Recenze bookmakera Pixel.bet

Age Limit
Pixel.bet
Pixel.bet is not available in your country. Please try:
Způsoby vkladu
Trustly

O Pixel.bet

Pixel.bet je jedním z našich osvědčených a důvěryhodných ESports , byl založen v 2018 . Pixel.bet je aktuálně na 9.1 místě z 10 podle našeho hodnocení Esportbetting.cz . Sázkové stránky esport hodnotíme na základě recenzí hráčů, celosvětových zkušeností se sázením, výběru her, bonusů a mnoha dalších.

Esporty nabízené u Pixel.bet

Na Pixel.bet najdete všechny oblíbené hry, na které můžete vsadit: Dota 2, Overwatch, Valorant, StarCraft 2, Hearthstone . Když navštívíte Esportbetting.cz , určitě se budete chtít podívat na jejich vynikající 100% uvítací bonus ESports bonusy.

Způsoby vkladu jsou přijímány u Pixel.bet

Naštěstí můžete hrát z mnoha různých zemí, například z . Pixel.bet také nabízí různé platební metody. Kdykoli dojde na vklady a výběry, u Pixel.bet si můžete vybrat z Trustly a mnohem více.

Proč hrát u Pixel.bet ?

My na ESports hodnotíme sázkové stránky esportů, abychom vám usnadnili výběr. Esportbetting.cz může být vaším nejlepším přítelem, pokud jde o sázení. Pixel.bet byl na našem seznamu hodnocen jako 9.1 , který vyniká svou bezpečností, seznamem sportů a celkovým zážitkem ze sázení.

Pixel.bet se opravdu stará o potřeby svých hráčů. Jsou velmi štědří, pokud jde o výběr her, bonusy a způsoby vkladu: Trustly .

Máte-li dotazy týkající se zodpovědného hraní nebo potřebujete jakoukoli pomoc, navštivte prosím níže uvedené webové stránky, kde najdete další informace.

Total score9.1

Stručná fakta o kasinu

Year foundedYear founded: 2018
BonusyBonusy (1)
Uvítací bonus
E-sportyE-sporty (8)
JazykyJazyky (2)
angličtina
švédština
ZeměZemě (6)
Brazílie
Francie
Japonsko
Malta
Norsko
Švédsko
Způsoby vkladuZpůsoby vkladu (1)