičemž Microsoft již investoval do plánu nové generace. Cílem společnosti je dosáhnout významného technického skoku v nadcházející generaci hardwaru. Tento závazek k inovacím a pokroku demonstruje oddanost společnosti Microsoft ekosystému Xbox.

Závěr

Na závěr, pokud jste majitelem konzole Xbox nebo se zajímáte o ekosystém Xbox, buďte si jisti, že Microsoft svůj hardware neopouští. Společnost je i nadále odhodlána podporovat své konzole dlouhodobě. Zatímco některé hry pro Xbox se mohou nakonec objevit na konzolích PlayStation a Nintendo, hardware Xbox bude pro Microsoft i nadále prioritou.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky