FIFAe World Cup

January 26, 2023

Průvodce sázením FIFAe, který vás připraví na návrat finále FIFAe 2023

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Otázka "Mohu vsadit na FIFA eSports?" ptají se milovníci fotbalu po celém světě. Jako jeden z nejpopulárnějších eSportů na světě FIFA přirozeně vyvolává tento druh dotazů. Každý den hrají miliony fanoušků FIFA online proti sobě. Mnoho lidí se stalo špičkovými profesionály FIFA eSports a soutěží na nejvyšších úrovních ve velkých šampionátech a turnajích.

Průvodce sázením FIFAe, který vás připraví na návrat finále FIFAe 2023

Naučte se detaily sázení FIFA a kde vsadit s pomocí našeho komplexního průvodce. Přečtěte si naše rady a buďte na to mnohem připravenější sázejte v nejlepších sázkových kancelářích.

Jak zahájit sázení FIFA eSports

Sázení FIFA eSports je fenomén, který existuje již nějakou dobu. Hráči a jejich následovníci již dlouhou dobu sázejí na výsledky svých lig a turnajů. Hráči však v posledních letech posunuli volnočasovou aktivitu sázení na videohry na profesionální úroveň. Sázení na profesionální hráče FIFA eSports bylo v posledních letech výrazně jednodušší díky velkému množství mezinárodních akcí, na kterých se účastní týmy z celého světa.

Navíc sázení na FIFA je totožné s sázení na sport jako fotbal, tenis a NFL. Základní myšlenka je stejná: vsaďte na výsledek, o kterém si myslíte, že nastane. Pokud se tak stane, dostanete své peníze zpět.

FIFA a další eSporty lze hrát v různých nastaveních. Sázkové stránky FIFA bude obsahovat rozpis nadcházejících zápasů a turnajů, na které lze vsadit, pokud kliknete na záložku „FIFA“. Můžete se také podívat na dostupné hry a vybrat si jednu, kterou budete sledovat.

Podívejte se na kurzy, které jsou aktuálně nabízeny, jakmile se rozhodnete pro hru. K dispozici bude široká škála sázek, od jasných (výsledek zápasu a přesné skóre) až po nové (střelec prvního gólu a oba týmy, které skórují).

Po provedení výběru sázky můžete zadat svůj vklad kliknutím na kurz a jeho přidáním na sázenku. Než kliknete na tlačítko "Umístit sázku", ujistěte se, že souhlasíte s rizikem a potenciálním výnosem.

Pro ilustraci řekněme, že si přejete vsadit 5 GBP s kurzem 2,10 na Dragonna, abyste porazili Gorilu na FIFA eWorld Cup. Chcete-li vsadit, vyberte kurz vítězného týmu a klikněte na „Vsadit nyní“. To znamená, že je možná dividenda ve výši 10,50 GBP. Poté, co jste vsadili, můžete relaxovat a užívat si hru. 

Nejlepší sázkové trhy FIFA eSports

Několik sázkových webů FIFA nabízí nepřeberné množství vynikajících Sázkové kurzy eSports. Některé z nejběžnějších kurzů pro sázení FIFA eSports a způsob jejich výpočtu jsou následující:

Sázka na zápas

Jedná se o jednoduchou sázku, ve které podporujete tým, aby vyhrál, prohrál nebo remizoval. Nejzákladnější druh sázení ve sportu v jakékoli části světa je často označován jako "1/2". Sázející, kteří s eSports teprve začínají, se mohou podívat na trh sázek na zápasy.

Celkové skóre

Sázka na celkové skóre je složitější sázka než sázka na zápas, protože zahrnuje předpovídání počtu gólů, které budou vstřeleny během hry. Chtějí říct něco v tomto smyslu: +5,5. Pokud vsadíte na více než 5,5 gólu a padne šestý gól, svou sázku vyhrajete.

Poločasové skóre

Tato sázka je ideální pro diváky, kteří chtějí, aby byla dokončena rychle. Poločasové sázky vyžadují, aby sázející jednoduše předpověděl, jaké bude skóre až do přestávky ve hře.

Sázky na turnaje

Sázky na turnaje, jako je FIFA eWorld Cup, pořádají různé sázkové weby FIFA. Můžete vsadit na případné vítěze událostí a dokonce vybrat tři nejlepší, kteří skončí. Pro nadšence, kteří mohou čekat, jsou to vynikající investice.

Handicapy

Optimální strategie pro sázení na favorita a zároveň zlepšení vašich kurzů. Jako prostředek k vyrovnání sázkového pole zahrnují handicapy použití fiktivní přidané váhy ke konečnému skóre. Pokud například vsadíte na tým s handicapem -1,5 gólu, budete inkasovat pouze v případě, že tato strana vyhraje o tři nebo více gólů.

Jak fungují sázkové kurzy FIFA eSports

Pokud s sportovním sázením teprve začínáte, možná nevíte, jak se počítají kurzy. Nebojte se; snadno se učí a jejich pochopení nebude trvat dlouho. Zlomkové, desetinné a americké kurzy jsou tři hlavní varianty. Jak fungují?

Zlomkové kurzy

Pravděpodobnosti každého scénáře jsou zobrazeny jako zlomek. Příklad: 4/1. Zde vám sázka pouze 1 € vynese 4 €. Odejdete s 5 € (vaše počáteční sázka plus další výplaty). S kurzem 10/1 je k výhře 10 EUR potřeba jediné euro kapitálu. Vyzkoušejte svou investici a možnou odměnu na sázence, pokud máte potíže s výpočtem kurzu.

Americké kurzy

Tyto kurzy fungují jako index. Můžete očekávat, že obdržíte 150 EUR, pokud riskujete 100 EUR v kurzu 1,5. Za předpokladu, že sázka 1 € s kurzem +4000 přinese výplatu 40 €. Pokud vyhrajete s kurzem pod nulou, prohrajete více, než byla vaše počáteční sázka. Při kurzu +400 by sázka na libru přinesla zpět 1,25 libry.

Desetinný kurz

Desetinná cena ukazuje, kolik vyděláte, pokud na výsledek vsadíte 1 €. Například 5,00 vám vydělá 5 EUR, což je váš vklad a vaše výhry. Když kurz klesne pod 2,00, vyděláte méně, než je váš vklad na vítěznou sázku. Například 1 € na vítěznou sázku 1,86 vám vydělá 1,86 €.

Nejlepší strategie sázení FIFA

Nejlepší strategie pro sázení FIFA eSports je projít si celou sázkovou kancelář a vybrat si, který zápas budete sledovat. Mnoho lidí, kteří teprve začínají se sportovním nebo eSports sázením, se musí okamžitě vyhnout velkým sázkám. Použití racionality při sázení však může zvýšit vaše šance na úspěšné sázky.

Udělej si domácí úkol.

Několik zdrojů statistik eSports, včetně online příruček a webových stránek, poskytuje podrobné statistiky FIFA, které si můžete prostudovat před soutěžemi a během nich. Podívejte se na jejich čísla a statistiky turnaje a určete, kteří jednotlivci mohou vyhrát.

Začněte v malém.

Tato rada se vztahuje na všechny formy hazardních her, včetně eSportů, kasin, sportů a pokeru. Začít s malými sázkami vám umožní získat zkušenosti, aniž byste ohrozili vaši finanční stabilitu.

Dejte do hry své peníze, ne hráče.

Proč nevsadit na zápas, když si nemůžete vybrat protistranu? Kategorie sázek, jako je celkový počet gólů a rohové kopy, jsou skvělým způsobem, jak sázet bez podpory určitého týmu.

Nespěchejte.

Pamatujte, že sázíte na sportovce eSports, nikoli na jejich oblíbené fotbalové kluby. Není dáno, že profesionál z Liverpoolu porazí profesionála z Wiganu jen proto, že hraje s Liverpoolem a profesionál z Wiganu hraje za Wigan.

Závěrečné myšlenky

Nyní, když máte ve svém arzenálu základy, je čas vyrazit a uzavřít svou první sázku FIFA eSports. Nezapomeňte uzavírat sázky na legitimních a bezpečných sázkařských stránkách FIFA, abyste měli zábavný a bezpečný zážitek ze sázení. Vybrali jsme důvěryhodné sázkové stránky eSports, které vám pomohou učinit informovaný výběr. Hodně štěstí a bav se!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky