Porozumění eSports sázení: Komplexní průvodce

Rychle vpřed představili herní vývojáři v 90. letech řadu esportovních her, které se staly velmi populárními. Esportovní události byly také online, což dále zvýšilo dostupnost událostí a turnajů. To znamenalo začátek mainstreamového sázení na eSports.

O hru se zajímali sázkaři z celého světa a provozovatelé sázek neváhali nabízet různé sázkové trhy na eSports události. Později byly představeny také mobilní hry, které vedly k dalšímu nárůstu popularity sázení na esporty.

Porozumění eSports sázení: Komplexní průvodce
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Proč lidé sázejí na esporty?

Pokud se ještě nepustíte do sportovního sázení, pravděpodobně máte určité obavy z toho, proč se někteří lidé zajímají o sázení na eSports. Je pochopitelné, že sázení na eSport nebo počítačovou hru může znít zvláštně.

Jakmile však objevíte skryté odměny, které přicházejí se sázením eSports, bude snadné pochopit, proč sázkaři tento výklenek sázení tak rychle vítají. Zde je několik důvodů, proč se někteří sázkaři přihlásili k odběru sázení eSports.

Lidé mají rádi počítačové hry

Počítačové hry se bezpochyby staly mainstreamem. Vzhledem k této skutečnosti je možnost vsadit si na počítačovou hru, která se vám líbí a případně něco vyhrát, nepochybně lákavá.

Dostupnost různých turnajů

Se stovkami eSports tituly a soutěže, sázející na eSports budou mít vždy nadcházející událost, na kterou se mohou těšit. I když některé sázkové kanceláře nemusí pokrývat všechny události, vždy se můžete spolehnout na stránky s hazardními hrami, které se zaměřují na eSports.

Sázející mohou hru sledovat živě

Většina sázkových stránek eSports umožňuje jak funkce živého vysílání, tak funkce ve hře. Sázející tak mohou sledovat hru a současně uzavírat sázky, což činí eSports rozhodně atraktivní.

Vždy je něco nového

Esportovní hry jsou jako každý jiný software. To znamená, že eSporty jsou neustále přehodnocovány a vylepšovány, což je činí fascinujícími pro hráče i sázkaře.

Druhy sázek

Typy sázek, které mají sázející na eSports k dispozici, do značné míry závisí na druhu hry, kterou hrají. Například, CS:GO hráči mohou vsadit na počet zabití nebo vlajek FIFA Po hráčích může být požadováno, aby přeložili své znalosti o běžných sportech – vítěz zápasu, vítěz turnaje, více/méně a správné skóre. Než se sázkaři ponoří do světa eSports sázení, měli by se seznámit s běžnými typy sázek, které jsou jedinečné pro událost, na kterou sázejí.

Držet se jedné esportové hry

Sázka pouze na jednu esport hra je skvělý způsob, jak ze sázení eSports vytěžit maximum. Je známou skutečností, že většina sázkařů dosahuje nejlepších výsledků, když sází na události, kterým příliš dobře rozumí. Nejen, že se tato strategie doporučuje sázkařům, kteří s eSports teprve začínají, ale i zkušenějším hráčům je to dobrá strategie.

I když tato strategie může znít jako klišé, pro hráče je mnohem snazší vyhrát více sázek na eSporty, ve kterých zná všechny detaily, než něco, co sotva sleduje.

Nejlepší průvodce sázením

Při nakupování u sázkové kanceláře eSports je nejlepším způsobem, jak zajistit, že budete mít žádoucí herní zážitek, přečíst si průvodce sázením nebo porovnat různé bookmakery. Se správnými sázkovými průvodci máte velkou šanci prosít neustále se rozrůstající seznam možností a vybrat si tu správnou sázkovou stránku. Průvodce sázením eSports samozřejmě odhalí nebo sdílí důležité podrobnosti, které sázející na eSporty potřebují.

Co přesně nabízí průvodce sázením eSports sázkaři? Zde je to, co může každý hráč eSports získat tím, že si přečte průvodce, než začne sázet na eSporty:

 • Průvodce sázením na esporty pomozte novým hráčům naučit se, jak vše funguje. Odhalují také běžné herní chyby a osvědčené postupy, jak se jim vyhnout
 • Průvodci odhalují nejlepší stránky pro sázení na transakce pokrývající klíčové aspekty, jako jsou vklady, výběry, transakční limity a akceptované měny.
 • Průvodci kontrolují různé sázkové stránky a poskytuje seznam kurátorů stránek, které nabízejí vynikající pokrytí trhů s eSports sázkami
 • Průvodci odhalují sázkové kanceláře s nejlepšími sázkovými kurzy na esporty ze soutěže
 • Průvodci pomáhají noví i zkušení hráči najdou bonusové nabídky a další herní pobídky nabízené hráčům eSports.
 • Hráčům pomáhají i průvodci posoudit kvalitu zákaznických služeb nabízených sázkovou kanceláří.

Jak sázet na eSports online

Sázení v eSports se nepochybně liší od tradičního sportovního sázení v mnoha ohledech. Odhlédneme-li od grafických prvků a skutečnosti, že za herními konzolemi stojí skuteční hráči, je sázení na eSports podobné sázení na tradiční sporty.

Jak postupujete při sázení na zápasy eSports? Sázení a výhry na eSports se neliší od tradičního sázení – musíte porozumět hře a věnovat pozornost tipům nebo strategiím sázení eSports, zatímco čekáte na Lady Luck. Vyberte si eSports událost, která vás zajímá, preferovaný sázkový trh. Je také ve vašem nejlepším zájmu, abyste věnovali pozornost kurzům, abyste zajistili, že váš výběr je pro vás správný.

Na rozdíl od tradičního sázení je sázení eSports interaktivní a nabízí skvělý zážitek ze sázení díky funkcím živého vysílání, podrobným statistikám, komunitám na sociálních sítích a mnoha dalším. Díky různým žánrům, hrám a turnajům mohou sázející na eSports sázet na následující:

 • Online bojová aréna pro více hráčů (MOBA) jako je Dota 2 a League of Legends
 • Střílečky z pohledu první osoby (FPS) jako Counter-Strike: Global Offensive, Call of Duty, Overwatch a Halo
 • Sportovní simulátory jako FIFA a NBA 2K
 • Battle Royale jako je PUBG, Fortnite nebo CoD: Warzone

Porovnání sportovních bookmakerů

Porovnání bookmakerů eSports je kritickým krokem v každém online hraní. Pochopení toho, co mohou různí eSports bookmakeři nabídnout, je jedním z mnoha tipů na esportovní sázky, které pomáhají sázkařům činit informovaná rozhodnutí. To vám také může pomoci vybrat si novější sázkovou stránku, která poskytne lepší herní zážitek než staré hry.

Se stovkami nebo dokonce tisíci licencovaných sázkových kanceláří pokrývajících eSports události, zde je několik důvodů, proč by sázející měli být povzbuzováni, aby porovnávali eSport bookmakery, než začnou s online sázením.

 • Pomáhá sázejícím porozumět tomu, co ostatní lidé říkají o různých sázkových platformách eSports
 • Usnadňuje sázkařům porovnat různé eSports události pokryté různými weby a vybrat si, co jim nejlépe vyhovuje.
 • Sázkaři AIDS si vybírají knihy eSports, které nabízejí štědré bonusy a propagační akce
 • Umožňuje sázkařům porovnat platební metody nabízené různými weby a vyhodnotit jejich vhodnost.
 • Pomáhá sázkařům předem vyhodnotit důvěryhodnost nebo stav licence sázkové kanceláře.

Každý seriózní hráč eSports by nikdy neměl přehlížet důležitost srovnání eSport bookmakerů, než začne. Nicméně otázka, která je nejlepší sázková stránka eSports?, může být těžké odpovědět. Staré i nové sázkové stránky eSports mají své jedinečné přednosti. Proto je vaší odpovědností provést náležitou péči a vybrat si sázkovou stránku eSports, která vyhovuje vašim herním potřebám.

Slovníček sázení na esporty

Než začnete prosévat online esport bookmakeři, je ve vašem nejlepším zájmu, abyste se seznámili se správnou terminologií. Očekává se, že každý outsider bude ztracen v záplavě herních podmínek eSports.

Zde je seznam termínů běžně používaných v odvětví online sázení, a to jak v tradičních online kasinech, tak konkrétně v sázení eSports.

Obecné podmínky

 • Esporty - Jednoduchý termín popisující elektronické sporty
 • Sázkař/sázkař: Osoba, která hraje nebo sází
 • Bookmaker – Synonymum pro bookmakera, sázkovou kancelář nebo provozovatele sportovních sázek, v podstatě kasino pokrývající různé trhy
 • Sázkové trhy - Výběr kurzů nabízených bookmakerem na jeden typ sportu nebo sázkové příležitosti eSports.
 • Zvláštní - Šance nebo pravděpodobnost, že k výsledku dojde v náhodné události nebo hře.
 • Sázkový bonus - propagační nabídky, které umožňují sázejícím na eSports vydělávat peníze zdarma po splnění specifických požadavků na sázení.
 • Požadavky na sázení - Multiplikátor, který představuje, kolikrát by měl hráč bonus prohrát, aby si mohl vybrat své bonusové výhry.
 • Strategie sázení - Propracovaný sázkový systém nebo přístup, který sázkař používá, aby získal výhodu nad bookmakerem.
 • Vsadit - Akt sázení na výsledek nepředvídatelné události.
 • Kůl - Částka vsazená na sázku.
 • Vítěz turnaje - A vsadit na tým o kterém si myslíte, že má největší šanci vyhrát nadcházející turnaj eSports.
 • tým - Skupina profesionálních hráčů spolu soutěží o titul eSports.
 • Stuha - Aktivní hráč vysílající živé hraní na streamovacích platformách.
 • Streamovací platforma - Webové stránky používané streamerem, zejména hráči nebo webovými stránkami nabízejícími hry, k živému vysílání hráčů eSports jejich sledujícím.

Podmínky specifické pro esporty

 • KDA - Také psáno jako K/D/A je zkratka pro zaznamenané zabití, přijatá úmrtí a asistence. Používá se k osvětlení výkonu hráče
 • Bo1, Bo2, Bo4 - Zkratky, které lze přeložit jako nejlepší z jednoho, nejlepší ze dvou a nejlepší ze čtyř atd.
 • CS:GO - Zkratka představující velmi populární hru z pohledu první osoby, Counter-Strike: Global Offensive.
 • DOTA 2 nebo Dota 2 - Zkratka pro online bitevní arénu Defense of the Ancients 2.
 • SCII nebo SC2 - Zkratka pro StarCraft II
 • Jednoduchá eliminační závorka - Turnaj, kde jsou poražení vyřazeni a nemají šanci na postup.
 • Dvojitá eliminační konzola- Turnajový formát, který hráčům poskytuje možnost prohrát během play-off jeden zápas navíc. To znamená, že poražení mohou soutěžit s ostatními poraženými.
 • Shotcaller - Hráč povolil volnost navrhnout strategii týmu.
 • Škubnutí- Přední služba živého vysílání, která se zaměřuje zejména na eSports.
 • LOL - Zkratka pro League of Legends. Tato hra je také příležitostně označována jako a Legenda v herních kruzích eSports.
About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda