Vše o sázení na NewBee

NewBee je špičkový esportový tým se sídlem v Číně. Tým vyhrál The International 2014 a skončil druhý v The International 2017. NewBee měl divize v Dota 2 a League of Legends. Také tým měl divize StarCraft 2, Warcraft 3 a Hearthstone. NewBee si za vítězství v The International 2014 odneslo 5 milionů dolarů jako odměnu. Výhra je dostala do Guinessovy knihy rekordů za největší cenový fond v tehdejší soutěži esportů.

Bohužel v lednu 2021 NewBee a jeho hráči utrpěli trvalý zákaz účasti na všech akcích Valve kvůli ovlivňování zápasů. Zákaz se týká také týmů a hráčů League of Legends (LoL) a Hearthstone.

Vše o sázení na NewBee
Hráči NewBeeNejsilnější hry NewBeeProč je NewBee populární?Ocenění a výsledky NewBeeNejlepší a nejoblíbenější hráči NewBeeKde a jak sázet na NewBee
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Hráči NewBee

Tým Dota 2 měl několik hráčů zastupujících NewBee na různých turnajích. Mezi hráči byli Xu 'Moogy' Han, Yin Rui alias Aq a Wen' Wizard' Lipeng. Yan' Waixi' Chao, Zeng Hongda alias Faith a Lai 'Fonte' Xingyu reprezentovali NewBee v různých soutěžích Dota 2 v roce 2020.

Hráči týmu International 2014 byli Zhang' xiao8' Ning, Zhang 'Mu' Pan, Chen' Hao' Zhihao a Wang Jiao alias Banana. Zbytek členů týmu byli Wang' SanSheng' Zhaohui a Gong Jian, alias ZSMJ. Všichni členové byli Číňané.

LoL

The League of Legends Tým měl v průběhu let několik hráčů. Jedná se především o Číňany, včetně; Fang Qi-Fan alias Skye, Bao'V'Bo, Hong Hao alias HanXuan a Zhu Yong-Quan alias Quan. Dalšími hráči jsou Lei' Corn' Wen, Zhang Hong-Wei alias Mor, Li' Dream6' Xiang a Lin Wei-Xiang alias Lwx.

Dalšími nejlepšími hráči, kteří reprezentovali tým, byli Liu Qing-Song, alias Crisp, Yu 'Happy' Rui a Li Wei-Jun, alias Vasili mezi mnoha dalšími čínskými hráči, kteří odešli poté, co byla soupiska rozpuštěna.

Hearthstone

Divize má méně hráčů zastupujících NewBee než League of Legends. Mezi hráči patří Wu 'Wayne' Wei Han 'Princ' Xiao a Feng Jianbin, alias Hulk. Dalšími jsou Shen Yang, alias God Slayer, Zhang' lovelychook' Bohan a Luo Siyuam, alias Kismet, kteří také zastupují NewBee v Hearthstone soutěže. Zbytek členů byli Hu' NaiGoD' Chao, Jiang Xu alias Bubble, Song Ming alias LonelyGod a Sung' Richard Knight' Bing. Všichni hráči na soupisce byli Číňané.

StarCraft 2

The StarCraft II soupiska byla malá s pouze pěti hráči. Mezi členy byli Baek Dong Jun alias Dear (Jihokorejec) a Sasha' Scarlett' Hostyn (Kanaďan). Zbytek členů byli Číňané; Wang Yu lun alias Shana, Li' TIME' Peinan a Hu' Top' Tao. Tým byl rozpuštěn v březnu 2020.

Válečné řemeslo

The Válečné řemeslo seznam byl vytvořen v roce 2018, ale později se v dubnu 2020 rozpadl. Členy týmu byli Guo' eer0' Zixiang (Číňan), Jo Ju Yeon alias LawLiet a Park 'Lyn' Joon, oba Jihokorejci.

Nejsilnější hry NewBee

Dota 2

NewBee se dostalo do centra pozornosti počátkem roku 2014. Stalo se tak během čínského přeskupení před výkopem Mezinárodníčtvrtý turnaj. Tým se pak jmenoval „Tým snů 2“. Zvěsti o novém herním oblečení vyvolal příspěvek kapitána xiao8 na QQ, kde řekl: "Nový začátek v roce 2014 po třech letech v LGD, navždy sníte o 5."

Během několika týdnů tým oznámil, že se zúčastní třetí sezóny Sina Cupu. Seznam, který byl v době oznámení stále tajný, později odhalil Mu, ChuaN, Hao a Faith jako další členy vedle Xiao. Poslední čtyři byli bývalí členové Invictus Gaming a TongFu.
League of Legends

Tým šestkrát vyhrál a desetkrát prohrál, aby skončil 4. ve své skupině jarní sezóny LPL 2017. Stále získali slot pro play off, kde zvítězili 3-1 proti Invictus Gaming. Poté byli poraženi 3:0 ve čtvrtinách od EDward Gaming.

V Demancia Cupu (2017) skončili na žalostném 13. místě poté, co propadli 1:2 s Young Glory. Věci se příliš nezlepšily ani v létě, kdy devět vyhráli a sedm prohráli a skončili třetí ve skupinové fázi. Výhra 3:0 nad Snake esports v play-off byla opět zničena prohrou 0:3 s týmem WE ve čtvrtfinále.

Proč je NewBee populární?

Před zákazem patřil NewBee mezi úspěšné a nejoblíbenější esportové týmy v Dota 2. Organizace obsadila první místo v The International 4 a druhé místo v The International 7. The International neboli TI je vrcholem soutěžní scény Dota 2.

NewBee se dostalo na výsluní díky svému outfitu Dota 2. Nejlepší umístění na několika akcích, kde porazili známé soupeře, zvýšily jejich proslulost. Fanoušci sledovali snahu NewBee o triumf na International 2014, jednom z nich nejzajímavější turnaje. Tehdy se dostali na výsluní tím, že porazili Vici Gaming, když dokázali, že jsou nejlepším černým koněm sezóny.

V hlavní části turnaje se utkalo 16 týmů a 11 z nich dostalo přímou pozvánku. Ostatní čtyři se přitom museli kvalifikovat přes samostatné regionální kvalifikace, přičemž druzí kvalifikace měli šanci hrát o konečné umístění v hlavním turnaji. NewBee byl jedním z nich nejlepší týmy esportů získat přímé pozvánky a jejich finanční odměna vytvořila nový rekord. To vytvořilo tým jako globální domácí tým Dota 2.

Ocenění a výsledky NewBee

Dota 2

Dota 2 stále patří mezi nejznámější esport týmy na celém světě. Tým vyhrál přes třináct milionů dolarů z různých soutěží, kterých se účastnil. Mezinárodní ročníky 2014 a 2017 byly nejpozoruhodnějšími výsledky. Tým vyhrál ročníky 2014 a vydělal rekordních 5 025 029 $.

NewBee skončil na druhém místě poté, co prohrál s Team Liquid, ale získal rekordních 3 950 067 $. Tým také vydělal 686 602 $ na odměnách z The International 2019, přestože skončil na 11. pozici.

NewBee vyhrálo několik turnajů, včetně ESL One Genting 2018, kde vydělali 160 000 $. Získali také 150 000 $ a 69 000 $ za vítězství v Perfect World Masters a Galaxy Battles. NewBee byli vítězi Dota 2 Professional League Season 2 – Top a Nanyang Dota 2 Championships Season 2, kde vydělali 238 000 $ a 100 610 $.

Tým vyhrál World Cyber Arena 2014 a vydělal 326 257 $. Později na The Manila Major 2016 NewBee skončil třetí, ale získal 315 000 $ na odměnách.

League of Legends

Divize League of legends není tak úspěšná jako tým Dota 2, ale má za sebou slušné výsledky. NewBee skončil šestý na LPL 2017 Summer Playoffs a vydělal 30 400 $. Tým vydělal 29 000 $ za šesté místo v LPL 2017 Spring Playoffs.

StarCraft II a Warcraft

Tým neměl v těchto soutěžích velký komerční úspěch. Ve StarCraft II NewBee vyhrál Příští jaro 2019, ale skončil na druhém místě na podzim Příštího 2019. NewBee skončil osmý na China Team Championship 2019 Season 2 a čtvrtý na The China Team Championship 2019 Season 1.

NewBee vyhrál Penguin Sky Cup a skončil třetí na soutěžích Super WGL 2019 (Team) Warcraft. Oba měli také menší komerční úspěch.

Nejlepší a nejoblíbenější hráči NewBee

Chen Zhihao

Hao, často známý jako General Hao v čínské herní komunitě, patří mezi nejnadšenější hráče na scéně. Hao je ostřílený v LAN soutěžích a ukázal se pro esport týmy jako NewBee, TongFu, Nirvana.cn, Pandarea, TyLoo, Invictus Gaming a Vici Gaming. Jeho nadšení při zápasech je legendární. Má silnou touhu zabíjet jako hráč na přenášení, o čemž svědčí jeho četné skoky na zabití.

Jeho nebezpečné pohyby charakterizují jeho osobnost a rozdělující odměny nebo neúspěchy vyplývající z jeho agrese mohou prospět nebo poškodit tým, jehož se účastní. Hao soutěžil v každém vydání The International, v roce 2011 se umístil na 9.-12. místě s TyLoo, na 7.-8. místě v roce 2012 (TongFu), 4. v roce 2013 (TongFu), 1. v roce 2014 s NewBee a 4. v roce 2015 (Vici Gaming), a 4. v roce 2016 (NewBee).

Mu

Zhang Pan je profesionální hráč Dota 2 z Číny. Mu soutěžil s Tongfu na mezinárodních soutěžích v letech 2012 a 2013 a skončil mezi nejlepšími osmi a čtyřmi nejlepšími. Začátkem roku 2014 podepsal NewBee, zajistil si The International 2014 a byl členem týmu na The International 2015 a The International 2016. 14. září 2016 oznámil svůj odchod.

Xiao8

Zhang Ning byl poté hlášen jako člen „Týmu čínských snů“. Později se ukázalo, že byl koupen společností NewBee spolu s Hao za přibližně 100 000 USD a připojil se ke KingJ ZSMJ a Mu. Xiao8 by začínal jako podpůrný hráč, dokud Banana a Sansheng nenahradili ZSMJ a KingJ a předali offflane Xiao8. Navzdory tomu, že byl téměř poražen ve skupinové fázi, tento tým by si poté připsal The International 2014. Xiao8 oznámil svůj odchod z profesionálního hraní na Weibo 29. července.

Kde a jak sázet na NewBee

Nabízí několik sázkových kanceláří sázkové kurzy na esporty. Hráči, kteří dosáhli zákonného věku pro sázení, mohou na takové hry vsadit, pokud jsou hazardní hry v esportech v jejich zemi legální. Hráči si při sázení vybírají mezi skiny (virtuálními předměty ve hrách) a skutečnými penězi. Skin hazard je nyní mnohem populárnější než hotovostní sázení. Herní vzhledy jsou nejoblíbenější měnou v bookmakerech skinů a představují více než polovinu všech sázkových aktivit.

GGBet, 1Xbet a Betway jsou některé z elitních sázkových stránek na esporty, které nabízejí jedny z nejkonkurenceschopnějších sázkových kurzů na esporty NewBee. Trhy obsahují Dota 2 a League of Legends, stejně jako další propagační akce esportů. GGBet nadále nabízí nejkonkurenceschopnější trhy s esportovými sázkami.

Strategie sázení na NewBee

Jeden z nejlepší strategií je sázet na vítěze jakékoli soutěže NewBee na nejlepší stránky pro sázení na esporty. Sázení na správné skóre a sázení na handicap na trhu Vítěz zápasu jsou životaschopné možnosti. Uživatelé si také mohou vsadit na to, kolik map NewBee vyhraje v sérii a kolik kol vyhraje na mapovém handicapu. I když jsou trochu složité, jsou k dispozici také sázky Game Draw, Overtime a Under/Over na celkový počet odehraných kol mapy.

Hráči musí vždy zkoumat minulé týmové výkony, zprávy a obecné trendy v oboru, aby se mohli řídit jejich sázkovými strategiemi.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda