Recenze bookmakera Roku - Faq

RokuResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
Bonus
Live chat je otevřen 24/7
Spousta různých promo akcí
Mobilní aplikace
Získejte bonus

Pravidla a Podmínky

S důvěrou
Ověřeno
Bezpečné
Live chat je otevřen 24/7
Spousta různých promo akcí
Mobilní aplikace
Roku
Deposit methodsMasterCardVisaNeteller
Získejte bonus

Pravidla a Podmínky

Faq

Faq

Hra zamrzne nebo se nespustí. Co bych měl dělat?

Zkuste stránku obnovit. Nebojte se ztráty dat. Hra bude pokračovat od bodu, kdy byla přerušena. Pokud to nefunguje a prohlížeč znovu zamrzne, zkuste jej restartovat. Pokud to nepomůže, zkuste vymazat mezipaměť prohlížeče. Pokud žádné z výše uvedených řešení nefunguje, obraťte se na pracovníky podpory.

Jak rychle jsou prostředky vybírány?

Doba zpracování žádostí o výběr se pohybuje od 0 do 48 hodin. Víkendové výběry finančních prostředků nejsou povoleny. Rychlost platby závisí na zvoleném způsobu výběru. Ve většině případů jsou prostředky odeslány rychle; například platby na kreditní karty jsou bankou zpracovány do 1-3 bankovních dnů.

Co je to bonusové sázení?

Sázení probíhá v průběhu hazardního hraní ve hrách povolených podle bonusových podmínek. Při sázení se vaše sázky hromadí, dokud celková hodnota této částky nedosáhne cílové hodnoty. Obecně se jedná o bonusovou částku vynásobenou výší sázky. Pokud je například bonus 100 € a sázka je 50 €, budete muset pro dokončení sázení uzavřít sázky v celkové výši: 100 € 50 = 5 000 €.

Co mám dělat, když nemohu vsadit bonus?

Přečtěte si prosím podmínky bonusu. Možná se to pokoušíte vsadit na porušení podmínek. Například ji vsadíte na vyšší než povolenou sázku nebo hrajete hru, která bonusovou sázku neumožňuje. Pokud se na straně sázejícího nevyskytnou žádné chyby, musí okamžitě kontaktovat zákaznickou podporu.

Mohu přistupovat k Roku z libovolného webového prohlížeče?

Protože web používá nejnovější formu HTML5, měly by s ním být kompatibilní všechny standardní prohlížeče, jako je Firefox, Chrome a Safari. V případě, že se vyskytnou nějaké problémy se zobrazením oficiálních webových stránek, podívejte se na nějaké upgrady pro váš prohlížeč.

22BET:Až 600 $
Získejte bonus

Pravidla a Podmínky

Nomini
Nomini

Pravidla a Podmínky

Nenechte si ujít tyto bonusy

22BET
22BET
Způsoby vkladu
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Získejte bonus22BET recenze

Pravidla a Podmínky

Close