Rychlé platby

Jakmile hráč vyhraje sázku a uvidí, že se tyto výhry objeví na jeho účtu sázkové stránky, je zcela přirozené chtít získat přístup k těmto prostředkům co nejrychleji. Doba potřebná ke zpracování výběrů na rychle platících sázkařských webech se v odvětví sázení výrazně liší, přičemž některé weby jsou rychlejší než jiné.

Co je to sázková stránka s rychlými platbami?

Co je to sázková stránka s rychlými platbami?

Rychlá stránka pro sázení na platby eSport umožňuje hráčům rychle vybrat své prostředky, přičemž doba zpracování je nyní u některých platforem až 30 minut. Mnoho faktorů může ovlivnit, jak dlouho trvá zpracování žádosti o výběr, přičemž vybraný zpracovatel plateb také hraje roli v tom, jak dlouho trvá, než budou finanční prostředky hráči k dispozici jako hotovost.

Na sázkařských webech jsou obvykle dostupné různé možnosti výběru, oblíbené jsou VISA a Mastercard a PayPal a dokonce převod přímo na bankovní účet hráče. Stránka pro sázení na rychlé platby zpracuje žádost hráče o co nejrychlejší výběr prostředků, obvykle se vyhne tomu, aby to trvalo déle než několik hodin, za předpokladu, že se nevyskytnou žádné problémy.

Jakmile sázková společnost zpracuje žádost a vydá prostředky k výběru, je na poskytovateli plateb, kterého si hráč zvolil, aby proces dokončil.

Co je to sázková stránka s rychlými platbami?
Nejrychleji platící sázkové stránky eSport v roce 2021

Nejrychleji platící sázkové stránky eSport v roce 2021

Jak jsme zjistili výše, online sázkové stránky eSports se mohou výrazně lišit v množství času, který potřebují ke zpracování žádostí o výběr a získání peněz k zákazníkům. Zde je 10 nejlépe platících online sázkových webů v roce 2021.

BetVictor

Tato online sázková stránka nabízí možnost rychlého výběru VISA Direct a žádosti o výběr zpracuje do 30 minut. VISA Direct poskytuje doručování finančních prostředků v reálném čase pomocí údajů o kartě hráče.

PariMatch

Stejně jako u BetVictor, PariMatch poskytuje možnost výběru VISA Direct a pokouší se zpracovat požadavky na výběr do 30 minut.

Bet365

Tato rychle platící online sázková stránka využívá rychlé výběry prostřednictvím Neteller a má hráčům k dispozici další poskytovatele plateb. Bet365 zpracovává žádosti o výběr výher zákazníků do 12 hodin za předpokladu, že se nevyskytnou žádné problémy, které by mohly způsobit zpoždění.

SBK

Náš seznam tvoří sázková stránka SBK, protože má jedny z nejrychlejších dostupných výběrů Trustly. Doba zpracování žádostí o výběr je 1-2 dny.

Betway

Rychlé výběry jsou opět dostupné prostřednictvím VISA Direct s Betway a žádosti o výběr jsou obvykle zpracovány do 12 hodin.

William Hill

Tato oblíbená sázková stránka s fyzickými obchody může poskytnout jedny z nejrychlejších výběrů debetních karet, které jsou v současnosti k dispozici. William Hill zpracovává žádosti o výběr do 1–3 dnů.

Betfair

Pokud hráč hledá rychlé výběry přes PayPal, pak Betfair nabízí ty nejrychlejší. Žádosti o výběr jsou zpracovány do 4-24 hodin.

888Sport

Tato sázkařská webová stránka, která také nabízí online kasino, poskytuje jedny z nejrychlejších dostupných výběrů MuchBetter – umožňuje hráčům rychlý přístup k jejich výhrám. Po schválení žádosti o výběr je platba obvykle zpracována do 2–3 dnů.

BoyleSports

Některé z nejrychlejších časů zpracování Skrill poskytuje BoyleSports, přičemž žádosti o výběr od hráčů jsou obvykle zpracovány do 24 hodin.

SportingBet

Pokud zákazník hledá výběr šeku, SportingBet nabízí nejrychlejší dostupné časy. Poté, co byla žádost o výběr ověřena a schválena, budou šeky vystaveny do dvou dnů, připravené k vkladu hráče do banky.

Nejrychleji platící sázkové stránky eSport v roce 2021
Jak získat nejrychlejší výplatu na online sázkařské stránce eSport

Jak získat nejrychlejší výplatu na online sázkařské stránce eSport

Pokud hráč hledá nejrychlejší možné výplaty výher z online sázkových webů eSports, může udělat mnoho věcí. A co je nejdůležitější, potenciální zákazníci by měli prozkoumat různé dostupné sázkové stránky a zjistit, jaké časy zpracování poskytují. Zde mohou pomoci recenze od ostatních hráčů, přičemž recenze potvrzují, zda web s rychlým online sázením pravidelně dodržuje uvedené časy výběru, a podrobně popisují případné problémy, se kterými se hráči dříve setkali.

Je také nutné zkontrolovat, jaké platební metody sázková stránka nabízí, přičemž některé jsou pro hráče nevhodné a doba, za kterou budou prostředky k dispozici, se u všech liší. Když je vybrána sázková stránka a poskytovatel plateb a hráč si přeje vybrat své výhry – zajištění, že byla splněna všechna bezpečnostní a identifikační pravidla, pomůže zajistit rychlý zážitek s minimálními problémy.

Jak získat nejrychlejší výplatu na online sázkařské stránce eSport
Proč některé transakce trvají tak dlouho nebo jsou blokovány?

Proč některé transakce trvají tak dlouho nebo jsou blokovány?

Občas hráč zjistí, že zpracování jeho požadavku na výběr online sázek eSport trvá déle než obvykle nebo že byl zcela zablokován. Důvody se mohou lišit, přičemž všechny případy jsou jiné.

Zdravým rozumem však je, že hráč neprošel dostatečně procesem identifikace – zvláště když je žádost o výběr zablokována. Zákony vynucované vládami a pravidla stanovená regulačními orgány vyžadují, aby sázkové webové stránky ověřily identitu hráčů, než bude možné vybrat jakoukoli výhru. Jsou také prosazovány bezpečnostní předpisy, jako jsou zákony proti praní špinavých peněz a podvodům.

Pokud sázková stránka nemůže ověřit identitu zákazníka nebo existuje podezření na podvod, bude platba zablokována, dokud nebudou tyto problémy vyřešeny. Pokud by byla platba zablokována nebo zpožděna až do dalších kontrol, pak sázková stránka informuje zákazníka a upozorní na všechny kroky, které je třeba učinit, aby byl výběr dokončen.

Aby se tomu zabránilo, hráči by se měli ujistit, že provedli všechny kroky ověření požadované během žádosti o výběr – jako je poskytnutí kopií vhodné identifikace a dokladu o adrese. Ve vzácných případech, kdy má hráč pocit, že jeho výběr byl nespravedlivě zablokován nebo zadržen, může být podána stížnost na sázkařské stránce. Mohou být také postoupeny nezávislým rozhodčím.

Proč některé transakce trvají tak dlouho nebo jsou blokovány?
Nejrychlejší platební metody výběru

Nejrychlejší platební metody výběru

V celém odvětví online sázení je k dispozici široká škála platebních metod výběru, přičemž ta nejoblíbenější přitahuje tisíce věrných zákazníků. Doba, za kterou tito poskytovatelé plateb zpřístupní finanční prostředky sázejícím, se značně liší, přičemž ti nejrychlejší mají prostředky na hráčském účtu během několika minut. Poskytovatelé plateb, jako je PayPal a Skrill, mohou nabízet výběry na mnoha sázkařských webech a zákazníci i podniky jim velmi důvěřují.

Poskytují rychlé časy zpracování plateb a spoléhají se na jejich vysokou úroveň zabezpečení a robustní zásady ochrany zákazníků. Výběry lze také rychle provést pomocí karet VISA a Mastercard, které přijímají tisíce míst po celém světě a většina hráčů je již bude využívat prostřednictvím svých debetních a kreditních karet.

Některé sázkové stránky mají k dispozici kamenné obchody, kde lze výhry vyzvednout v hotovosti, což je rychlý a bezpečný způsob, jak vybrat vybrané výhry.

Nejrychlejší platební metody výběru