Novinky

February 14, 2024

Zůstaňte informováni: Stav a aktualizace serveru poslední epochy

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Last Epoch, populární online hra, má opustit předběžný přístup a bude plně spuštěna 21. února. Jak se hra připravuje na její plné vydání, dojde k plánované údržbě a možnému výpadku serveru. Pokud chcete mít aktuální informace o stavu serveru a hlásit jakékoli problémy, zde je to, co potřebujete vědět.

Zůstaňte informováni: Stav a aktualizace serveru poslední epochy

Plánovaný výpadek serveru

Před úplným spuštěním 21. února zažije Last Epoch plánovaný výpadek serveru 14. února od 8:00 do 10:00 CT. Během této doby nebude hra přístupná. Jakmile však plánované období skončí, verze hry s předběžným přístupem se vrátí.

Aktualizace stavu serveru

Chcete-li zkontrolovat stav serverů Last Epoch, nejlepším způsobem je použít platformy sociálních médií. Můžete sledovat oficiální X účet (dříve Twitter) nebo se připojit k oficiálnímu kanálu Discord a dostávat nejnovější aktualizace. Vývojáři prostřednictvím těchto platforem oznámí veškeré plánované doby údržby. Pokud se vyskytnou nějaké problémy, které způsobí výpadek serverů, budou tyto platformy prvním místem, kde se bude o problémech mluvit. To znamená, že můžete rychle zjistit stav serveru.

Problémy se serverem hlášení

Pokud narazíte na nějaké problémy se serverem Last Epoch, výše uvedené platformy sociálních médií jsou také nejlepším způsobem, jak nahlásit problémy a vyhledat podporu. Pokud máte problémy, ale komunita nehlásí žádné problémy, je pravděpodobné, že je problém na vaší straně. Před nahlášením zkontrolujte své vlastní připojení a nastavení.

Zůstaňte informováni o stavu serveru Last Epoch a užijte si plynulý herní zážitek!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky