Recenze bookmakera Roku - Bonusy

RokuResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
Bonus
Live chat je otevřen 24/7
Spousta různých promo akcí
Mobilní aplikace
Získejte bonus

Pravidla a Podmínky

S důvěrou
Ověřeno
Bezpečné
Live chat je otevřen 24/7
Spousta různých promo akcí
Mobilní aplikace
Roku
Deposit methodsMasterCardVisaNeteller
Získejte bonus

Pravidla a Podmínky

Bonusy

Bonusy

Bonusové nabídky jsou jednou z výhod hraní v online kasinu. Kasina nabízejí pobídky a propagační akce na povzbuzení nových hráčů. Navíc bonusy povzbuzují stávající hráče, aby pokračovali ve hře.

Za prvé, měli byste vědět, že odměny podléhají několika limitům a požadavkům. Udělejte si čas na přečtení smluvních podmínek oficiálního webu Roku, abyste se ujistili, že rozumíte tomu, s čím souhlasíte.

Uvítací bonus shodného vkladu

Pozorně sledujte minimální částky vkladů a požadavky na průběh hraní, protože mohou ovlivnit způsob použití vašich bonusů.

Uvítací bonus Roku se zdá být standardní uvítací bonusy jít. Webová stránka s online sázením nabízí 100% bonus za vyrovnaný vklad až do výše 300 € na první vklad sázejícího.

I když se to zdá lukrativní, mějte na paměti, že maximální sázení při sázení na tento bonus je 1 €, s plným požadavkem na sázení ve výši 40x bonusu za vklad. Váha různých her na sázkových požadavcích se liší, přičemž některé k tomu nemusí přispívat.

Prostředky sázejícího budou utraceny nejdříve během hry s aktivním bonusem. Bonusové prostředky budou utraceny, pokud dojde ke ztrátě peněz hráče. Platí jiné smluvní podmínky.

Uvítací bonus ke sportovnímu vkladu

Tento bonus se zdá být poměrně standardní pro uvítací bonusy. Tento bonus má však jiný maximální limit než dříve zmíněný uvítací bonus dorovnaného vkladu.

Sportovní uvítací bonus stále odpovídá a první vklad sázejícího až do výše 100 %, ale pouze do výše 100 EUR s minimálním vkladem 10 EUR. Tento bonus má však vyšší maximální sázku ve výši 5 EUR a požadavek na sázení 20x. jiný

Pro výběr musí Sázející vsadit hodnotu bonusu sedmkrát na jednu nebo více sázek s minimálním kurzem 1,50. Platí jiné smluvní podmínky.

50% páteční sportovní bonus

Roku nabízí sázkařům 50% sportovní bonus až do výše 100 EUR, aby se připravili na víkendovou sázkovou zábavu.

Aby se sázkaři kvalifikovali na bonus, musí vložit alespoň 10 €. Maximální sázka pro bonus je spravedlivých 5 EUR, s plným požadavkem na sázení ve výši 20násobku obdržené bonusové částky.

Aby si sázející mohli vybrat své výhry z tohoto bonusu, musí hráči vsadit hodnotu bonusu 7 (sedm)krát na jednu nebo více sázek s minimálním kurzem 1,50. Platí jiné smluvní podmínky.

50% páteční bonus za opětovné načtení

Sázející na Roku si mohou užít 50% pátek Bonus za opětovné načtení až 300 €

Minimální vklad, který musí sázející provést, je minimálně 10 €, který bude dorovnán na 50 %, s maximálním limitem 300 €. Požadavek na maximální sázku je rozumných 5 EUR a požadavek na plné sázení 40x.

Váha různých her na sázkových požadavcích se liší a některé nemusí přispívat.

Prostředky sázejícího budou utraceny jako první s aktivním bonusem v průběhu hry. Sázející utratí bonusové platby, pokud dojde ke ztrátě peněz hráče. Platí jiné smluvní podmínky.

22BET:Až 600 $
Získejte bonus

Pravidla a Podmínky

Nomini
Nomini

Pravidla a Podmínky

Nenechte si ujít tyto bonusy

22BET
22BET
Způsoby vkladu
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Získejte bonus22BET recenze

Pravidla a Podmínky

Close