Průvodce pro začátečníky k sázení Fortnite eSports

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Vítejte v adrenalinem nabité říši sázení Fortnite eSports! Ať už jste herní nadšenec nebo ostřílený sázkař, tento průvodce pro začátečníky je vaším pasem k pochopení výhod a nevýhod sázení na soutěže Fortnite. Od dešifrování statistik hráčů po strategické tipy na sázení, máme pro vás vše. Jste připraveni pozvednout svůj herní zážitek? Odvažte se a prozkoumejte naše doporučené možnosti kasina v toplistu na eSportsRanker – kde na vás čeká vzrušení ze sázení Fortnite!

Průvodce pro začátečníky k sázení Fortnite eSports

Stejně jako Beatles a Beyonce, Fortnite se stal mezinárodní posedlostí. Hra se odehrává na Zemi, kde téměř celé lidstvo vyhladil bizarní jev počasí a 100 hráčů proti sobě soutěží (buď jednotlivě nebo v týmech) na jediné mapě. Cílem je vyřadit ze hry všechny ostatní hráče.

Sázkové kanceláře pro Fortnite v současné době nejsou tak běžné jako pro velké hitery, jako jsou CS: GO, Dota 2 a League of Legends. Mnoho hráčů se obává skočit do hry Battle Royale, protože se všeobecně vnímá, že herní pole není rovné. Například spawnování a shazování zbraní je velmi náhodné. Výsledkem je, že někteří hráči budou mít oproti ostatním výhodu, pokud přistanou na místě bohatém na užitečné zbraně a vybavení.

Ještě jedna věc je, že v battle royale mohou být i ti nejlepší hráči ostřelováni z celého bojiště bez šance na přežití. To může učinit určité analýzy profesionálních hráčů k ničemu, protože i ti nejlepší z nich mohou být zaskočeni smůlou.

Mechanika a hratelnost Fortnite

Mechanika Fortnite se výrazně liší od ostatních her Battle Royale, jako je PUBG.

 • Sto lidí nastupuje do autobusu a míří na ostrov — „mapu hry“
 • Cílem hry je získat zásoby, zbraně a munici vyskočením z autobusu a přistáním na zvoleném místě.
 • Hráči mezi sebou soutěží na mapě, aby se dostali na vrchol. Hráči mají možnost jít sami nebo vytvořit týmy.
 • Jednou z nejvýraznějších vlastností Fortnite je příležitost pro hráče stavět své jedinečné konstrukce pomocí herních materiálů. Použití struktur může být agresivní nebo obranné. Zkušený stavitel může změnit rovnováhu jakéhokoli boje.
 • Můžete sebrat 25 štítů z malých modrých lahviček rozmístěných po mapě a 50 z těch větších.
 • Hratelná oblast se přerušovaně (každých několik minut) zmenšuje výskytem zvaným Storm's Eye. To nutí hráče, aby se pohybovali a účastnili se akce, spíše než aby se neustále skrývali.
 • Nakonec, kdo stále stojí, je vítěz.

Týdenní plán aktualizací Epic Games zajišťuje, že se meta Fortnite neustále mění. Kdykoli je do hry přidána nová zbraň, optimální sestavení a výherní techniky se posunou tak, aby se jí čelilo. Nové aktualizace obsahu poskytují hloubku pokroku ve hře tím, že hráčům a fanouškům poskytují přístup k různým strategiím pro dosažení vítězství.

Hráči si mohou ve Fortnite vybrat ze široké škály herních režimů, včetně:

 • V režimu Solos uživatel soutěží až s 99 dalšími jednotlivci. Vítěz je poslední, kdo stojí.
 • Dva hráči mohou spolupracovat v zápase "duo". Padesát týmů po dvou hráčích je možné ve hře duo, ale není to vyžadováno. Jednotlivci ve dvojicích však mají také možnost fungovat samostatně.
 • V herním typu Squads mohou hráči vytvářet týmy až o čtyřech členech. Skupin po čtyřech lidech nemůže být více než dvacet pět. Na rozdíl od sól, pokud jsou tři vaši spoluhráči vyřazeni, čtvrtý je stále může vzkřísit.
 • V režimu Team Rumble se proti sobě postaví dva týmy o 20 hráčích. Tým vyhraje, pokud jako první dosáhne 125 zabití v zápase.
Fortnite

Typy sázení Fortnite

Důležitým krokem k pochopení toho, jak sázet na Fortnite, je zjistit, jaké sázky jsou k dispozici. Sázkové kurzy Fortnite jsou srovnatelné s NFL a další sporty. Hrubý rozpis šancí na událost Battle Royale může vypadat takto:

Moneyline

Pomocí této sázky můžete vsadit na toho, kdo se podle vás dostane na vrchol soutěže Battle Royale. Jedná se o hazard s vysokými sázkami, protože ve hrách Battle Royale často dochází k rozrušení a individuální talent často nestačí na vítězství ve skupině 100 hráčů. I ten nejtalentovanější hráč může mít tu smůlu, že bude zastřelen, aniž by věděl, kdo střílel. mu. Níže je uveden příklad kurzů na Fortnite.

Všichni účastníci budou mít své vlastní jedinečné šance. Podívejte se na příklad níže:

 • Tfue +1350
 • Ninja +1600
 • MrSavage +1600
 • Dubs +1700
 • Mongraal +1800

Vzhledem k tomu, že Tfueův kurz je nejnižší, je v tomto zápase jasným favoritem. Všichni ostatní pod tím jsou smolař. Šance se mohou změnit, když se soutěž blíží, pokud bookmakeri zjistí, že hází jiný hráč.

Vzhledem k jedinečné povaze dua jako možnosti sázení budou kurzy na takové sázky nižší než na sóla. Nemusíte vyhrávat sázky proti 99 dalším týmům, pokud vaše sázka hraje pouze proti 49.

I když je Stompyho kurz +1600 při použití sólo, zlepší se na +800 při spárování s Tschinkenem.

Futures/Outight Bet

Tato sázka má za cíl určit, kdo vzejde vítězně ze soutěže jako celku. Přímé sázky jsou stejně vysoce rizikové jako sázky Moneyline, ne-li více. Sázet lze také na tři nejlepší umístění v šampionátu.

Prop Bets

Tyto sázky se zaměřují na předpovídání výsledků některých menších událostí, které nevyhrávají hru, ke kterým dojde v průběhu zápasu. Mezi běžné sázky na prop patří, kdo získá první zabití, nejvíce zabití, trvání zápasu nebo kdo skončí v Top 3. Sázení na prop sázky vyžaduje solidní Fortnite sázková strategie.

Není tolik příležitostí soutěžit v soutěžích Fortnite jako dříve. Vůbec první Fortnite World Cup se konal v roce 2019 a dostal se na titulní stránky tím, že nabídl rekordní odměnu 30 milionů dolarů. Od té doby se podobné představení nekonalo a příznivci ztrácejí víru, že se s každým novým rokem vrátí. To však neznamená, že Epic Games nepodporuje růst esportů v jiných oblastech.

V současné době je Fortnite Championship Series nejvýznamnější esportovou ligou ve světě Fortnite. Toto je největší a nejdůležitější soutěž ve světě konkurenčního hraní Fortnite, která předvádí dovednosti tisíců hráčů po celém světě. Každoroční mistrovský turnaj v hodnotě 1 milion $ se koná v otevřené lize a kdokoli se může pokusit kvalifikovat tím, že bude soutěžit v sérii událostí, které tomu předcházejí.

Na Fortnite však můžete vsadit i několika dalšími způsoby.

Plánovači turnajů se zlepšují na vybičování jednorázových soutěží s velkými peněžními cenami a každoroční rozsáhlé vystavení. Sázení na esporty je přirozenou součástí tohoto pokrytí. V létě 2022 například Rijád hostil soutěž Gamers8 s cenným fondem 2 miliony dolarů. O tomto jednorázovém turnaji hovořila komunita esportů a je to jen jeden příklad z mnoha improvizovaných soutěží Fortnite, které se mohou objevit.

Je dobré sledovat esportové kanály na sociálních sítích nebo sledovat oficiální web Fortnite, abyste viděli, kdy je další velký turnaj. Případně můžete často navštěvovat EsportsBets.com, kde nabízíme komplexní doporučení nejlepších a největších soutěží Fortnite a vysvětlujeme, jak maximalizovat své sázky.

Tipy na sázení Fortnite

Pokud si chcete vsadit na Fortnite a nevíte, jak začít, tato sekce vám pomůže.

1. Mějte ponětí o Fortnite

Před umístěním jakýchkoliv sázek na sázkařské stránky Fortnite se musíte s hrou seznámit. I když jste zběhlí ve hře samotné, znalost herních zvláštností vám dá výhodu v sázení.

Musíte se dobře orientovat v základech hry, současné meta, rozmanitosti herních stylů a podrobných detailech kvantitativních a měřitelných prvků hry. Pokud tyto informace nemáte, budete se muset spolehnout pouze na náhodu. Toto je masivní ne-ne, když se účastníte online sázení na esporty.

2. Podívejte se, co dělají profesionálové

Jakmile si osvojíte pravidla hry, budete muset strávit nekonečné hodiny pozorováním toho, jak si vedou profesionálové. A nejenom vám nenavrhujeme, abyste občas sledovali hru.

Chcete-li vyhrát na sázkařských webech Fortnite, musíte držet krok s hlavními týmy. Prostudujte si jejich poslední zápasy, jejich turnajovou přípravu, různé herní styly, které předváděli, a vše ostatní, na co si vzpomenete. Pokud dokážete předpovědět, jak určitý hráč vstoupí do zápasu, můžete vsadit s velkou výplatou na jednom z nejlepších Fortnite sázkových webů o skutečné peníze.

3. Vytvořte strategii sázení Fortnite

Nakonec se musíte rozhodnout pro správnou strategii pro své online sázky. Vaše úspěchy budou v důsledku toho katapultovány do nových výšin. Zatímco odměny mohou být skvělé, vývoj sázkové strategie od nuly je pracný a časově náročný. Naštěstí pro vás byly v tomto odborném průvodci uvedeny základy, které vám umožní vytvořit plán pro dosažení vašich cílů.

Výběr nejlepšího bookmakera

Tohle můžete považovat za samozřejmost. Standardy jejich vybrané sázkové kanceláře omezují něčí výkony. Pokud právě začínáte, hodně se rozhlížejte, abyste objevili sázkovou kancelář, která splňuje všechny vaše požadavky.

Jakmile zvážíte všechny své možnosti, vyberte si tu, která vyhovuje vašim potřebám – fantastické bonusy, užitečné služby zákazníkům, možnost využít svůj oblíbený způsob platbya co je nejdůležitější, široká škála esportových trhů, na které lze vsadit. Neomezujte své možnosti sázení pouze na Fortnite. Také byste měli vyzkoušet jiné hry a možnosti sázení, protože nikdy nevíte, co se může stát vaším novým favoritem.

Závěrečné myšlenky

Sázení na Fortnite pravděpodobně brzy nezmizí, protože hra zůstává nejoblíbenějším battle royale titulem navzdory silné konkurenci ze strany AL i PUBG. Ve skutečnosti je to nejlepší, že se to stalo. Tento vznikající žánr může velmi těžit z injekce zdravé konkurence. To zahrnuje jak profesionální scénu, tak sázkový průmysl.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
8 nejlepších tipů na sázení na esporty pro lepší kurzy

8 nejlepších tipů na sázení na esporty pro lepší kurzy

Vítejte ve vzrušujícím světě sázení na esporty! Pokud jste začátečník, je tento obsáhlý průvodce šitý na míru právě vám. Je nabitá praktickými tipy a postřehy, které vám pomohou činit informovaná rozhodnutí a zlepšit vaše kurzy v sázení na esporty. Než se ponoříme, zde je výzva k akci: Navštivte eSportRanker a prozkoumejte jejich top seznam doporučených esportovních kasin. Tato platforma je fantastickým výchozím bodem pro uplatnění znalostí, které zde získáte.

Co je sázení Overwatch: Praktický průvodce pro začátečníky

Co je sázení Overwatch: Praktický průvodce pro začátečníky

Online sázení na esporty má poměrně velkou část výzev. Může být obtížné definovat sázení Overwatch, co s mnoha operátory a všemi, kteří potřebují pochopit spouštěcí body v různých herních režimech a možnostech.

Co jsou nejlepší sázkové bonusy Esports?

Co jsou nejlepší sázkové bonusy Esports?

Odvětví esportů neustále roste. Vzhledem k tomu, že všechny ukazatele směřují k pozitivní budoucnosti, toto odvětví přitahuje obrovskou pozornost z různých stran, z nichž klíčový je průmysl online sázení.

Co jsou to online esportové stránky a proč byste je měli navštěvovat?

Co jsou to online esportové stránky a proč byste je měli navštěvovat?

Vítejte v dynamické oblasti sázení na esporty, kde se vzrušení ze soutěžního hraní snoubí se vzrušením ze strategických sázek. Jako začátečník v této vzrušující krajině jste na pokraji odemknutí světa možností. Sázení na esporty, zejména prostřednictvím online kasin, nabralo značný rozmach a nabízí jedinečný a poutavý způsob, jak se ponořit do virtuálních arén vašich oblíbených her.

Co jsou trenéři eSportu a co dělají?

Co jsou trenéři eSportu a co dělají?

Pokud se zajímáte o esporty, možná jste si všimli příspěvku pro trenéra na univerzitě nebo v menší místní organizaci. Možná se ptáte: "Co jsou esports trenéři nebo esports coaching a proč jsou tak důležití pro herní průmysl?"

Esports vs. sportovní sázení: Komplexní srovnání

Esports vs. sportovní sázení: Komplexní srovnání

Vítejte ve vzrušující říši sázení, kde se vášeň pro sport a esporty snoubí se vzrušením z očekávání a strategie. Pokud jste začátečník, který vstupuje do tohoto pulzujícího světa, čeká vás poučná cesta. Tato příručka je přizpůsobena tak, aby vám pomohla pochopit nuance mezi sázením na esporty a tradičním sportovním sázením. Při procházení tohoto průvodce nezapomeňte navštívit EsportsRanker, kde získáte pohlcující zážitek a nejlepší tipy v oboru. Jejich top-uvedené stránky jsou skvělým výchozím bodem pro to, abyste se ponořili do akce.

Jaké jsou nejlepší tituly eSports, na které byste měli vsadit?

Jaké jsou nejlepší tituly eSports, na které byste měli vsadit?

Svět esportů se každým dnem rozšiřuje, protože hry sleduje a účastní se jich stále více lidí. Kvůli expanzi esports akcí se však další byznys přizpůsobil, aby držel krok s nejnovějšími trendy. Sázení na esporty bylo právě k dispozici v rámci sázení, takže zapálení hráči, hráči a sázkaři mohou vydělávat peníze na svých oblíbených událostech. Pokud máte zájem vyzkoušet si sázení na esporty, následuje seznam nejlepších eSportů, které jsou nyní v tomto odvětví nejoblíbenější.

Jaké jsou nejoblíbenější esportovní tituly, na které lze v Asii vsadit?

Jaké jsou nejoblíbenější esportovní tituly, na které lze v Asii vsadit?

Vítejte ve vzrušujícím světě esportů v Asii, dynamickém a vzrušujícím vesmíru, kde se vzrušení z videoher setkává se strategickou sférou sázení. Pokud jste nadšení pro hraní her a toužíte prozkoumat možnosti sázení, jste na perfektním místě. Esports není jen forma zábavy; je to vyvíjející se krajina, která nabízí jedinečnou kombinaci zapojení a příležitostí pro zkušené sázkaře i nováčky. Když vstoupíte do tohoto pulzujícího světa, zvažte návštěvu top kasina na EsportsRanker, abyste mohli začít svou cestu. Připravte se a ponořte se do nejlepších esportovních titulů, které uchvátí sázkaře v celé Asii za 2024!

Komplexní průvodce sázením na odvážné soutěže eSports

Komplexní průvodce sázením na odvážné soutěže eSports

Nejnovější titul od Riot Games, Valorant, zažívá na konkurenčním herním okruhu hodně akce. Nadšenci sázení pravděpodobně zaznamenali nárůst na trzích esportů u jejich preferované sázkové kanceláře, přičemž jednou z dostupných her je pravděpodobně Valorant.

Nejlepší tipy na sázení eSport pro CS:GO

Nejlepší tipy na sázení eSport pro CS:GO

Jste připraveni ponořit se do vzrušujícího světa CS:GO sázení? Je to cesta, která slibuje jak vzrušení, tak výzvy, ideální pro každého, kdo chce přidat další vrstvu vzrušení ke svému zážitku z eSports. Ať už jste ostřílený hráč nebo nováček v oblasti eSports, tento článek je vaším komplexním průvodcem pro informované sázky na zápasy CS:GO. Chcete-li začít správnou nohou, vřele doporučuji navštívit nejlépe hodnocenou stránku od EsportsRanker. Získáte tak pevný základ a aktuální informace pro zahájení vaší sázkové cesty.

Sázení na esporty vs. hraní v online kasinu: Jasné srovnání

Sázení na esporty vs. hraní v online kasinu: Jasné srovnání

Realitou moderního internetového hazardu je, že nabízí nekonečné možnosti. Sázkaři mohou sázet na sportovní a kasinové hry se značnou lehkostí. Nadšenci hazardu budou mít také vždy více než dost. 

Výhody a nevýhody používání kryptoměn pro sázení na esporty

Výhody a nevýhody používání kryptoměn pro sázení na esporty

Kryptoměny jsou již nějakou dobu na rtech mnoha lidí. Čím více lidí se o těchto digitálních měnách dozvídá, tím více jsou nadšeni z jejich používání pro obchodní a osobní záležitosti. Nicméně, jako u každé jiné dobré věci, sázení na kryptoměny mají svou temnou stránku, zejména když je používáte pro sázení eSports.