Základy sázení Fortnite

Průvodci

2023-03-30

Eddy Cheung

V roce 2018 Fortnite explodoval v popularitě po celém světě. Tato vizuálně pozoruhodná a živá multiplayerová battle royale hra vyletěla nad konkurenci a rychle si získala srdce stovek milionů hráčů po celém světě. Obchodem stále otřásají profesionální esporty a sázení na tuto hru, i když už překonala svůj vrchol.

Základy sázení Fortnite

Odhaduje se, že Epic Games v roce 2018 vydělaly přes 3 miliardy dolarů. Vzhledem k těmto číslům není šokující, že investují 100 milionů dolarů, aby se Fortnite stal fenoménem v esportech. S příchodem Fortnite jako oblíbeného esportu se objevily sázkařské weby, z nichž některé vycházely vstříc sázkařům, kteří hru neznali.

Co je Fortnite?

Stejně jako Beatles a Beyonce, Fortnite se stal mezinárodní posedlostí. Hra se odehrává na Zemi, kde téměř celé lidstvo vyhladil bizarní jev počasí a 100 hráčů proti sobě soutěží (buď jednotlivě nebo v týmech) na jediné mapě. Cílem je vyřadit ze hry všechny ostatní hráče.

Sázkové kanceláře pro Fortnite v současné době nejsou tak běžné jako pro velké hitery, jako jsou CS: GO, Dota 2 a League of Legends. Mnoho hráčů se obává skočit do hry Battle Royale, protože se všeobecně vnímá, že herní pole není rovné. Například spawnování a shazování zbraní je velmi náhodné. Výsledkem je, že někteří hráči budou mít oproti ostatním výhodu, pokud přistanou na místě bohatém na užitečné zbraně a vybavení.

Ještě jedna věc je, že v battle royale mohou být i ti nejlepší hráči ostřelováni z celého bojiště bez šance na přežití. To může učinit určité analýzy profesionálních hráčů k ničemu, protože i ti nejlepší z nich mohou být zaskočeni smůlou.

Mechanika a hratelnost Fortnite

Mechanika Fortnite se výrazně liší od ostatních her Battle Royale, jako je PUBG.

 • Sto lidí nastupuje do autobusu a míří na ostrov — „mapu hry“
 • Cílem hry je získat zásoby, zbraně a munici vyskočením z autobusu a přistáním na zvoleném místě.
 • Hráči mezi sebou soutěží na mapě, aby se dostali na vrchol. Hráči mají možnost jít sami nebo vytvořit týmy.
 • Jednou z nejvýraznějších vlastností Fortnite je příležitost pro hráče stavět své jedinečné konstrukce pomocí herních materiálů. Použití struktur může být agresivní nebo obranné. Zkušený stavitel může změnit rovnováhu jakéhokoli boje.
 • Můžete sebrat 25 štítů z malých modrých lahviček rozmístěných po mapě a 50 z těch větších.
 • Hratelná oblast se přerušovaně (každých několik minut) zmenšuje výskytem zvaným Storm's Eye. To nutí hráče, aby se pohybovali a účastnili se akce, spíše než aby se neustále skrývali.
 • Nakonec, kdo stále stojí, je vítěz.

Týdenní plán aktualizací Epic Games zajišťuje, že se meta Fortnite neustále mění. Kdykoli je do hry přidána nová zbraň, optimální sestavení a výherní techniky se posunou tak, aby se jí čelilo. Nové aktualizace obsahu poskytují hloubku pokroku ve hře tím, že hráčům a fanouškům poskytují přístup k různým strategiím pro dosažení vítězství.

Hráči si mohou ve Fortnite vybrat ze široké škály herních režimů, včetně:

 • V režimu Solos uživatel soutěží až s 99 dalšími jednotlivci. Vítěz je poslední, kdo stojí.
 • Dva hráči mohou spolupracovat v zápase "duo". Padesát týmů po dvou hráčích je možné ve hře duo, ale není to vyžadováno. Jednotlivci ve dvojicích však mají také možnost fungovat samostatně.
 • V herním typu Squads mohou hráči vytvářet týmy až o čtyřech členech. Skupin po čtyřech lidech nemůže být více než dvacet pět. Na rozdíl od sól, pokud jsou tři vaši spoluhráči vyřazeni, čtvrtý je stále může vzkřísit.
 • V režimu Team Rumble se proti sobě postaví dva týmy o 20 hráčích. Tým vyhraje, pokud jako první dosáhne 125 zabití v zápase.

Druhy sázení Fortnite

Důležitým krokem k pochopení toho, jak sázet na Fortnite, je zjistit, jaké sázky jsou k dispozici. Sázkové kurzy Fortnite jsou srovnatelné s NFL a další sporty. Hrubý rozpis šancí na událost Battle Royale může vypadat takto:

Moneyline

Pomocí této sázky můžete vsadit na toho, kdo se podle vás dostane na vrchol soutěže Battle Royale. Jedná se o hazard s vysokými sázkami, protože ve hrách Battle Royale často dochází k rozrušení a individuální talent často nestačí k vítězství ve skupině 100 hráčů. I ten nejtalentovanější hráč může mít tu smůlu, že bude zastřelen, aniž by věděl, kdo střílel. mu. Níže je uveden příklad kurzů na Fortnite.

Všichni účastníci budou mít své vlastní jedinečné šance. Podívejte se na příklad níže:

 • Tfue +1350
 • Ninja +1600
 • MrSavage +1600
 • Dubs +1700
 • Mongraal +1800

Vzhledem k tomu, že Tfueův kurz je nejnižší, je v tomto zápase jasným favoritem. Všichni ostatní pod tím jsou smolař. Šance se mohou změnit, když se soutěž blíží, pokud bookmakeri zjistí, že hází jiný hráč.

Vzhledem k jedinečné povaze dua jako možnosti sázení budou kurzy na takové sázky nižší než na sóla. Nemusíte vyhrávat sázky proti 99 dalším týmům, pokud vaše sázka hraje pouze proti 49.

I když je Stompyho kurz +1600 při použití sólo, zlepší se na +800 při spárování s Tschinkenem.

Futures/Outight Bet

Tato sázka má za cíl určit, kdo vzejde vítězně ze soutěže jako celku. Přímé sázky jsou stejně vysoce rizikové jako sázky Moneyline, ne-li více. Sázet lze také na tři nejlepší umístění v šampionátu.

Prop Bets

Tyto sázky se zaměřují na předpovídání výsledků některých menších událostí, které nevyhrávají hru, ke kterým dojde v průběhu zápasu. Mezi běžné sázky na prop patří, kdo získá první zabití, nejvíce zabití, trvání zápasu nebo kdo skončí v Top 3. Sázení na prop sázky vyžaduje solidní Fortnite sázková strategie.

Hlavní události Fortnite, na které se dá vsadit

Není tolik příležitostí soutěžit v soutěžích Fortnite jako dříve. Vůbec první Fortnite World Cup se konal v roce 2019 a dostal se na titulní stránky tím, že nabídl rekordní odměnu 30 milionů dolarů. Od té doby se podobné představení nekonalo a příznivci ztrácejí víru, že se s každým novým rokem vrátí. To však neznamená, že Epic Games nepodporuje růst esportů v jiných oblastech.

V současné době je Fortnite Championship Series nejvýznamnější esportovou ligou ve světě Fortnite. Toto je největší a nejdůležitější soutěž ve světě konkurenčního hraní Fortnite, která předvádí dovednosti tisíců hráčů po celém světě. Každoroční mistrovský turnaj v hodnotě 1 milion $ se koná v otevřené lize a kdokoli se může pokusit kvalifikovat tím, že bude soutěžit v sérii událostí, které tomu předcházejí.

Na Fortnite však můžete vsadit i několika dalšími způsoby.

Plánovači turnajů se zlepšují na vybičování jednorázových soutěží s velkými peněžními cenami a každoroční rozsáhlé vystavení. Sázení na esporty je přirozenou součástí tohoto pokrytí. V létě 2022 například Rijád hostil soutěž Gamers8 s cenným fondem 2 miliony dolarů. O tomto jednorázovém turnaji hovořila komunita esportů a je to jen jeden příklad z mnoha improvizovaných soutěží Fortnite, které se mohou objevit.

Je dobré sledovat esportové kanály na sociálních sítích nebo sledovat oficiální web Fortnite, abyste viděli, kdy je další velký turnaj. Případně můžete často navštěvovat EsportsBets.com, kde nabízíme komplexní doporučení nejlepších a největších soutěží Fortnite a vysvětlujeme, jak maximalizovat své sázky.

Tipy na sázení Fortnite

Pokud si chcete vsadit na Fortnite a nevíte, jak začít, tato sekce vám pomůže.

1. Mějte ponětí o Fortnite

Před umístěním jakýchkoliv sázek na sázkařské stránky Fortnite se musíte s hrou seznámit. I když jste zběhlí ve hře samotné, znalost herních zvláštností vám dá výhodu v sázení.

Musíte se dobře orientovat v základech hry, současné meta, rozmanitosti herních stylů a podrobných detailech kvantitativních a měřitelných prvků hry. Pokud tyto informace nemáte, budete se muset spolehnout pouze na náhodu. Toto je masivní ne-ne, když se účastníte online sázení na esporty.

2. Podívejte se, co dělají profesionálové

Jakmile si osvojíte pravidla hry, budete muset strávit nekonečné hodiny pozorováním toho, jak si vedou profesionálové. A nejenom vám nenavrhujeme, abyste občas sledovali hru. 

Chcete-li vyhrát na sázkařských webech Fortnite, musíte držet krok s hlavními týmy. Prostudujte si jejich poslední zápasy, jejich turnajovou přípravu, různé herní styly, které předváděli, a vše ostatní, na co si vzpomenete. Pokud dokážete předpovědět, jak určitý hráč vstoupí do zápasu, můžete vsadit s velkou výplatou na jednom z nejlepších Fortnite sázkových webů o skutečné peníze.

3. Vytvořte strategii sázení Fortnite

Nakonec se musíte rozhodnout pro správnou strategii pro své online sázky. Vaše úspěchy budou v důsledku toho katapultovány do nových výšin. Zatímco odměny mohou být skvělé, vývoj sázkové strategie od nuly je pracný a časově náročný. Naštěstí pro vás byly v tomto odborném průvodci uvedeny základy, které vám umožní vytvořit plán pro dosažení vašich cílů.

Výběr nejlepšího bookmakera

Tohle můžete brát jako samozřejmost. Standardy jejich vybrané sázkové kanceláře omezují něčí výkony. Pokud právě začínáte, hodně se rozhlížejte, abyste objevili sázkovou kancelář, která splňuje všechny vaše požadavky. 

Jakmile zvážíte všechny své možnosti, vyberte si tu, která vyhovuje vašim potřebám – fantastické bonusy, užitečné služby zákazníkům, možnost využít svůj oblíbený způsob platbya co je nejdůležitější, široká škála esportových trhů, na které lze vsadit. Neomezujte své možnosti sázení pouze na Fortnite. Také byste měli vyzkoušet jiné hry a možnosti sázení, protože nikdy nevíte, co se může stát vaším novým favoritem.

Závěrečné myšlenky

Sázení na Fortnite pravděpodobně brzy nezmizí, protože hra zůstává nejoblíbenějším battle royale titulem navzdory silné konkurenci ze strany AL i PUBG. Ve skutečnosti je to nejlepší, že se to stalo. Tento vznikající žánr může velmi těžit z injekce zdravé konkurence. To zahrnuje jak profesionální scénu, tak sázkový průmysl.

Nejnovější zprávy

Základy sázení Fortnite
2023-03-30

Základy sázení Fortnite

Novinky