Novinky

February 15, 2024

Zdolejte náročný boj s bossem s Bahamut Versa ve hře Granblue Fantasy: Relink

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Granblue Fantasy: Relink obsahuje intenzivní boj s bossy s Bahamutem Versou, posledním bossem hlavního příběhu. Toto střetnutí může být náročné, ale se správnými strategiemi a přípravami z něj můžete vyjít jako vítěz. Zde je několik tipů a rad, které vám pomohou porazit Bahamut Versa a dokončit Granblue Fantasy: Relink.

Zdolejte náročný boj s bossem s Bahamut Versa ve hře Granblue Fantasy: Relink

Složení strany

I když neexistuje žádné definitivní složení party pro boj Bahamut Versa, je důležité přinést vyvážený tým, který dokáže udělovat poškození, léčit a poskytovat podporu. Hlavní postava Gran/Djeeta je pro boj povinná a může vynikat jako dealer poškození i jako léčitel/podpora. Postavy jako Cagliostro, Zeta, Charlotta a Lancelot jsou také skvělé pro své jedinečné schopnosti a poškození.

Gear a Sigils

Vybavit svůj tým těmi nejsilnějšími dostupnými zbraněmi a vhodnými Sigily je pro úspěch zásadní. I když nejlepší Sigily získáváte po hře, stále můžete vylepšovat svůj inventář plněním vedlejších úkolů a upgradováním Sigilů, které již máte. Zvažte použití Sigilů, které zesilují útoky na články, Skybound Arts a přetržení řetězu, zlepšují ostrahu, zvyšují rychlost nabíjení vašeho Skybound Art měřidla, poskytují schopnosti přežití jako Guts, obnovují zdraví v průběhu času, prodlužují neporazitelnost po dokonalém úskoku, posilují obranu založenou na nízké zdraví, obnovte zdraví na základě způsobeného poškození a zkraťte cooldowny dovedností.

Levelování a mistrovství

Než se postavíte k Bahamut Versa, ujistěte se, že je vaše skupina správně vyrovnaná. Zatímco Bahamut Versa je na úrovni 50, mělo by stačit být v polovině 40. let. Navíc investujte do mistrovství vaší party s MSP, abyste si odemkli statistické buffy a schopnosti jako Perfect Guard a Perfect Dodge, které vám zaručují dočasnou neporazitelnost.

Strategie boje s bossem

Boss fight s Bahamut Versa se skládá ze tří fází. V první fázi se zaměřte na způsobování poškození, způsobování debuffů a vyhýbání se útokům na velkou vzdálenost. Buďte připraveni na silné útoky Bahamut Versa, jako je laserový paprsek a Hell's Flare, a rychle oživte spoluhráče, pokud jsou vyřazeni. Ve druhé fázi věnujte pozornost Idovi, který se objeví po boku Versy. Používejte lehké útoky a přepínejte mezi obrannými a útočnými strategiemi. V závěrečné fázi zaútočte na fialové krystaly, které se tvoří kolem Id a pokračujte v boji s Bahamut Versa. Zůstaňte v klidu a hrajte bezpečně, abyste překonali tento poslední úsek bitvy.

Odměny

Poražením Bahamut Versa získáte závěrečné kredity a odemknete kapitolu po hře s dalšími úkoly. Za vylepšení Sigilů také obdržíte body mistrovství, krystaly statečnosti a vadný hranol.

S těmito tipy a strategiemi můžete zdolat náročný boj s bossem s Bahamut Versa a dokončit Granblue Fantasy: Relink. Hodně štěstí!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky