Okamžité výběry

Sázková kancelář s okamžitým výběrem je taková, která hráčům umožní vybrat si své výhry a vyplatit je do 24 hodin. Čas, který to zabere, do značné míry závisí na používaném kasinu nebo sázkové stránce esportů a zemi, ve které hráč sídlí. V současné době existuje pouze několik online sázkových webů eSport, které umožňují okamžité výběry v USA a Austrálii.

Chcete-li najít správnou stránku pro okamžitý výběr, doporučuje se, aby si uživatelé našli čas a provedli náležitou péči. Čtení uživatelských recenzí vám poskytne jasnou představu o tom, jak rychle se jednotlivé stránky vyplácejí. Není vždy možné zjistit efektivitu procesu odstoupení jednoduše z časových měřítek poskytovaných webem.

Někteří slibují okamžitý výběr do 24 hodin, ale může to trvat déle. Někdo by mohl říci 72 hodin, ale mohlo by to být okamžitě. Je to také ovlivněno typem způsobu přenosu, který hráč používá. Někdy je jediným způsobem, jak to opravdu vědět, vyzkoušet to.

Online sázení na esporty se stalo extrémně populární, a proto je pro hráče tak důležité, aby se ujistili, že používají správnou stránku – takovou, která zpracuje jejich transakce rychle a efektivně.

Section icon
Nejlepší sázkové stránky eSport s okamžitým výběrem 2021

Nejlepší sázkové stránky eSport s okamžitým výběrem 2021

Okamžitý výběr je k dispozici na řadě předních sázkových webů na esporty.

 • 1xSázkaNejrychlejší metodou výběru je bitcoin, kde lze transakce dokončit do 15 minut.

 • Betfair je špičkový web s možností rychlých fondů, kde lze peníze poslat na bankovní účet během několika sekund. Funguje to pro zákazníky, kteří mají debetní kartu Visa nebo předplacenou kartu.

 • Paddy Power nabízí okamžité výběry od roku 2019. Opět je pro zákazníky, kteří používají debetní nebo předplacenou kartu Visa.

 • Ladbrokes nabízí možnost rychlého financování pro uživatele debetní karty Visa, ale nepoužívá slovo „okamžité“. Proces bude stále fungovat během několika hodin.

 • Korál nabízí výběry Fast Funds s maximální částkou 2 000 GBP a uvádí, že prostředky by měly být obdrženy do čtyř hodin.

 • William Hill má přímý systém víz pro čtyřhodinový obrat.

 • BetwayRychlou možností je výběr do webové peněženky, kde může trvat až 24 hodin, než se objeví na účtu.

 • Bet365 má možnost okamžitého vízového debetu s mnohem vyšší maximální částkou než u jiných metod.

 • Rivarijní je web, kde nejrychlejší možností je ewallet, jako je Skrill, a trvá to až 24 hodin.

 • 22Bet také nabízí rychlé možnosti elektronické peněženky pro výběr do 24 hodin.

Nejlepší sázkové stránky eSport s okamžitým výběrem 2021
Proč některým sázkovým kancelářím trvá výplata tak dlouho?

Proč některým sázkovým kancelářím trvá výplata tak dlouho?

Některé sázkové stránky eSports nebudou mít nikoho, kdo by se zabýval výběry 24 hodin denně, a pokud ne, mělo by to být pro zákazníka varovným signálem, koneckonců jsou rádi, že berou peníze nepřetržitě. Měli by být schopni zpracovat žádosti o výběr okamžitě.

V některých případech nemusí zákazník projít správným ověřovacím procesem a pokud tyto kroky stále nejsou dokončeny, může web chtít získat další informace před zpracováním žádosti o výběr. Příklady průkazů totožnosti, které mohou potřebovat, zahrnují pas, řidičský průkaz a doklad o adrese. Je dobré se ujistit, že tyto kroky jsou dokončeny co nejdříve, aby se nemuselo čekat na výběr.

Zákazník by si také měl dávat velký pozor na všechny stránky, kterým zpracování žádosti o výběr trvá déle než jeden den. Někteří z nich odkládají platby, aby se pokusili povzbudit hráče, aby pokračovali v sázení s výhrami, místo aby je převáděli na externí účet. Neexistuje žádný dobrý důvod pro to, aby platba trvala déle než jeden den, takže jakmile hráč narazí na stránku, která ano, měl by jednoduše vyprázdnit účet a najít jinou stránku.

Proč některým sázkovým kancelářím trvá výplata tak dlouho?
Můžete si vybrat jakoukoli částku peněz ze sázkové stránky?

Můžete si vybrat jakoukoli částku peněz ze sázkové stránky?

Existují některé stránky, které mohou stanovit limit na částku, kterou může uživatel kdykoli vybrat. Je dobré si to předem ověřit, než začnete web používat. Například, pokud existuje limit výběru 50 GBP, ale uživatel má 100 GBP, znamená to více výběrů, aby se mohl dostat ke svým vlastním penězům.

Ujistit se, že mají nejrychlejší způsoby výběru, je dobrý nápad pro každého, kdo používá sázkovou stránku eSports. Rychlost výběru má dva prvky. Prvním je doba, kterou web potřebuje ke zpracování požadavku. Druhým je čas, který zvolený způsob výběru zabere zpracování požadavku na jeho konci.

Elektronická peněženka je považována za jednu z nejrychlejších možností a PayPal spadá do této kategorie, ale je skutečně dostupný pouze ve Velké Británii a Evropě. V USA v současné době neexistuje žádný systém elektronické peněženky. Dalším nejrychlejším systémem je eTransfer. Jedná se o spojení mezi obchodníkem a bankovním účtem uživatele. Vklady a výběry jsou rychlé a obchodníkovi se nikdy nedozví skutečné údaje o bankovním účtu.

Můžete si vybrat jakoukoli částku peněz ze sázkové stránky?
Klady a zápory sázkových kanceláří s výplatou do 24 hodin

Klady a zápory sázkových kanceláří s výplatou do 24 hodin

Existuje několik výhod a nevýhod používání esportových sázkových stránek s okamžitým výběrem. Z té lepší stránky:

 • Rychlá výplata za 24 hodin znamená, že uživatel bude moci získat přístup ke svým vlastním penězům mnohem rychleji. To jim pak poskytne více možností dalšího hraní na dané stránce nebo na jiné stránce.

 • Ukazuje to, že stránka s online sázením na esport se silně zaměřuje na zákaznický servis, spíše než aby se snažila držet peníze svých zákazníků co nejdéle.

 • S tolika metodami, jak vybrat peníze ze sázkových stránek esportu, jistě existuje rychlý způsob, který bude vyhovovat téměř každému zákazníkovi, takže nikdo by na své peníze neměl čekat déle než 24 hodin.

 • Rychlé transakce znamenají, že peníze tráví na webu méně času a existuje méně pokušení uzavírat spontánní sázky.

Na druhou stranu 24hodinová stránka pro výběr nemá téměř žádné nevýhody, i když uživatelé mohou chtít zvážit, že to nemusí být na jejich službě to nejdůležitější. Někteří uživatelé mohou preferovat kvalitní zákaznický servis nebo širokou škálu esportů, na které mohou vsadit.

Klady a zápory sázkových kanceláří s výplatou do 24 hodin