Nejlepší bookmakeři přijímající Bank transfer

Bankovní převod je přesně to, jak to zní – je to převod přímo z bankovního účtu na jiný bankovní účet nebo online platební účet. Jednotlivec se přihlásí do své banky, nastaví si údaje o osobě či firmě, které chce peníze převést, vybere částku a odešle bance žádost k doplnění.

Záleží na příjemci, jak dlouho může transakce trvat. Některé transakce jsou téměř okamžité, zatímco u jiných může dokončení trvat několik hodin nebo dokonce několik dní.

Nejlepší bookmakeři přijímající Bank transfer
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
LocaliserJakub SvobodaLocaliser
Je bankovní převod populární?

Je bankovní převod populární?

Převody byly nastaveny bankami obecně, nelze tedy určit konkrétní výchozí bod pro tento typ transakce. Používání tohoto typu transakce má řadu výhod, zejména pro ty, kteří používají hodně online bankovnictví. U většiny bank, jakmile uživatel nastaví údaje o příjemci, stačí několik kliknutí k provedení dalších transakcí s tímto účtem.

Pro ty, kteří využívají online kasina a online bookmakery, je snadné dobít své sázkařské účty bankovním převodem.

Mnoho z nich bude mít jako možnost platby bankovní převod. Je dobré zkontrolovat jejich platební stránku a zjistit, které z nich to nabízejí jako možnost platby. Vzhledem k tomu, že bankovní převody jsou snadnou možností pro ty, kdo mají bankovní účet, stalo se to populární všechny země jako platební metodu a existuje jen velmi málo bank, které tento typ transakce neumožňují.

Někteří uživatelé mohou mít obavy z bezpečnostních důsledků převodu peněz tímto způsobem, ale existují způsoby, jak chránit osobní údaje při převodu z bankovního účtu.

Je bankovní převod populární?
Použití bankovního převodu v online sázkových kancelářích

Použití bankovního převodu v online sázkových kancelářích

V některých případech může být možné propojit účet online sázení na esporty s údaji o vašem bankovním účtu, takže převod lze dokončit pouze několika kliknutími. Je však důležité si uvědomit, že každá banka bude fungovat trochu jinak. Budou mít různé procesy na ochranu uživatele při převodu finančních prostředků.

Někteří mohou chtít, aby uživatel prošel procesem „bezpečnostní otázky“, zatímco jiní mohou odeslat ověřovací kód, který bude nutné zadat, aby byl převod dokončen. Je dobré, aby se uživatel s procesem seznámil dříve, než jej začne používat.

Ve většině případů vše, co uživatel musí udělat, je přejít na platební stránku na sázkařském účtu esportů a vybrat jako možnost platby „bankovní převod“. To pak dá možnost připojit se k jednotlivé bance, kde se uživatel bude muset přihlásit ke svému účtu a dokončit transakci.

Oba sázková stránka esportů a banka může mít limity na množství peněz, které lze tímto způsobem převést, zejména pokud je uživatel v jiné zemi než kasino nebo sázková stránka. Je nezbytné si předem ověřit, zda limit platí.

Použití bankovního převodu v online sázkových kancelářích
Jak provést výběr bankovním převodem

Jak provést výběr bankovním převodem

Jakmile jsou jakékoli výhry připsány na účet uživatele sázkové stránky, má uživatel možnost si peníze vybrat. To lze provést také formou bankovního převodu, pokud tento způsob stránka nabízí. Je třeba poznamenat, že některé stránky neumožňují uživateli vybrat prostředky jiným způsobem, než který použil pro svůj poslední vklad.

Pokud byl například poslední vklad proveden pomocí možnosti elektronické peněženky, nebudete moci k výběru prostředků použít bankovní převod.

Uživatel bude také muset zkontrolovat všechny limity výběru, které jsou na místě. Stránka sama o sobě nemusí povolit výběr prostředků, dokud zůstatek na účtu nedosáhne konkrétní částky. To se bude lišit web od webu.

Jak provést výběr bankovním převodem
Doba zpracování pro výběr bankovním převodem

Doba zpracování pro výběr bankovním převodem

Doba zpracování je dalším faktorem, který je třeba vzít v úvahu, a také se bude lišit místo od místa. U některých stránek může trvat jen několik hodin, než se prostředky objeví na bankovním účtu, ale v jiných případech to může trvat několik dní. Je možné vybírat finanční prostředky pomocí mobilního telefonu, pokud je sázková stránka povolena pro mobily a většina stránek sázejících a online kasin je nyní dostupná z mobilního telefonu.

Doba zpracování pro výběr bankovním převodem
Výhody a nevýhody bankovního převodu

Výhody a nevýhody bankovního převodu

Klady

  • Jednoduchý způsob převodu peněz na účet poskytovatele sázek
  • Není třeba mít další aplikace, které vám pomohou s přenosem
  • Často lze provést přímo z webu sázení na esporty
  • Široce dostupný způsob převodu prostředků, protože většina lidí má bankovní účet
  • Další vrstvu zabezpečení lze přidat pomocí aplikace pro převod třetí strany, takže bankovní údaje nemusí být vždy přidávány k účtu poskytovatele

Nevýhody

  • V některých případech může být nutné přidat podrobnosti o bankovním účtu k účtu na stránce sázení na esporty, což může vést k bezpečnostním obavám
  • Některé doby zpracování jsou dlouhé a trvají několik dní
  • Ne všechny stránky nabízejí bankovní převod jako možnost
Výhody a nevýhody bankovního převodu
Jak založit účet

Jak založit účet

Prvním krokem, který musí každý uživatel sázkové stránky na esporty udělat, je otevřít si účet u poskytovatele. To bude zahrnovat poskytnutí osobních údajů a v některých případech si poskytovatel může vyžádat další informace, jako je dokumentace k potvrzení jména, věku a adresy. To bude vyžadováno pro splnění jejich povinností zajistit, aby všichni uživatelé používali web legálně. Jakmile je účet zřízen, uživatel může zvolte způsob platby které chtějí použít.

Je třeba poznamenat, že uživatel může změnit způsob platby, pokud si to přeje, takže jeho první transakce může být prostřednictvím kreditní karty, zatímco další může být bankovním převodem. K otevření účtu u poskytovatele sázení na esporty není nezbytně nutné mít bankovní účet a uživatelé by si měli být vědomi toho, že pokud si chtějí otevřít účet sázení na esporty, budou muset dodržovat zákonné věkové limity své země.

Mohou existovat i další omezení, která se však budou lišit místo od místa a země od země.

Jak založit účet
Možnosti zákaznické podpory bankovního převodu

Možnosti zákaznické podpory bankovního převodu

Uživatelé, kteří se rozhodnou pro bankovní převody, zjistí, že je jim k dispozici velká podpora. Je zřejmé, že není možné vyjmenovat podporu dostupnou u každé jednotlivé banky, ale většina bank má k dispozici řadu možností pro ty, kteří je chtějí kontaktovat. Budou zahrnovat call centra pro telefonický kontakt, e-mailovou podporu a online live chat. Možnosti se budou lišit banka od banky. Většina z těchto možností je k dispozici nepřetržitě, ale opět se bude lišit.

Podobný počet možností bude k dispozici na stránce sázení na esporty, takže pokud je problém s technickými aspekty převodu na účet poskytovatele, tamní zaměstnanci budou schopni pomoci. Vzhledem k tomu, že sázkové stránky jsou zákazníkům k dispozici v kteroukoli noční nebo denní dobu, podpora je často dostupná nepřetržitě.

Možnosti zákaznické podpory bankovního převodu