Nejlepší bookmakeři přijímající Dogecoin

Nyní je jasné, že na online sázkových stránkách eSports můžete platit kryptoměnami. Ne všichni poskytovatelé však umožňují online sázení eSports pomocí dogecoinu. Pokud najdete platformu, která přijímá tuto digitální minci, tato příručka vám poskytne všechny potřebné informace.

Dogecoin má decentralizovaný systém a má nulovou vládní kontrolu. Bez ohledu na to, odkud sázíte, síť je stejná. Sázení na esporty prostřednictvím dogecoinu udržuje vaši online identitu skrytou, protože při financování svého herního účtu nemusíte uvádět svou skutečnou identitu. Zjistěte, jak to funguje, na webových stránkách sázení eSports.

Nejlepší bookmakeři přijímající Dogecoin
Vše, co potřebujete vědět o dogecoinu

Vše, co potřebujete vědět o dogecoinu

Dogecoin (DOGE) je open-source derivát kryptoměny Luckycoin založený na Litecoinu. Jeho mechanismus proof of work využívá technologii skriptů. Mince byla spuštěna 6. prosince 2013 dvěma softwarovými inženýry – A Portlandem, programátorem IBM v Oregonu Billy Markusem a jeho kamarádem Jacksonem Palmerem, produktovým manažerem Adobe Inc. ze Sydney v Austrálii.

Zatímco to začalo jako vtip, neslo logo psa Shiba Inu, DOGE postupně přitahovalo masy a do května 2021 dosáhlo tržní kapitalizace více než 85 miliard dolarů.

Jackson Palmer si chtěl dělat legraci kryptoměna humbuk a lidé ho nazývali skeptickým analytikem. Jeho tweety získaly spoustu pozitivní zpětné vazby, když představil Dogecoin.com.

Mezitím se Billy Markus pokoušel vyvinout kryptoměnu, ale jeho marketingové úsilí bylo neplodné. Oslovil Plamera a využil rozruch Dogecoinu k prodeji softwaru, který je nyní skutečným Dogecoinem.

Vše, co potřebujete vědět o dogecoinu
Je Dogecoin oblíbenou kryptoměnou?

Je Dogecoin oblíbenou kryptoměnou?

Dogecoin je globální coin a lze jej použít jako a způsob platby za hazardní hry na esportech. Jeho rozšiřující se uživatelskou základnu lze přičíst jeho lukrativním investičním příležitostem. Na rozdíl od bitcoinu má dogecoin záměrně vysokou nabídku. Téměř všechny krypto cesty, od volných trhů až po kryptopeněženky a burzy, podporují obchodování s DOGE.

Zdá se, že jde o oblíbenou metodu vkladu v zemích, které dosud nelegalizovaly online hazardní hry. Kromě anonymity je DOGE vysoce šifrováno s minimální pravděpodobností hacknutí.

Dogecoin umožňuje sázejícím na eSports snadno a rychle financovat své účty. Každá mince má specifickou hodnotu a sázející na esporty je mohou použít k sázce na svou oblíbené esportovní hry z CS: GO, DOTA2, LoL atd.

Je Dogecoin oblíbenou kryptoměnou?
Jak vkládat dogecoiny

Jak vkládat dogecoiny

Před vložením vkladu zkontrolujte, zda nemáte nového hráče bonusové kódy a další propagační akce. Až budete připraveni, postupujte podle těchto pokynů:

 • Otevřete si účet u sázkové kanceláře eSports a přihlaste se
 • Ujistěte se, že stránka přijímá DOGE. Dogecoin by se navíc měl objevit na seznamu dostupných platebních možností v sekci pokladna.
 • Přejděte na kartu vklady a klikněte na 'Dogecoin' jako preferovaný způsob vkladu
 • Zobrazí se nové okno, kde zahájit transakci
 • Zadejte adresu své peněženky Dogecoin a přihlašovací údaje
 • Naskenujte QR kód poskytnutý operátorem esportu nebo zadejte adresu jeho digitální peněženky
 • Zadejte částku v DOGE, kterou chcete vložit. Některé stránky vás požádají, abyste uvedli částku v USD a převedli ji na DOGE
 • Potvrďte transakci a klikněte na odeslat
 • Váš zůstatek sázek se projeví během několika minut

Používání dogecoinů na webových stránkách Esports

Dogecoin je těžen každou minutu a je uložen v kryptopeněžence. Tuto peněženku nelze propojit s bankou, protože téměř všechny země nemají formální regulační politiku pro DOGE.

S Dogecoinem jako metodou vkladu pro esporty provedete bezplatný převod do sázkové kanceláře esportů. Pokud existuje nějaký poplatek, je to na webu hazardních her, což je vzácné. S DOGE můžete provádět transakce s jakoukoli částkou, ale ujistěte se, že je v rámci vkladového limitu operátora.

Jak vkládat dogecoiny
Jak provést výběr pomocí dogecoinu

Jak provést výběr pomocí dogecoinu

Ačkoli jsou vklady dogecoinů srovnatelně rychlejší než výběry, oba procesy jsou prakticky totožné. Ale každý web s hazardními hrami eSports má minimální a maximální limit výběru za den, týden nebo měsíc. Postup bude vypadat takto:

 • Přejděte do své sázkové kanceláře esports a přihlaste se ke svému účtu
 • Přejděte do sekce plateb a klikněte na „Výběry“
 • Vyberte si Dogecoin jako způsob vyplácení peněz
 • Zkopírujte adresu své peněženky Dogecoin a zadejte ji na stránce výběru
 • Zadejte částku výplaty
 • Stiskněte tlačítko pro ověření a počkejte, až dorazí vaše dogecoiny
Jak provést výběr pomocí dogecoinu
Časový rámec a poplatky za výběr dogecoinů

Časový rámec a poplatky za výběr dogecoinů

Pokud vás zajímá, jak rychle peníze vyjdou, odpověď je, že záleží. Samozřejmě je to rychlejší než standardní bankovní metody, ale až poté, co web esportů schválí váš výběr. Ověření vašich přihlašovacích údajů může webu trvat až 48 hodin.

V blockchainovém systému nedochází k žádnému zpoždění, protože účetní kniha Dogecoinů zpracovává četné transakce za minutu. V ideálním případě byste měli očekávat výhry na svém účtu za den nebo dva.

Dobrou zprávou je, že systém Dogecoin neúčtuje poplatky za zpracování za výběry z hazardních her v esportech. Sázková kancelář si bude účtovat poplatek pouze během směny mezi kryptoměnami, který bude zanedbatelný.

Časový rámec a poplatky za výběr dogecoinů
Klady a zápory dogecoinu

Klady a zápory dogecoinu

Obrovská krypto komunita podporuje DOGE. Pokud vaše země legalizovala online hazardní hry, můžete s mincí volně sázet. Pokud je sázení ve vašem regionu omezeno, použijte VPN u dogecoinu webové stránky eSports. Přečtěte si o výhodách a nevýhodách používání DOGE pro sázení na esporty.

Profesionálové

 • Snadné, rychlé a bezpečné transakce
 • Úplná anonymita
 • Žádné těžební limity
 • Kompatibilita s decentralizovanou burzou
 • Přístup ke speciálním krypto bonusům
 • Hráči snadno získají více DOGE po vyhraných sázkách

Nevýhody

Zatímco investice do DOGE má mnoho výhod, zdá se, že mince má problémy kvůli několika negativním faktorům.

 • I když je to zábavné, není to skutečně inovativní
 • Bez uzávěrů napájení
 • Souvisí se schématy pump-and-dump
Klady a zápory dogecoinu
Proces otevření účtu Dogecoin

Proces otevření účtu Dogecoin

Prvním krokem k používání DOGE pro online sázení je nákup mincí. Kryptoměna nejsou fiat peníze, takže neexistuje způsob, jak můžete vejít do finanční instituce a nějaké si koupit. Proces získávání dogecoinů probíhá online.

Začněte registrací na spolehlivé platformě pro výměnu kryptoměn, jako je Binance. Počkejte, až bude váš profil ověřen prostřednictvím e-mailu. Poté můžete procházet dostupné kryptoměny na otevřeném trhu a zjistit, zda se DOGE vyplatí investovat.

DOGE je možné zakoupit s mezinárodně akceptovanými debetními a kreditními kartami. Alternativně můžete vyměnit bitcoiny, ethereum nebo rippel za dogecoiny. Jakmile jsou mince připraveny k převodu, burza je uloží do vaší peněženky a nebude vám účtován ani cent.

Proces otevření účtu Dogecoin
Jak si založit digitální dogecoinový účet

Jak si založit digitální dogecoinový účet

Pravděpodobně si budete muset vytvořit peněženku s heslem, které budete používat online při financování svého sázkového účtu eSports. Nepotřebujete k tomu bankovní účet a není zde žádné věkové omezení. Kroky pro otevření digitální peněženky jsou následující.

 1. Najděte seriózní a ověřenou kryptoburzu a zaregistrujte se
 2. Vyberte si vhodnou peněženku Dogecoin (MultiDoge/plná nebo Dogecoin Core/light) a postupujte podle pokynů pro otevření jedné
 3. Stáhněte si aplikaci Dogecoin peněženka na váš smartphone
 4. Otevřete aplikaci
 5. Vyberte kryptoměny, které budete používat, a poznamenejte si adresu vkladu
 6. Ověřte svou adresu
Jak si založit digitální dogecoinový účet
Možnosti zákaznické podpory Dogecoin

Možnosti zákaznické podpory Dogecoin

Poskytovatele peněženky Dogecoin lze kontaktovat přímo na jejich webových stránkách následujícími způsoby:

 • Živý chat
 • E-mailem
 • Stránka nápovědy/častých dotazů

Podrobní průvodci odpovídají na problémy, jako je použití kryptoměny, ceny a fakturace na burze. A naopak, licencované stránky pro sázení na esporty Dogecoin poskytují dokonalý zákaznický servis. Kromě toho může mít oddělení podpory k dispozici telefonní linku, aby bylo zajištěno, že naléhavé záležitosti budou vyřešeny co nejdříve.

Možnosti zákaznické podpory Dogecoin